BRNO - zajimavosti a restaurace vhodna pro deti

2964
27.7.09 13:49

BRNO - zajimavosti a restaurace vhodna pro deti

Ahoj,

v sobotu nas ceka presun pres celou republiku. Aby to nebylo raubirum dlouhy, chceme udelat zastavku v Brne. Radi bychom, aby byla zajimava pro ne (hriste, koutek, bazen, atd.) a abychom se zaroven nekde pobliz mohli i vsichni najist, tj. aby mi tam ohrali i sklenicku pro mrnouse.
Pres Brno pojedeme tranzitem od Prahy na Ostravu, tak pokud byste meli nejaky tip pobliz, abychom si moc nezajeli a nemotali se po meste, budu moc vdecna!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2724
27.7.09 14:22

Z Prahy do Ostravy je to po dálnici 380km, děláme to za čtyři hoďky když jde věechno dobře. V sobotu bude hic, vyjeďte hned po ránu a jeďte dokud vás čůrání nedonutí zastavit. Do Brna určitě nesjíždějte, odpočiňte si buď u slušné benzínky (OMV, Shell, Agip) nebo v IKEA na sjezdu na Blavu, zajedete si tak asi 4km. Od Brna do Ostravy to docela „odsejpá“, u Slavkova je vidět betonárka a la napoleonské vojsko, za Olomoucí jsou hrady (Helfštýn, Starý Jičín), já bych se snažila dojet co nejdříve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.7.09 14:41

Marjanko,

mě napadá, jestli chcete větší zastávku tak projet Brno a sjet do Brno - Líšeň (je to vaším směrem) a pak do staré Líšně - Marjánské údolí..je to pěkná procházka je tam Restaurace Eldorádo (vyžití pro děti super) http://www.eldorado-brno.cz/ a pěkná procházka i dozadu na rybníky..tam se dřív i koupalo, myslím, že koupe dodnes, ale to už nevím ;-), ale je to na dýl než jen „zastávku“

nepřihlášený Zdenik ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
27.7.09 16:02

opravuji…ne Marjánské údolí..ale Mariánské ;-)…to ta Marjánka ;-)

Zdenik

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama