Brno - budeme hubnout společně?

2741
27.5.18 00:08

Brno - budeme hubnout společně?

Ahojky,
Protože jsem těhotenstvím hodně přibrala a už uplynuly 2 roky od porodu a stále mám dost kg navíc rozhodla jsem se najít si maminky s podobným “problémem”, které se těch kil chtějí zbavit…
trošku mi chybí motivace a pevná vůle takže budu ráda když se vzájemně podpoříme, něco podnikneme a budeme hubnout společně…
Kdyby se zde našly holky které mají čas a chuť se potkat i osobně tak bych byla moc ráda, vzhledem k tomu že sezením u pc či mobilu nic nezhodíme :-)

Tak co, jdeme do toho? ;) 8) :mavam:

Ps. Chtěla bych zhubnout 15-20kg…;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27.5.18 08:17

Ahoj..určitě tě ráda podpořím..Já teď hubnu po druhém prckovi…malé jsou 3 měsíce a zacla jsem cvičit jillian 30ti denni výzvu pěkně doma v obýváku :roll: nemusí mě nikdo vidět jak se klepu..potřebuji dolů cca 7 kg…chodis na brusle s kočárkem…nebo kolo když je hlídání deticek…ja jsem z Lisne…lucka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2741
27.5.18 08:59

@Anna.boleynova ahojky Luci,
Kolo vubec nemam, ale brusle ano, sice jsem na nich dlouho nestala - vlastne od porodu talze nevim jak bych to zvladala :lol: ale nevadí :lol:
Nejak se zacit musí…
já jsem z opacneho konce ale to nevadí jsem mobilní a Brno je malý :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.5.18 10:01

Evi a nechceš na začátek zkusit doma tu jill? Je to jen 27 minutek a na začátek myslim dost dobrý..ty brusle nevím jaky máš kočár ale ja si skrz mou „obratnost“ pořídila s brzdou aby to bylo bezpečné pro mě i okolí :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2741
27.5.18 10:33

Ja mam taky s brzdou ale malá uz má 2 roky, tak ta by frcela spise na motorce :)))
Anebo muzu i sama bez ditete :mrgreen:

Divala jsem se na to, neni to zlé, ale nekdy bych rada vypadla i nekam jinam mimo domov :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2741
30.5.18 23:39

@Anna.boleynova ahojky, tak jsem dneska zacala 30days s Jill… :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
31.5.18 09:29

Ahoj, držím palce v hubnutí. Bohužel z Brna nejsem, ale zkus napsat maminkám do brněnské skupiny , třeba se některá přidá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2741
31.5.18 10:48

@Tiger-lily ahojky dekuju :-)
Zkousela jsi tento program? I kdyz nejsi z Brna nevadí, staci mi kdyz muzu s nekym sdilet pokroky :mrgreen: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
31.5.18 13:12

@EvuIa Myslíš Jill? Nemám tedy prokouknutý úplně dopodrobna, ale podle videí, která jsem viděla to není úplně můj styl, podle mě zbytečně zatěžuje klouby, zvlášť bych řekla (není to teda jen můj názor), že vůbec není vhodné pro ty, kteří mají nadváhu. :think: Občas tohle cvičení určitě neuškodí, ale doporučila bych střídat s jinými typy cvičení. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2741
31.5.18 13:52

@Tiger-lily jj tak ja chodim i do posilky na kruhac… je toho vic, prokladam to, ale mas pravdu ze pro vice obezni to není…
nastesti az takový klusťoch nejsu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
31.5.18 19:07

@EvuIa :palec: To jsi šikula. Podařilo se ti zhubnout hodně? Já taky cvičím různá cvičení, silová i aerobní, ale třeba brzo po porodu a při kojení mi žádné hopsání nedělalo dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2741
31.5.18 21:15

@Tiger-lily no spis jsem hodne nabrala v tehu - doted zadrzuju vodu :?
Nabrala jsem snad 35 kg, fujky, uz nikdy viiiic :poblion: sla jsem rodit se 107kg a ted mam 82 8o
Potrebuju jeste tak 15 kg dolu 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2905
31.5.18 21:24

@EvuIa a z které části Brna jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2741
31.5.18 23:44

@mamina2017 jsem ze zebetina, ale mobilní… brno je malý ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
4.6.18 07:34

@EvuIa A v tom těhotenství to žádný doktor neřešil? Nebo to bylo opravdu jen hodně jídlem? No hlavně, že šla už většina dolů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama