Brno - dětská nemocnice Stomatologie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DenisaW
Kecalka 161 příspěvků 03.12.17 12:50
Brno - Detska nemocnice Stomatologie

Dobrý den,

dcera má zkažené zuby a budeme s ní muset jít na operaci - budou ji v anestezii trhat 2 zuby a další plombovat. Máme se objednat bud na Stomatologii do detské nemocnice, ale objednávací lhuta je prý 6 mesicu nebo se máme objednat na soukromou kliniku, kde je lhuta sice 2 mesice, ale cenove podstatne drazsí. Máte nekdo zkusenosti s Detskou nemocnici? Jak dlouho jste cekaly na operaci? Dekuji

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama