Reklama

Brno – kde opravují digitální fotoaparáty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 05.11.10 12:23
Brno-kde opravují digitální fotoaparáty?

ahojky, holky potřebuju poradit, rozbil se nám starší digitální foták a já bych ho chtěla nechat zkusit opravit, ale nevím kde…
vůbec netuším kde jsou nějaký opravny nebo servisy nebo tak něco..
Máme olympus mju 410

poradíte mi někdo..
děkuji

Reklama

Reakce:

xreni
Extra třída :D 11408 příspěvků 05.11.10 12:40

nasla jsem tohle http://www.olympus.cz/…208_1562.htm v brne servis nevidim :nevim:

my opravovali Canon na Minske u zastavky Tabor nekde vlevo smerem na zabiny, ale uz si nepamatuju nazev ani jestli opravuji jine znacky. stalo nas to tenkrat 1000kc

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 05.11.10 13:05

Mně opravovali Olympus mju700 na Veveří. Bohužel tam byla nějaká elektronická závada, takže oprava by vyšla téměř na tolik, co nový foťák, takže mi servisák ani dopravu nedoporučil. Byli ochotní, vstřícní…
Jen ti přesně neřeknu adresu. Byl tam manžel. Já jsem to jen obtelefonovávala. Nejdřív jsem volala na prodejnu myslím Fuji na rohu České a Solniční a ti mě nasměrovali na to Veveří.

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 05.11.10 13:09

lulje
byl to začátek veveří že? mě se zmínil jeden oborec že veveří 8, tak to asi bude ono..
no to ta oprava teda bude taky slušná.. bohužel manžel je přesvědčenej že ten foták je super a tenkrát se kupoval za 12 000 tak v tom furt vidí ty prachy :-D
no v pondělí tam zkusím zajít.
nejede nám blesk a nejde ani vyfotit fotka.. jako zaostří to, ale to je všechno..
 děkuju

Knihomolka
Kecalka 415 příspěvků 05.11.10 13:15

Jo, začátek Veveří, blíž k městu, docela slaožité bloudění po budově, ale chlapci velmi vstřícní, rozumí své věci.

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 05.11.10 13:17
Sherry píše:
lulje
byl to začátek veveří že? mě se zmínil jeden oborec že veveří 8, tak to asi bude ono..
no to ta oprava teda bude taky slušná.. bohužel manžel je přesvědčenej že ten foták je super a tenkrát se kupoval za 12 000 tak v tom furt vidí ty prachy :-D
no v pondělí tam zkusím zajít.
nejede nám blesk a nejde ani vyfotit fotka.. jako zaostří to, ale to je všechno..
děkuju

Jo, to asi bude ono :palec:
Hele, nám zase nešlo zaostřovat, tak jsem si myslela, že bude nějaké smetí v objektivu. Nebylo. Prý chyba v elektronice. Oprava by vyšla na 5000. Nový stál tehdy 8000. Za těch 5000 jsem koupila nový a ten starý má naše malá na hraní :lol:
ale za zkoušku nic nedáš - třeba to bude fakt prkotina za pár stovek. Jo, ještě si pamatuju, že nám tehdy řekli, že se na to mrknou, a když by oprava měla řesáhnout cca 800, tak že zavolají, jestli mají opravovat nebo ne. Tak se taky tak domluvte. Aby vám to neopravili a pak nechtěli nějakou přemršěnou pálku ;)

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 05.11.10 13:26

lulje
děkuju.. s eobávám že u nás tam bude v čudu nějakou součástku..no uvidím..ale víc jak litr za to nedám.ale pro klid v rodině :-D :-D

hanucha
Závislačka 3328 příspěvků 05.11.10 14:31

http://www.firmy.cz/…-veveri.html

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 05.11.10 15:20

hanucho
děkuju :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >