Brnění prstů na noze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.11 08:29
Brnění prstů na noze

Krásné ráno

Včera si můj partner odpoledne chviličku zdřímnul a probudil se s tím, že mu brní prsty na noze. Ten jeden vůbec necítí. Brnění neodeznělo, prst stále necítí.
Pochybuji, že ho dostanu k lékaři, ale myslím si, že tohle není jen tak…
Máte s tím někdo zkušenosti, vyhledali byste lékařskou pomoc, popřípadě od čeho to může být?
Mnohokrát děkuji za odpovědi,

Reakce:
magratka
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 27.08.11 09:02

Tak já bych s tím k doktorovi šla, pokud to neodezní. Někdy si přeležím nohu a taky jí pak necítím, ale to odezní po chvíli. Jednou jsem měla hejbnuto s páteří a nohu jsem hůž cítila dost dlouho, chodila jsem na rehabilitace. Ale taky by to mohl být počátek nějakého nervového onemocnění.

calli
Zasloužilá kecalka 817 příspěvků 27.08.11 10:09

Určitě bych příteli domluvila, ať si s tím zajde, ptž to může být „prkotina“, třeba páteř, ale taky to může být něco vážnějšího a pokud to nezachytí včas, tak kdo ví, co z toho nakonec bude…Neměl třeba klíště? Jinak já bych to viděla buď na tu páteř nebo nějaké onemocnění nervové…držím palce, aby to byla „jen“ páteř :huban:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >