Reklama

Brnění horního rtu - může jít o stres?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vanesa6
Nováček 1 příspěvek 06.04.18 23:03
brnění horního rtu

Dobrý den. Je mi 15 let a občas mám lehké mravenčení na horním rtu. Chtěla bych se zeptat, jestli nevíte z čeho to může být. Při vyhledávání na internetu mi vyjely různé choroby/nemoci(do­konce i rakovina rtu). Může to být i ze stresu? předem moc děkuji za odpověd.

Reklama

Reakce:

Aristolochia
Kecalka 191 příspěvků 8 inzerátů 07.04.18 06:50

Určitě to může být ze stresu. Mě teď brněly rty např. při větší celodenní fyzické námaze.
A taky jsem to měla po trhání zubů, osmiček.

BellinkaX
Kelišová 6662 příspěvků 07.04.18 07:50

@Vanesa6
Rekni mamce at Ti koupi hořčík, třeba Magne B6 a aspon 2 mesice ho uzivej, aspon 2 denne. A googluj neurogenni tetanie. A jinak radsi pediatr nez emimino.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Evropa zaspala, měla se inspirovat v Perském zálivu, říká arabista Pelikán

Že si s migrační vlnou Evropská unie ukrojila mnohem větší krajíc, než může... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama