Brno -. Starý Lískovec - podnikání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chaela
Ukecaná baba ;) 1298 příspěvků 2 inzeráty 16.02.17 11:53
Brno -. Starý Lískovec - podnikání

Ahoj, najde se tu někdo ze Starého Lískovce, ideálně okolí zastávky Dunajská? Zajímalo by mě, jestli je tu poblíž nějaká dobrá drogerie a pak taky bazar či sekáč? Já jsem zatím nic neobjevila, ale pravda, nehledala jsem vsude. Dost mi to tu chybí a napadlo mě, že bych si to tu mohla otevřít (mám poslední dobou podnikatelské sklony, ale nic užitečného, co by se dalo prodat, neumím). Zároveň bych nerada narazila a otevřela něco, co už v okolí je nebo o co není zájem. Děkuju za postřehy.

Reakce:

smudlinky
Závislačka 2556 příspěvků 347 inzerátů 16.02.17 14:24

Kvůi EET končí spousta podnikatelů, takže bych si hodně dobře rozmyslela, zda bych začínala s podnikáním. Secondhandů i drogerií je spousta- zvlášt v centru, kam není problém se díky mhd zdarma pro maminku k kočárkem dostat

rennys1
Ukecaná baba ;) 2370 příspěvků 25.04.17 12:03

@chaela opožděně, asi jsi už sama zjistila, kde co ve Starém Lískovci je, ale drogerie tam byla Teta, myslím, že ji zrušili a Second Hand rovněž zrušili, byl, jak je Albert na Dunajské…

chaela
Ukecaná baba ;) 1298 příspěvků 2 inzeráty 25.04.17 13:24

@rennys1 i za opožděnou odpověď děkuju, ano už jsem zjistila, že obojí tu bylo a teď je zrušeno, no asi bych dopadla stejně, mám ještě jeden nápad, ale nejspíš podobně hloupej, navíc se mi teď rýsuje návrat do školy, takže mě plány se neuskuteční…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak si vyrobit ten nejhezčí adventní věnec?

Chtěli byste si vytvořit adventní věnec, ale nejste si stoprocentně jistí,... číst dále >

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Běsnění živlů na Tenerife: Jak jsou na tom s domy Bendová nebo David?

Bouřky, přívaly vody a několikametrové vlny změnily oblíbený prázdninový cíl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >