Brnící,necitlivý zadek okolo kostrče

22.6.15 08:36

Brnící,necitlivý zadek okolo kostrče.

Dobrý den. Už asi 6 dnů mám zadek kolem kostrče takový jakoby přesezený. Nevím jak to přesně popsat. Přijde mi jako kdyby byl nateklý, tupý asi jako když vám zubař opíchá zub a máte umrtvenou celou pusu. Když se do toho místa štípnu, tak to sice cítím, ale řekla bych, že hůř než na jiném místě. Už jsem z toho docela vyjančená. Dneska jsme se objednala na masáž. Nikdy jsme nebyla, tak uvidím, jestli to povolí. Mohlo by to být od zad? S těmi mám problémy stále, ale zatím jsme to po doktorech neřešila. Mám skoliózu páteře a prakticky denně mám bolesti s bederní částí páteře. Nejhorší je to ráno. To někdy lezu z postele po čtyřech. Pak se během dne rozhýbu, ale záda cítím. Hlavně když mám něco těžkého zvednout. Máte s tím někdo zkušenosti? Může to být od těch zad-něco přiskřípnutého?´Ale ten zadek mne vůbec nebolí, jako že by mi vystřelovala nějaká bolest.To ne, jen je takový tupý. Budu vděčná za každou vaši radu. Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

390
22.6.15 08:53

Šla bych nejdřív k obvoďákovi a pak event. dle doporučení na neurologii. Na masáž ne. Může to být plotýnka… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35181
22.6.15 10:56

@monika166 jestli k tomu mas jeste potize s mocenim, napriklad to nejde samo, musis tlacit, nebo necitis, ze mocis, nezastavis to a pod… tak jdi ihned do nejblizsi nemocnice, kde maji MR. POkud nemas potize s mocenim, tak si dnes dojdi k praktickemu lekari a rekni si o zadanku na neurologii STATIM, nebo zajdi na prijmovou ambulanci nejblizsi luzkove neurologie.
Ne, ze bys mohla umrit, nebo ochrnout, ale mohly by ti neprijemne potize s kontinenci zustat naporad.
(googli „syndrom kaudy“ - ale vetsinou se nepotvrdi, jen se to nesmi zanedbat)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.19 07:35

Syndrom kaudy mám tři roky jsem po druhé operaci s páteří a ta druhá operace dopadla tak, že mám znecitlivělý zadek, nohy a špatně se mi čůrá mám menší inkontinenci, ale naučí se to ovládat, ale někdy to opravdu nejde, ale chodím, dŕok a něco sem chodila s chodítkem, ale ted už chodím sama, měla sem i cévku, ale přeju všem kdo to má at bojuje :) :) :) :) :) :) :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama