Brno - dobrý gynoekolog?

660
26.1.16 11:11

Brno - dobrý gynoekolog?

Ahoj holky, mohu poprosit o tipy na dobrého gynekologa v Brně? Půl roku se snažíme o miminko, byly mi diagnostikovány na UTZ polycystické vaječníky. Můj pan doktor řekl, že to holt tedy bude trvat déle, jinak prý nic. Když jsem byla na kontrole 18 DC - dle mého cyklu před ovulací a zrovna prováděl UTZ a zeptala jsem se ho, jestli by se mohl kouknout na folíky, tak prohlásil, že by tam stejně nic pořádně neviděl 8o Až tady jsem se potom dočetla, že se změřit u běžného gyn. normálně dají, takže se mu tedy nejspíš nechtělo. A když jsem si otevřela některé recenze na něj, tak jsem se nestačila divit… :? Děkuji moc za jakýkoli příspěvek… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26.1.16 11:19

@Matahaari Já chodím do Reprofitu a může jen doporučit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.16 11:20

Já chodím do Bílýho domu k MUDr. Markétě Zahrádkové. Je super. Dřív dělala v Reprofitu a teď má ordinaci. Plus externě dochází do porodnice k Milosrdným. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4714
26.1.16 11:33

@Matahaari Šárka Kutálková - je na Vranovské, nevím jestli přijímá nové pacienty, ale je strašně fajn, milá, ochotná. Jen jsou delší čekací lhůty.
Radka Bartošová - je na Mendláku. Taky moc fajn doktorka, mě vyřešila endometriozu. Jen ordinuje v pondělí a ve čtvrtek a je ve starší ordinaci.
Reprofit - Hana Pospíšilová - u Výstaviště, taky moc fajn a pokud je problém s otěhotněním, hned se to bude řešit, je to CAR.
Simona Kubíčková - je na Orlí. Ordinuje tu hned několik lékařů. Podle mě na těhotenství ideální. Dělají tu screeningy i monitory. Osobně jsem moc spokojená s paní doktorkou. Nic nezanedbá.

Se všemi mám osobní zkušenost a doporučuju :) Ty které nedoporučuju psát asi nebudu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
660
26.1.16 18:36

@Little_Talker A v Reprofitu dělají i běžnou gynekologickou ambulanci, kde se neplatí za každou prohlídku, UTZ,…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
660
26.1.16 18:38

@Korčulka86 To vypadá docela fajn. Jak jsou třeba dlouhé objednací termíny u paní doktorky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1203
26.1.16 18:44

@Matahaari Tak můžeš vyzkoušet Sanatorium Helios, nebo dr. Haraštová na Vídenské.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.16 18:48

@Matahaari ano je tam i normální gynekologie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.16 20:07

@Matahaari Nejsou. Vzala me brzy po zavolání. Vedle má ordinaci i její maminka. A vím, že ještě bere ordinaci nemá zase tak dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama