Brnění nohy, tlak v hlavě a celková slabost

Anonymní
14.8.20 12:35

Brnění nohy, tlak v hlavě a celková slabost

Holky prosím o vaše zkušenosti. Pár dní už jsem totálně nepoužitá. Brní mě a tak zvláště tlačí levá noha, u chůze nepříjemná slabost v nohou a celkově celého těla. Mám pocit, jak kdyby mi někdo seděl na hlavě a tlacil mi ji násilím dolů to i včetně oči. U Dr jsem byla ve středu, říkal něco ve smyslu že mám a skřípnutý nerv proto to brnění a prý asi bloklou krční páteř, nějak víc se tím nezabíval, dal mi nějaké prášky na uvolnění. :roll: Od rána mě ke všemu bolí hlava a začínám být z toho celá pryč, doma dvě malé děti.. Trápilo někoho něco podobného, popřípadě co pomáhá. Hned v pondělí si samozřejmě zase dojdu. Snažím se i tu krční páteř protahovat. Asi v tom hrají roli i nervy, jsem ciťa co všechno strašně řeší, za vším vidí katastrofu, takže nervy dost pracují, až je mi u toho špatně od žaludku. Moc se omlouvám za róman a popřípadě děkuji za vaše postřehy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
41501
14.8.20 13:06
@Anonymní píše:
Holky prosím o vaše zkušenosti. Pár dní už jsem totálně nepoužitá. Brní mě a tak zvláště tlačí levá noha, u chůze nepříjemná slabost v nohou a celkově celého těla. Mám pocit, jak kdyby mi někdo seděl na hlavě a tlacil mi ji násilím dolů to i včetně oči. U Dr jsem byla ve středu, říkal něco ve smyslu že mám a skřípnutý nerv proto to brnění a prý asi bloklou krční páteř, nějak víc se tím nezabíval, dal mi nějaké prášky na uvolnění. :roll: Od rána mě ke všemu bolí hlava a začínám být z toho celá pryč, doma dvě malé děti.. Trápilo někoho něco podobného, popřípadě co pomáhá. Hned v pondělí si samozřejmě zase dojdu. Snažím se i tu krční páteř protahovat. Asi v tom hrají roli i nervy, jsem ciťa co všechno strašně řeší, za vším vidí katastrofu, takže nervy dost pracují, až je mi u toho špatně od žaludku. Moc se omlouvám za róman a popřípadě děkuji za vaše postřehy.

To už si tu někde psala, ne? To máš diferenciání diagnostiku od šumavy k tatrám, od hysterie přes plotnu až k mozkovému nádoru :nevim:
Když ti tady někdo napíše, je to od krku, měla sem to a přešlo to, tak tě to vážně uklidní?
A bereš ty prášky? Jestli ne, tak k tomu doktorovi ani nechoď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50142
14.8.20 13:09

Tohle mi vcera popisovala sousedka, ze takove stavy mela, nez ji zjistili boreliozu. Brneni nohy, zakopavani, i blbe slysela, rozmazane videla a plno dalsich.
Bez k doktorovi, at najdou pricinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50142
14.8.20 13:14

A do pondeli bych necekala. Proto ty doktory mame.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41501
14.8.20 13:16
@Kelsey píše:
A do pondeli bych necekala. Proto ty doktory mame.

No ne, doktoři nejsou na to, aby několik dní trvající stavy řešili ve službě s omezenýma možnostma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50142
14.8.20 13:18
@Baba píše:
No ne, doktoři nejsou na to, aby několik dní trvající stavy řešili ve službě s omezenýma možnostma.

Myslim to tak, ze mela rano byt u obvodaka.
Kdyby sla na ambulanci v nemocnici, taky ji do haje neposlou. Kdyz ma potize, tak se to musi prece resit a ne prechazet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41501
14.8.20 13:18

Čerstvá skušenost, nebylo to teda ve službě, ale v ní se to stává taky. 2 akutní mrtvice a madam, co ji několik dní bolí záda, dceru má doma, ale zavolá si erzetu. Bezvadný.
A to je furt. Lidi nechápou že urgent je na ošetření opravdu vážných a akutních potíží, ne na odleželý brnění a bolavý záda :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41501
14.8.20 13:21
@Kelsey píše:
Myslim to tak, ze mela rano byt u obvodaka.
Kdyby sla na ambulanci v nemocnici, taky ji do haje neposlou. Kdyz ma potize, tak se to musi prece resit a ne prechazet.

Jak řešit? Opálit pro sichr hlavu CT, aby se přestala bát? Na CT eresku stejně neuvidí a MR akutně neudělaj. Nebo vyšetřovat páteř a otravovat radiology ve službě neakutním pacientem? :nevim: Dají něco na bolest a nazdar. Nebo udělají to CT a to nechceš. Nebo aspoň já bych teda nechtěla.
Urgent není pro difernciální diagnostiku neakutních potíží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 13:32

Děkuji za reakce, prášky samozřejmě beru. V lékárně mi doporučili i nějaké vitamíny, snažím se i tu krční páteř protahovat. K obvoďákovi jsem dneska nešla, protože patky neordinuje. Otravovat na pohotovosti samozřejmě nechci, proto jsem psala, že k němu zajdu zase hned v pondělí..

• Citovat
  • Nahlásit
41501
14.8.20 13:34
@Anonymní píše:
Děkuji za reakce, prášky samozřejmě beru. V lékárně mi doporučili i nějaké vitamíny, snažím se i tu krční páteř protahovat. K obvoďákovi jsem dneska nešla, protože patky neordinuje. Otravovat na pohotovosti samozřejmě nechci, proto jsem psala, že k němu zajdu zase hned v pondělí..

Nech tu krční páteř bejt. Ty masáže a cvičení to většinou zhorší. Zkus suchý teplo a klid. Krční límec spíš ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
14.8.20 14:02

Loni stejný příznaky a byla to borelioza

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 14:39

@annasmyc Taková blbá otázka, mela si klíště? Já právě nebo o tom nevím. Dr se mě právě na to ptal, já jsem řekla že o něm nevím a on na to, že bych stejně měla horečku a nebo flek, takže se tím vůbec nezabíval.

• Citovat
  • Nahlásit
50142
14.8.20 14:43
@Anonymní píše:
@annasmyc Taková blbá otázka, mela si klíště? Já právě nebo o tom nevím. Dr se mě právě na to ptal, já jsem řekla že o něm nevím a on na to, že bych stejně měla horečku a nebo flek, takže se tím vůbec nezabíval.

Psala jsem ti hore, ze sousedka mela taky takove problemy a doktori ji zjistili boreliozu. Bud komar nebo muska to zpusobili, ze kliste nemela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 15:02

@Kelsey Děkuji za reakci. Se mnou to právě Dr řešil, ptal se teda hlavně na klíště a flek, potom řešil jestli nemám horecku a to bylo tak nějak vsechno.

• Citovat
  • Nahlásit
756
14.8.20 15:05

Přesně tak, nemusí to být jen od klíštěte, klidně muchnička nebo komár. Já klíště teda měla asi 2 měsíce předtím než začaly problémy. Flek jsem neměla ani horečku (jen noční pocení a zimnici), mega únavu, bolesti úponů, svalů a kloubů a ztuhlou šíji a bolest hlavy a závratě. Pak mě začaly mrtvět a brnět svaly. Vyšla mi v testech i hraniční encefalitida, takže nevím jaké příznaky s čím souvisely

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama