Reklama

Brnění prstů na noze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.11 08:29
Brnění prstů na noze

Krásné ráno

Včera si můj partner odpoledne chviličku zdřímnul a probudil se s tím, že mu brní prsty na noze. Ten jeden vůbec necítí. Brnění neodeznělo, prst stále necítí.
Pochybuji, že ho dostanu k lékaři, ale myslím si, že tohle není jen tak…
Máte s tím někdo zkušenosti, vyhledali byste lékařskou pomoc, popřípadě od čeho to může být?
Mnohokrát děkuji za odpovědi,

Reklama

Reakce:

magratka
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 27.08.11 09:02

Tak já bych s tím k doktorovi šla, pokud to neodezní. Někdy si přeležím nohu a taky jí pak necítím, ale to odezní po chvíli. Jednou jsem měla hejbnuto s páteří a nohu jsem hůž cítila dost dlouho, chodila jsem na rehabilitace. Ale taky by to mohl být počátek nějakého nervového onemocnění.

calli
Zasloužilá kecalka 817 příspěvků 27.08.11 10:09

Určitě bych příteli domluvila, ať si s tím zajde, ptž to může být „prkotina“, třeba páteř, ale taky to může být něco vážnějšího a pokud to nezachytí včas, tak kdo ví, co z toho nakonec bude…Neměl třeba klíště? Jinak já bych to viděla buď na tu páteř nebo nějaké onemocnění nervové…držím palce, aby to byla „jen“ páteř :huban:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >