Brnění, mravenčení nohou a rukou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fany97
Povídálka 40 příspěvků 09.10.18 07:34
Brnění ,mravenceni nohou a rukou

Dobre rano, pred par mesici jsem byla u dr. s tím, že mě brni a krecuji nohy, šílená únava a bolesti hlavy na které jsem nebyla zvyklá. Udělala mi pro jistotu testy na boreliozu která vyšla negativní. Paní dr usoudila že to mám z přetížení. Pak to samo přešlo. A teď se cítím opravdu divně protože v posledních pár dnech mě začalo mravencit a brnet v nohách a zase šílená únava a bolesti hlavy nesnesitelně. Nejdřív jsem tomu nevěnovala pozornost, že to bude zase nějaké přetížení že jsem málo spala atd. Ale pak začaly i ruce. To už jsem začala pozorovat a všimla jsem si že jde asi jen o pravou ruku, ta lechtive mravenci nebo brni hlavně nejintenzivneji u prstu. CASTO mi zabrni nebo projede tím různými castmi tela.
Např obličeje, hrudník. Také se mi motá hlava, jsem presla úplně bez nalady. A když jsem se zamyslelA, tak kolikrát úplně bez důvodů. I když jsem byla vyspala, odpocata, přijde nesnesitelna bolest hlavy, každý den jsem unavená tlačí mě oči, a už se z toho cítím slabá. Nejvíc mě znervoznuje to brneni. Má s tím někdo zkušenosti?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33510 příspěvků 10 inzerátů 09.10.18 07:39

Paní doktorka to chtěla mít rychle z krku, že jo. Může to být z různých příčin, např. od blokád páteře, z nedostatku hořčíku… Zatlač na paní doktorku, ať tě pošle na neurologii a udělá ti odběry a otravuj, otravuj.

Fany97
Povídálka 40 příspěvků 09.10.18 07:43
@Tiger-lily píše:
Paní doktorka to chtěla mít rychle z krku, že jo. Může to být z různých příčin, např. od blokád páteře, z nedostatku hořčíku… Zatlač na paní doktorku, ať tě pošle na neurologii a udělá ti odběry a otravuj, otravuj.

Ten hořčík mě taky napadl. Volala jsem teď paní dr, mám přijít zítra ráno na odběry. y:dance:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33510 příspěvků 10 inzerátů 09.10.18 07:47
@Fany97 píše:
Ten hořčík mě taky napadl. Volala jsem teď paní dr, mám přijít zítra ráno na odběry. y:dance:
:kytka: Tak snad to brzo přejde a řešení bude jednoduché. Akorát je :cert: :cert: :cert: , že si pacient musí udělat sám diagnózu a sám navrhnout léčbu. :roll:
Fany97
Povídálka 40 příspěvků 09.10.18 07:53

@Tiger-lily to máte pravdu a jako naprostý laik jsem značně nervózní :zed:

Veveruska66
Nováček 10 příspěvků 09.10.18 07:54

@Fany97 může to být od páteře, počátek RS, či uzávěr karotidy, určitě to chce vyšetření neurologem.Třeba je to i jen nějaká banalita, ale rozhodně zatlačit na dr, aby zajistila dostatečná vyšetření. ;)

Fany97
Povídálka 40 příspěvků 09.10.18 07:58

@Veveruska66 Děkuji, no RS snad ne. Modlim se aby to byla banalita. 8o

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 09.10.18 08:00

Věk??? Moje máma takto měla příznaky před mrtvicí.. Plašit nechci, ale měla ji dvakrát a příznaky stejné- poprvé to měla i 14 dní dopředu…
První mozkovou mrtvici měla ve 37 letech..druhá začala tak, že ji brněla půlka tělo, ruka obličej..
A hlavně pokud jde o jednu část těla víc…

Veveruska66
Nováček 10 příspěvků 09.10.18 08:11

@Fany97 nene to nechci nijak strašit, jenom určitě nenechávat být a zajistit si neurologa, může to být prkotina, ale také nemusí a čím dříve se zjistí příčina a udělají patřičná vyšetření tím lépe.samozrejme přeji ať to není nic vážného :) :kytka:

Fany97
Povídálka 40 příspěvků 09.10.18 08:15

@Janasas je mi 21 let
@Veveruska66 já vím, vim ze člověk může mít takové příznaky, a vím že to hodí v atakach ale jak jsem tomu nejdřív ani nevěnovala pozornost, tak nevím snad budu moudřejší po odberech :think:

Z.jev
Závislačka 3211 příspěvků 09.10.18 08:23

@Fany97 těžko říct, čím to může být. Může to být třeba taky bloklá krční páteř. Asi by bylo na místě vyšetření neurologem.

Popelka12
Kecalka 484 příspěvků 09.10.18 08:45

@Fany97 Co vykonáváš za práci?

Fany97
Povídálka 40 příspěvků 09.10.18 09:05

@Z.jev Myslím že blokla pater ne. Tento rok jsem byla na vyšetření s páteří kvůli skolioze. A tam my zjistili že mám skolioze dole jakoby v krizi a dále nahoru pater dobrou. A u krční páteře mám syndrom tuhnutí svalů ale krční páteř jako taková je prý v pořádku. :?

Fany97
Povídálka 40 příspěvků 09.10.18 09:06

@Popelka12 delam servirku.

Popelka12
Kecalka 484 příspěvků 09.10.18 09:44

@Fany97 Napadlo mě, jestli by to nemohlo být od karpálních tunelů - brnění, mravenčení a bolest rukou - přece jen tam taky vykonáváš v podstatě stále stejný pohyb - talíře, sklenice nosíš pořád v rukou ve stejné poloze atd… Že by to bylo přemožené. Takhle to měl můj muž.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >