Brnění rukou a nohou na kole

barrbucha
2.6.17 11:01

brnění rukou a nohou na kole

Ahojte,
jezdím do práce na kole, denně najedu cca 40 km a strašně ale strašně mě brní ruce i nohy, je to děsné, už jsem zkoušela jiné sedátko, jiné rukavice, zvýšit, snížit sedlo, řidítka…prostě cca po 20 minutách to začne brnět a děs, neustále měním úchop, plochu šlápnutí na noze ale je to nesnesitelné, už nevím co dělat, dělá mi to na každém kole :( jízdy na kole se ovšem vzdát nechci

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3258
2.6.17 11:04

Taky mi to někdy dělá na kole narukách a vždycky na inline na prstech u nohy. Trochu mi na to pomáhá doplňovat magnésko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
2.6.17 11:23

A povrch na kterém jezdíš? :think:

Já to mám na bruslích, ale myslím, že je to blbým asfaltem, dřív jsem to nemívala, ale co jsme se přestěhovali do města, kde na bruslaře moc nemysleli, tak to mám taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
barrbucha
2.6.17 11:50

Aha to magnésium zkusím… povrch mám různorodý, ale většinou cyklotrasy vyasfaltované…pár metrů jedu po polní cestičce.

• Nahlásit
  • Citovat
1930
2.6.17 12:11

Tipnul bych to na nějaký menší problém s páteři nebo cévami (nějaká slabší vazoneuroza), těm vadí tento typ vibrací nejvíce. Zkus něco na prokrvení končetin, něco na pružnost cév a něco na vazodilataci (například Arginin - prekurzor oxidu dusnatého, spouští se hlavně u zátěže). Ale u doplňku podporujících vazodilataci je třeba dávat bacha na nízky tlak a už tohle teplé počasí samo o sobě roztahuje cévy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47784
2.6.17 12:30

Taky si myslim, ze muzes mit problem s pateri. Staci, aby se na kole sedelo nejak blbe, tvoje relo se, tak brani, ze to tlaci na nejaky sval, nerv a brneni je odezva.
Jezdis celkem hodne kilometru, takze to muze byt i unava svalu :think: :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
barrbucha
2.6.17 14:09

@Havran007 no já mám tak nízký tlak, že mám zakázáno od dr i létata, protože při vzlétnutí jsem na chvíli opustila své já :mrgreen: jinak to brnění na kole mám od dětství co si pamatuji…vždycky jsem cestou třepala rukama a nohama aby to přešlo :?

• Nahlásit
  • Citovat
barrbucha
2.6.17 14:24

@Kelsey únava svalů to nebude, jsem trénovaná…klidně bych najela i jednou tolik denně kdyby mi nemravenčily ruce a nohy :roll:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama