Brnění nohou, Bolest loktů a zápěstí. Špatně vidím

Anonymní
2.5.21 10:41

Brnění nohou , Bolest loktů a zápěstí.Spatne vidim

Dobrý den chtěla bych se prosím zeptát zda se může jednat o revma? Už asi měsíc mě střídavě bolí zápěstí, kotníky, lokty. Prsty..Dneska mě vzbudilo brnění nohou a zjistila jsem že na koutky oči vidím nějak rozmazane. Krece v loktech a brnění nohou jsou docela silné. Co bych na to mohla zkusít prosím? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16405
2.5.21 10:52

Může to být cokoliv a pokud budeš hledat diagnozu na internetu, tak zjistíš že umíráš na rakovninu. To je tak vždycky s hledáním diagnoz na rakovinu.

Pokud chceš řešit tvoje zdravotní problémy, zkus velmi neortodoxní a radikální cestu. zaručené výsledky, vláda to před tebou tají - objednej se na neurologii.

Vzhledem k tomu, že to trvá dlouho a problém se zhoršuje, tak čím déle budeš dělat cokoliv jiného, než to co tvůj problém vyřeší, tím horší to bude a tím hůř to půjde řešit.

Cesta která pomůže je zajít k lékařům

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2998
2.5.21 10:52
@Anonymní píše:
Dobrý den chtěla bych se prosím zeptát zda se může jednat o revma? Už asi měsíc mě střídavě bolí zápěstí, kotníky, lokty. Prsty..Dneska mě vzbudilo brnění nohou a zjistila jsem že na koutky oči vidím nějak rozmazane. Krece v loktech a brnění nohou jsou docela silné. Co bych na to mohla zkusít prosím? Děkuji

Doktora! Nejlépe neurologa! Zabírá celkem dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat