Brnění horního rtu - může jít o stres?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vanesa6
Nováček 1 příspěvek 06.04.18 23:03
brnění horního rtu

Dobrý den. Je mi 15 let a občas mám lehké mravenčení na horním rtu. Chtěla bych se zeptat, jestli nevíte z čeho to může být. Při vyhledávání na internetu mi vyjely různé choroby/nemoci(do­konce i rakovina rtu). Může to být i ze stresu? předem moc děkuji za odpověd.

Reklama

Reakce:

Aristolochia
Kecalka 175 příspěvků 1 inzerát 07.04.18 06:50

Určitě to může být ze stresu. Mě teď brněly rty např. při větší celodenní fyzické námaze.
A taky jsem to měla po trhání zubů, osmiček.

BellinkaX
Kelišová 6563 příspěvků 07.04.18 07:50

@Vanesa6
Rekni mamce at Ti koupi hořčík, třeba Magne B6 a aspon 2 mesice ho uzivej, aspon 2 denne. A googluj neurogenni tetanie. A jinak radsi pediatr nez emimino.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza poslala vzkaz z Pákistánu: Mluví o ponižování, sebevraždě i trestu smrti!

Češka Tereza čeká v Pákistánu na rozsudek za pokus o pašování devíti... číst dále >

Zlatá mládež 2 v Indii: Xenofob Mike, glosátor Renato i kulturní šok mezi chuďasy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Reklama