Vzít práci v Brněnce, nebo v Kauflandu?

Anonymní
12.6.20 19:54

BRNĚNKA NEBO KAUFLAND BENZÍNKA PORADTE

DELŠÍ DOBU JSEM NEPRACOVALA V OBCHODĚ A TED ZVAŽUJI BUD OBCHOD NEBO OPERÁTORKU VÝROBY NA 3 SMĚNY, OBOJÍ MÁ SVOJE PRO A PROTI. OZVALI SE MI Z KAUFLANDU, ALE NEVÍM TAM PRÝ JE TO ČASOVĚ DOST NÁROČNÉ, NEBO BRNĚNKA KRÁTKÝ DLOUHÝ TÝDEN POKLADNA, JEN SE BOJÍM TOHO, ŽE TAM MAJÍ JEŠTĚ ZASTARALÝ SYSTÉM SLOŽITÝ, VŠECHNO VYHLEDÁVAT V PC…TAKÉ JSEM REAGOVALA NA PRÁCI NA BENZÍNCE, POKUD BY NEBYLY NOČNÍ MYSLÍM, ŽE SE TO TAM DÁ ZVLÁDNOUT. NEPORADÍTE KDE JE TO NEJLEPŠÍ?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6230
12.6.20 20:39

NA BENZÍNKU BYCH NEŠLA. ANI ZA BÍLÝHO DNE.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
698
12.6.20 21:11

Šla bych do Brněnky, to mi zní nejvíc jako pohoda z nabízených. A nebo ta fabrika, tam bude asi lepší plat a míň „srážek s blbcem“, ale to i záleží, jakou tam budeš mít náplň práce. A kup si novou klávesnici. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.20 19:16

Brněnka nebo Kaufland benzinka poradte

Já už mám domluvený nástup v té fabrice, ale plat jen 22 hrubého plus něco za směnost a noční, je to ale málo. Nicméně jdu ještě na pohovor do Brněnky, kdyby se mi to náhodou jevilo lepší, ale mám obavu, aby mě ve zkušebce nepropustili, dopadla jsem tak v obchodě, podezřele specielně do této Brměnky neustále někoho hledají a paní vedoucí se zdá být přísná, výhodou je, že by nebyly noční, taky hluk žádný od strojů, zase ale krátký dlouhý týden a hmotná zodpovědnost, jestli je navíc vedoucí přísná lidi vyhazuje těžko říct. V té fabrice počítají už s nástupem, ale smlouvu ještě nemám, tak snad by jim nevadilo, když to odřeknu, ted jen abych se rozhodla správně.

• Citovat
  • Nahlásit
550
2.7.20 21:13
@Anonymní píše:
Já už mám domluvený nástup v té fabrice, ale plat jen 22 hrubého plus něco za směnost a noční, je to ale málo. Nicméně jdu ještě na pohovor do Brněnky, kdyby se mi to náhodou jevilo lepší, ale mám obavu, aby mě ve zkušebce nepropustili, dopadla jsem tak v obchodě, podezřele specielně do této Brměnky neustále někoho hledají a paní vedoucí se zdá být přísná, výhodou je, že by nebyly noční, taky hluk žádný od strojů, zase ale krátký dlouhý týden a hmotná zodpovědnost, jestli je navíc vedoucí přísná lidi vyhazuje těžko říct. V té fabrice počítají už s nástupem, ale smlouvu ještě nemám, tak snad by jim nevadilo, když to odřeknu, ted jen abych se rozhodla správně.

Jestli do Brnenky pořád někoho hledají :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
2.7.20 21:16

Nerozumim co jsi tim chtěla říct?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu