Brno gynekologie Dvořáková

227
25.2.20 15:32

Brno gynekologie orlí Dvořáková

Ahoj ráda bych věděla vaše zkušenosti s touto gynekologii zjistila sem že je to asi soukromá ale až po tom co sem se tam objednala obvolavala sem všechny možné gynekologie ale nikde uz neberou nove pacientky tak sem byla ráda ze mi nekdo rekl ze berou. Zajímalo by me jak to tam chodi kolik si mam pripravit peněz atd jsem těhotná v 16tt a moje gynekolozka me uz nekolikrat pekne vytocila nemela sem screening ani sem jeste neslysela srdíčko proste hrozny pristup a s pritelem se budem stehovat do Brna tak sem si rekla ze radsi budu dojíždět než aby se třeba neco zanedbalo jsem i na neschopence atd.. Děkuji za kazdou odpověď ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3640
25.2.20 16:15

Ja pred dvema lety odesla, dobri mudr odesli a ja si uz nedokazala vybrat. Presla jsem k mudr simona kubickova na masarykove, ona na te orli puvodne taky pracovala. Je pecliva. Jeste nedavno urcite brala.Nic specialniho jsem ani na orli ani na masarykove neplatila. Mohl se uaplatit jakysi nadstandard, ale nemusel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5365
25.2.20 16:23

Nic se tam neplatí. Chodím k Dr. Sukupové, byla jsem u ní tedy jen jednou, protože moje Dr. Krouželová odešla. Dr. Sukupová se mi zdála v pohodě, byla velmi milá a vstřícná. Byla jsem tam i jako těhotná a přístup skvělý, vše v jedné budově, včetně monitoru, takže za mě spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3640
25.2.20 16:40

@Fazulina ja taky chodila k mudr krouzelove, byla super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
274
25.2.20 16:52

Ke Dvořákové nechoď, byla jsem u ní jednou a stačilo, je to nesympatický a chladný člověk, kterého zajímá jen to, jestli máš očkování. Pak jsem přešla k Hrabálkové a ta je super. :) Ordinuje buď na Orlí nebo na Tyršové v Krpoli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7805
25.2.20 17:00

Já chodím po odchodu Krouželové k Jančovi a jsem spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 17:06

Chodila jsem tam ke Kutějové a nikdy víc. Kamarádka má z Dvořákové solidní trauma. Ale zase jiné doktory si tam chválí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3640
25.2.20 17:23

Janca je super, pokud ti neva chodit k chlapovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5365
25.2.20 17:25
@e008 píše:
@Fazulina ja taky chodila k mudr krouzelove, byla super.

Byla, právě ona mě provázela celým těhotenstvím. Bohužel však odešla někam úplně mimo Brno, myslím, takže jsem za ní už nemohla. Ale Dr. Sukupová je teda taky fajn, co jsem zatím měla možnost poznat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3640
25.2.20 17:31

@Fazulina ona pry snad byla od znojma, takze kvuli diteti chtela byt bliz. Nebo aspon toto jsem se doslechla. Ja u ni tak prosla jednim tehotenstvi a fakt mila, citliva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2350
25.2.20 17:32

Soukromé to neni. Chodim k Dvořákové už roky, ale už chci jít taky jinam. Líbilo se mi tam, že je tam vše na jednom místě screaning, monitor, krev atd. Ale ten přístup je nic moc, takový rychle rychle ať jde další pacientka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 19:52

Holky, říkáte, že Kutejovou a Dvořákovou nebrat? Taky uvažuji, že bych se na tuto gynekologii přihlásila. Chlapi lékaře, tam chválí, co jsem slyšela. Ale já vždy chodila k lékařce, tak nevím ke komu. Mě by vyhovovalo, že je to kousek od nádraží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
25.2.20 21:00

Děkuji vám za informace :hug: každopádně myslím ze horší nez ta moje určitě nebude :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
28.2.20 01:13

Tez velice doporucuji Simonu Kubickovou na Masarykove. Chodila jsem ma Orli take ke Krouzelove a tato je tisickrat lepsi. Uzasna, mila a pecliva :kissing_heart:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
29.2.20 15:12
@Bebinka29 píše:
Tez velice doporucuji Simonu Kubickovou na Masarykove. Chodila jsem ma Orli take ke Krouzelove a tato je tisickrat lepsi. Uzasna, mila a pecliva :kissing_heart:

100% výborná zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama