Brno - Psycholog s tímhle zaměřením?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3828
20.10.21 20:30

Brno - Psycholog s tímhle zaměřením?

Ahoj. :kytka:
Hledám psychologa z Brna, který by nabíral klienty se zaměřením na vnímání vlastního těla a sociální fobie. Nechtěla bych moc jít k nějakému obecně zaměřenému. Je to celkem specifický problém a ráda bych někoho přímo s tímto zaměřením. Abych to upřesnila - začíná se mi rozjíždět docela sociální fobie (můj názor, nemám to nijak diagnostikované), která se mi v důsledku projevuje v špatném pohledu na sebe samu a to následně celkem značně narušuje můj partnerský vztah a náš sex. život.

Budu ráda za tipy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3828
20.10.21 20:32

Proboha na co zaklikávám to tlačítko anonymně, aby mi pak zmizelo. :zed: :zed: :zed: No nic, snad mi nezůstane nálepka pošuka. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9739
20.10.21 20:54

Petr Pivoda :) nemam osobni zkušenost ale slyšela jsem na něj chválu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36036
20.10.21 20:55
@Parninas píše:
Proboha na co zaklikávám to tlačítko anonymně, aby mi pak zmizelo. :zed: :zed: :zed: No nic, snad mi nezůstane nálepka pošuka. :mrgreen:

Když si projedeš webovky jednotlivých odborníků, často tam najdeš, jaké mají vzdělání, jaké případné kurzy a psychoterapeutické výcviky, jaké aplikují postupy. Pokud Ti na tom záleží, dej si s tím tu práci.

Co se týče sociální fobie, je to běžný a častý problém, se kterým by měl umět pracovat každý psycholog a psychoterapeut. K odbourávání sociální fobie je možné využít i skupinovou psychoterapii v uzavřené nebo otevřené skupině. Ale k tomu taky nemá možnosti každý odborník.

Držím pěsti, ať to zvládneš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3828
20.10.21 21:02
@Pears206 píše:
Když si projedeš webovky jednotlivých odborníků, často tam najdeš, jaké mají vzdělání, jaké případné kurzy a psychoterapeutické výcviky, jaké aplikují postupy. Pokud Ti na tom záleží, dej si s tím tu práci.

Co se týče sociální fobie, je to běžný a častý problém, se kterým by měl umět pracovat každý psycholog a psychoterapeut. K odbourávání sociální fobie je možné využít i skupinovou psychoterapii v uzavřené nebo otevřené skupině. Ale k tomu taky nemá možnosti každý odborník.

Držím pěsti, ať to zvládneš :kytka:

Já už si je procházela vícekrát a všichni co mě zaujali a jsou v rozumné dojezdové vzdálenosti mají plno. :cert: Tak doufám, že bude někdo tady třebas znát nějaký hidden gem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36036
20.10.21 21:09
@Parninas píše:
Já už si je procházela vícekrát a všichni co mě zaujali a jsou v rozumné dojezdové vzdálenosti mají plno. :cert: Tak doufám, že bude někdo tady třebas znát nějaký hidden gem.

Jj, chápu. Ještě efektivnější by bylo se ptát na FB skupinách Brna.
A nevzal by Tě někdo později? I u nás jsou teď psychologové zavalení, patrně řeší následky dlouhých lockdownů. Běžná doba objednání je 3 až 4 měsíce 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
21.10.21 08:40

Chceš platit soukromě nebo bez platby na pojišťovnu u klinického psychologa? Klinici mají plno a čekačku na několik měsíců až půl roku.
Jiná možnost by byla využít akci zdr. pojišťoven, které nabízí příspěvky na terapii k soukromým psychologům. Téměř okamžité termíny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3828
21.10.21 08:44
@jejjej píše:
Chceš platit soukromě nebo bez platby na pojišťovnu u klinického psychologa? Klinici mají plno a čekačku na několik měsíců až půl roku.
Jiná možnost by byla využít akci zdr. pojišťoven, které nabízí příspěvky na terapii k soukromým psychologům. Téměř okamžité termíny.

Je mi to jedno, klidně i placené. Problém nemám ani tak s cenou jako s tím, že lidi které jsem našla s dobrými recenzemi a působili na mě dobře, mají plno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
21.10.21 09:00

Zkus se podívat do seznamu soukromých terapeutů vzp. Nejsou tam všichni, jenom ti, kteří se zapojili do projektu vzp. A není důležité, jestli máš vzp. Líbí se mi u nich přehled volno/obsazeno. https://dusevnizdravi.vzp.cz/…m-terapeutu/

cpzp má také nějaký seznam terapeutů s příspěvkem https://cpzp.cz/…i-program/64

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat