[BRNO] Poraďte prosím gynekoložku s lidským přístupem

8
22.7.21 21:28

[BRNO] Poraďte prosím gynekoložku s lidským přístupem

Ahoj,

mohly byste mi prosím doporučit nějakou brněnskou gynekoložku, s kterou máte dlouhodobě kladné zkušenosti. Z mojí zkušenosti jsou doktoři fajn a milí, dokud nezačnete řešit nějaké závažnější obtíže, pak mívají problémy.

Hledám gynekoložku pro mě a moji maminku, která má myom. Obě už léta chodíme k jedné v Kohoutovicích a dlouhodobě s ní nejsme spokojení. Z jejího přístup je cítit nechuť a nezájem. Bojím i o zdravotní stránku, aby se něco nezanedbalo.

Děkuju moc za doporučení :)
Hodně štěstí všem současným i budoucím maminkám :srdce:

Píšu z účtu manžela
Eva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
393
22.7.21 21:52
@MTomas píše:
Ahoj,

mohly byste mi prosím doporučit nějakou brněnskou gynekoložku, s kterou máte dlouhodobě kladné zkušenosti. Z mojí zkušenosti jsou doktoři fajn a milí, dokud nezačnete řešit nějaké závažnější obtíže, pak mívají problémy.

Hledám gynekoložku pro mě a moji maminku, která má myom. Obě už léta chodíme k jedné v Kohoutovicích a dlouhodobě s ní nejsme spokojení. Z jejího přístup je cítit nechuť a nezájem. Bojím i o zdravotní stránku, aby se něco nezanedbalo.

Píšu z účtu manžela
Eva

Mudr Jurackova… velký odborník

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2307
22.7.21 21:57

Já i mamka chodíme k MUDr. Jane Strmiskove, mamka už cca 14 let i více. Odnosila pod jejím dohledem bráchy, menopauzu a fakt v pořádku, i měla nedávno zákrok gynekologický a super. Co se týká mě ja k ní chodím 6 let, když jsem měla zánět a nebyl jednou, vždy mě pomohla a je klid. Má krásnou novou ordinaci, kousíček od saliny. Sestry má taky super. A ona sama je fakt skvělá, když vyšetřuje povídá co kde vidí, co kde dělá atd. Vím, že ikdyz volá tehula s nějakým problémem, udělá si čas. Takže za mě i mamku super. Akorát nevím zda bere nové pacientky, řekla bych že ano. Když zadáš její jméno do vyhledávače, vyjede ti její stránka, kde má kontakty atd. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4290
22.7.21 22:05

Mudr. Eva Průšová. Krpole. Velmi příjemná, lidská a hostuje i na Mou, kde pracovala i její maminka a tatínek. Je tedy velmi pečlivá a bere ohled na všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
22.7.21 22:26
@MTomas píše:
Ahoj,

Píšu z účtu manžela
Eva

Mohu se zeptat, má vaše paní doktorka iniciály JV?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
23.7.21 08:22
@Liguére píše:
Mohu se zeptat, má vaše paní doktorka iniciály JV?

Ano, je to přesně tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
23.7.21 08:24

Děkuju všem moc za odpovědi. Zkusíme obvolat a zeptat se. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1977
23.7.21 08:40
@Martha03 píše:
Mudr. Eva Průšová. Krpole. Velmi příjemná, lidská a hostuje i na Mou, kde pracovala i její maminka a tatínek. Je tedy velmi pečlivá a bere ohled na všechno.

No tak tam můžu za sebe říct, že mám jen ty nejhorší zkušenosti. Chodila jsem krátkou dobu i k její matce než se vyměnily. Začala jsem trpět vaginismem (psychického rázu) a než jsem vůbec zjistila, že něco takového existuje, tak jsem se jí dlouhodobě stěžovala na jeho příznaky a ona mi nikdy nebyla schopná poradit. Jen jsem slyšela banalizování a že to „některé ženy prostě tak mají“. Já samozřejmě věřila autoritě, tak jsem to neřešila a jen díky náhodným diskuzím na internetu jsem se dopátrala tomu, že něco takového vůbec je. 2-3 roky v háji, kdy jsem to už mohla začít řešit, ale kvůli tomu banalizování a nulové osvětě jsem to neměla ani jak řešit. :( Psycholožka jen kroutila hlavou proč to nechala zajít tak daleko a nesnažila se to se mnou nijak řešit.

Já za sebe můžu doporučit MUDr. Dobrovolnou, kterou jsem dostala na doporučení právě mé psycholožky. Neskutečně milá a empatická paní, velmi moderně zařízená ordinace. :kytka: Jen jsem teda nikdy neřešila věci jako těhotenství a porod, takže tam bych v případě zájmu prošla jiné diskuze.
http://gynekologie-revova.cz/contact.html

Anonym si nedám (ačkoliv je mi hodně nepříjemné psát takové věci přímo pod svým nickem), aby nebyla nařčena z toho, že tu anonymně kydám špínu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4290
23.7.21 08:56

@Parninas tak to mě mrzí. Já teda řešila několik gyn problémů a vždycky to se mnou řešila velmi profesionálně. Řešili se testy, možnosti atp a vždy jsme to vyřešili. Nic co by souviselo s psychickým dopadem na nemoc jsme neřešili, takže v tomhle nevím jak by se zachovala… Tak hlavně, že si nakonec našla koho si potřebovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1977
23.7.21 09:04
@Martha03 píše:
@Parninas tak to mě mrzí. Já teda řešila několik gyn problémů a vždycky to se mnou řešila velmi profesionálně. Řešili se testy, možnosti atp a vždy jsme to vyřešili. Nic co by souviselo s psychickým dopadem na nemoc jsme neřešili, takže v tomhle nevím jak by se zachovala… Tak hlavně, že si nakonec našla koho si potřebovala.

Já zase věřím, že pokud jde o klasickou medicínu, tak bude dobrá. Ale no.. podle mých zkušeností je prostě stará škola. :mrgreen: A tam prostě lidi neberou v potaz psychický stav a to, že to zrovna v tomto případě může mít dopady i na fyzično. Minimálně v tomhle jsme v česku fakt sto let za opicema. A to fakt nejsem nějaká ezo ženština, ale prokazatelně má psychika na spoustu věcí vliv.

Rovnou mě napadlo sem ještě vstrčit jeden kontakt. Pokud by někdo měl pocit, že zažívá něco podobného jako já, tak se obraťte na Sexuologické oddělení FN Brno. Jsou delší čekačky (2-3 týdny mezi terapiemi zhruba), ale hlavně je to celé hrazené pojišťovnou. Mě vzali i bez žádanky, hledala jsem si to na vlastní pěst. Pak samozřejmě záleží jak vám sedne terapeut jako všude. Mě naštěstí sedla hned ta první a byla skvělá. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4290
23.7.21 09:20

@Parninas určitě je fajn to sem uvést. Ono asi dost lékařů se furt ještě dívá tím klasickým pohledem, ze pokud je to psychické, tak je to jen v tvé hlavě… Kromě samozřejmě vážných psychiatrických diagnóz. Řekla bych, že tenhle přístup je normální i u praktických lékařů. Můj kamarád na tohle dojel u své lékařky, stěžoval si na extrémní bolesti hlavy, únavu, nechuť do života atp. Řekla mu, že jde jen o vyčerpání, předepsala vitamíny a odpočinek, ani ho nikam neposlala. Taky věřil autoritě. No vyřešil to vlakem bohužel… Podle mě měl deprese. Už je to víc jak 10 let a v té době to bylo spíš, že si vymýšlí a nechce makat. Omlouvám se zakladatelce za OT.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
23.7.21 10:31
@MTomas píše:
Ano, je to přesně tak.

Já k ní chodím taky, mám dlouhodobý zdrav. problém, bohužel říká, že jsem v pořádku, já vím, že nejsem, mám bolesti. Tudíž se budu muset poohlédnout taky po jiné MUDr. Vy jste mě jen utvrdila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
23.7.21 13:03
@Liguére píše:
Já k ní chodím taky, mám dlouhodobý zdrav. problém, bohužel říká, že jsem v pořádku, já vím, že nejsem, mám bolesti. Tudíž se budu muset poohlédnout taky po jiné MUDr. Vy jste mě jen utvrdila.

Ano, rozumím. Poslední dvě vyšetření u ní byla pro mě poslední kapka. Hodně štěstí s hledáním „opravdové“ gynekoložky :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8443
23.7.21 18:54

Henrietta Nazari na Bayerové :) je sice hodně přísná ale rozhodně pečlivá a nic nezanedba..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
442
23.7.21 19:31

Jsem spokojena s Dr. Kubičkovou, má ordinaci na Masarykove. Je citlivá a hodně komunikativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat