Brno -. Starý Lískovec - podnikání

3079
16.2.17 11:53

Brno -. Starý Lískovec - podnikání

Ahoj, najde se tu někdo ze Starého Lískovce, ideálně okolí zastávky Dunajská? Zajímalo by mě, jestli je tu poblíž nějaká dobrá drogerie a pak taky bazar či sekáč? Já jsem zatím nic neobjevila, ale pravda, nehledala jsem vsude. Dost mi to tu chybí a napadlo mě, že bych si to tu mohla otevřít (mám poslední dobou podnikatelské sklony, ale nic užitečného, co by se dalo prodat, neumím). Zároveň bych nerada narazila a otevřela něco, co už v okolí je nebo o co není zájem. Děkuju za postřehy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2739
16.2.17 14:24

Kvůi EET končí spousta podnikatelů, takže bych si hodně dobře rozmyslela, zda bych začínala s podnikáním. Secondhandů i drogerií je spousta- zvlášt v centru, kam není problém se díky mhd zdarma pro maminku k kočárkem dostat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2430
25.4.17 12:03

@chaela opožděně, asi jsi už sama zjistila, kde co ve Starém Lískovci je, ale drogerie tam byla Teta, myslím, že ji zrušili a Second Hand rovněž zrušili, byl, jak je Albert na Dunajské…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3079
25.4.17 13:24

@rennys1 i za opožděnou odpověď děkuju, ano už jsem zjistila, že obojí tu bylo a teď je zrušeno, no asi bych dopadla stejně, mám ještě jeden nápad, ale nejspíš podobně hloupej, navíc se mi teď rýsuje návrat do školy, takže mě plány se neuskuteční…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama