Brno gynekolog - kam můžu i s dítětem?

31.7.15 10:55

Brno gynekolog- kam muzu I s ditetem?

Ahojky, moji gynekolozce vadi, kdyz si beru malou sebou. Ja ji nemam kam dat…nevite nekdo o nejake, ktere to nevadi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Patricia89
31.7.15 11:01

Snad se může brát dítě všude, ne??? Kam jí máš jako dát? Není nic jednoduššího, než vzít telefona obvolat ordinace a zeptat se, ne?? Najdi nějakou nejbližší a zkus to..

• Citovat
  • Upravit
31.7.15 11:05

@Patricia89 vzdycky na me koukaji jak na vraha. Zavolame si, to je jasny, ja jen kdyz jsou tipy, tak je to lepsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Patricia89
31.7.15 11:06

Což to jo. Ale já bych to obvolala hned, ať mám jistotu. Já teda byla u třech a žádnýmu to nevadilo…Je pravda, že holka byla klidná, tak seděla a sestřička jí ukazovala věci..

• Citovat
  • Upravit
31.7.15 11:07

Sice Ostrava - ale já chodím jedině s dítětem. Přece si nebudu frflat hlídání na doktory :mrgreen: když byla mimčo tak v kočárku, větší v šátku, a potom seděla u sestřičky na židli a „četla“ letáky. Nikdy mi nic neřekla, ani se nijak netvářila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1315
31.7.15 11:25

Já teda v gyn. centru na Orlí viděla už víc maminek s kočárky či dětmi jít do ordinace. Je pravda, že nevím, jestli se na ně sestra či Mudr. nedívali blbě, ale nepřišlo mi na jejich výrazu nic divného nebo znepokojivého. Já teda sama zatím osobní zkušenost nemám..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5021
31.7.15 11:28
@Martinaalex píše:
Ahojky, moji gynekolozce vadi, kdyz si beru malou sebou. Ja ji nemam kam dat…nevite nekdo o nejake, ktere to nevadi?

Ahoj, MUDr. Mužíkova, ona je navíc dětská gynekoložka, takže děti tam mívá tak jako tak a sestřičky jsou k nezaplacení. Vřele doporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5021
31.7.15 11:29
@Zabatko píše:
Ahoj, MUDr. Mužíkova, ona je navíc dětská gynekoložka, takže děti tam mívá tak jako tak a sestřičky jsou k nezaplacení. Vřele doporučuji.

http://gynpoint.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25377
31.7.15 11:30
@Martinaalex píše:
@Patricia89 vzdycky na me koukaji jak na vraha. Zavolame si, to je jasny, ja jen kdyz jsou tipy, tak je to lepsi.

A nenamlouváš si to? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7071
31.7.15 11:35

@Martinaalex Jitka Kouželová na Orlí. Celkově strašně milá a vstřícná doktorka, já jsem u ní byla teda s dítětem jen jednou, s miminkem po šestinedělí, ale občas tam vídám maminky i se staršími dětmi a stoprocentně jí to nevadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.15 12:39

@Martinaalex Reprofit na Hlinkách, mají i klasickou gynekologii, dceru tam sebou beru běžně, hlídání nemám. Ale musela by sis zavolat, který lékař ještě bere, je jich tam několik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4983
31.7.15 16:23

Přidávám se k doporučení MUDr. Krouželové na Orlí, taky jsem tam byla s malou, nevadí jí to. Podle mě to tam nevadí nikomu. Mají tam i místnost na kočárky a dětský koutek…

Je to moc milá a šikovná doktorka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama