Brnění brady a tváří

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
7654
Povídálka 48 příspěvků 21.12.17 16:27
Brnění brady a tváří

Ahoj holky, mam dotaz. Vcera me z niceho nic zacla brnet brada, pak to preslo az do spodni casti tvari.. rano jsem mela pocit takove divne ztuhlosti, trochu jako by tyhle casti nebyly moje.. navic se mi motala hlava.. pres den dobry, ale ted opet brneni..
Mate predstavu, co by to mohlo byt? Docela me to vydesilo.. navic je pred svatky, moje obvodacka ma uz dovolenou.. Mam plasit a vyrazit na pohotovost? Samozrejme jsem koukala na net a co jsem nasla me vubec neuklidnilo..
Diky za kazdou radu.

Reakce:
Enmamma
Závislačka 3069 příspěvků 21.12.17 16:29

Mě napadlo, že můžeš mít nedostatek magnézia. Za zkoušku to stojí, kup si magnézium.

Majkafa
Kecalka 273 příspěvků 21.12.17 16:34

Mne takto začalo Bellovo ochrnutie. Resp.som to liečila podomácky az mi tvár ochrnula.

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 21.12.17 16:37

@7654 zcela otevřeně..kamarádka když jí brněla tvář a brada..a to bylo vše trvalo jí to 2-3 dny zjistili pak zpětně u dr že prodělla mrtvičku ve 28

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 21.12.17 16:39

To není legrace tohle a je to zvláštbí no..být vámi jdu pohotovost. at vám vemou krev..kamaradce dali hned anupirin na ředení krve..kord když se vám motala hlava to není ok..d
ržím palce

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 21.12.17 16:42

Taky bych jela. Vim, ze pred Vanoci je to velka neprijemnost, ale nemusi to byt uplna banalita. Jinak souhlasim s magnesiem - to mi dava i neurolog a k tomu Milgamma N, tim se nic nezkazi.

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 21.12.17 17:09

Urcite jsi zajedte na pohotovost nejlepe neurologickou­…vysetri vas a budete vedet.muze to byt treba jen nedostatek magneska ale taky neco vaznejsiho.neni si radno s takovymi priznaky zahravat.cim driv pojedete tim lip

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34282 příspěvků 22.12.17 06:02

@7654 Tak co, jakl jsi dopadla?
Uprimne ja uz videla ledascos, ale ze by ze symetrickeh brneni obliceje bez jinych priznaku bylo neco vazneho, jeste ne. I ta leze licniho nervu byva obvykle jednostranna. A neni to vubec vzacny priznak, obvykle je to z neurozy, uzkostne poruchy, depresi. Nekdy z nejakyhc lokalnich pricin, treba palivych zvykacek nebo ofouknuti.
No mozne je vsechno, vzdycky rikam, ze jakekoli brnni ma alespon jednou videt neurolog.

LennyL1
Kecalka 409 příspěvků 22.12.17 06:52

Mně takhle vždy začal záchvat tetanie, pak to přešlo do rukou, nohou, začala jsem rozmazaně vidět, a nemohla jsem dýchat, bušení srdce. Hnus, ale nic vážného to nebylo, dvakrát mě i odvezla záchranka, udělali všechna vyšetření, a vše v pořádku. Já jsem myslela, že umírám. Nakonec to bylo z nedostatku hořčíku, vápníku a draslíku, dostávala jsem se z toho půl roku. A doteď když to dlouho neberu, tak se to vrací.
Běž pro svůj klid k doktorovi, ať víš, jestli je vše ok.

7654
Povídálka 48 příspěvků 22.12.17 11:14

Ahoj holky, tak jsem jeste vcera vecer byla radsi na neurologii. Akutniho to nic nebylo, delali mi CT hlavy a to dopadlo dobre. V lednu pujdu jeste na magnetickou rezonanci.
Mam dnes trochu pocit, ze to souvisi se stresem, jakmile se dostanu do nejake jen trosku vypjatejsi situace, tak mi to brneni naskoci..
No, budu zobat horcik a uvidim..
Kazdopadne diky, ze jste me vyhnaly k doktorovi, strachovala bych se cele Vanoce.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34282 příspěvků 22.12.17 11:19
@7654 píše:
Ahoj holky, tak jsem jeste vcera vecer byla radsi na neurologii. Akutniho to nic nebylo, delali mi CT hlavy a to dopadlo dobre. V lednu pujdu jeste na magnetickou rezonanci.
Mam dnes trochu pocit, ze to souvisi se stresem, jakmile se dostanu do nejake jen trosku vypjatejsi situace, tak mi to brneni naskoci..
No, budu zobat horcik a uvidim..
Kazdopadne diky, ze jste me vyhnaly k doktorovi, strachovala bych se cele Vanoce.

velice pravdeodbne na ten stres reagujes tzv. hyperventilaci - zrychlenym a prohloubenym dychanim - mnoho lidi si to vubec neuvedomuje. Hyperventilace tyto proznaky dela, dalsi jsou motani hlavy, brneni rukou a krece rukou, pocity na omdleni.
Nos s sebou papirovy sacek a az na tebe priste zase prijde stres, dychej si do nej (vratis si tak do krve svuj oxid uhlicity, ktery ti v tu chvili chybi).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >