Brnění horního rtu - může jít o stres?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vanesa6
Nováček 1 příspěvek 06.04.18 23:03
brnění horního rtu

Dobrý den. Je mi 15 let a občas mám lehké mravenčení na horním rtu. Chtěla bych se zeptat, jestli nevíte z čeho to může být. Při vyhledávání na internetu mi vyjely různé choroby/nemoci(do­konce i rakovina rtu). Může to být i ze stresu? předem moc děkuji za odpověd.

Reakce:

Aristolochia
Kecalka 202 příspěvků 8 inzerátů 07.04.18 06:50

Určitě to může být ze stresu. Mě teď brněly rty např. při větší celodenní fyzické námaze.
A taky jsem to měla po trhání zubů, osmiček.

BellinkaX
Kelišová 6665 příspěvků 07.04.18 07:50

@Vanesa6
Rekni mamce at Ti koupi hořčík, třeba Magne B6 a aspon 2 mesice ho uzivej, aspon 2 denne. A googluj neurogenni tetanie. A jinak radsi pediatr nez emimino.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >