BRNO-zubař,který přijímá nové pacienty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lumpiik
Kecalka 257 příspěvků 24.01.17 23:19
BRNO-zubař,který přijímá nové pacienty?

Podobných dotazů je tu už více, ale našla jsem samé starší diskuse.. partner potřebuje akutně změnit zubaře, bude potřebovat časem i opravit více zubů kosmeticky, takže ideálně kdyby daný zubař svou práci dělal dobre a zároveň nás to nezrujnovalo. Můj zubař bohužel nepřijímá nové, za bílou plombu platím běžně 500kč. Vím ale že kamarádky jinde platí standardně přes 1000kč…Takže ty rozdíly jsou značné a pak to skloubit s kvalitou a ještě aby brali nové pacienty..to je nadlidský úkol. Díky emiminu jsem však takto našla gynekoložku tak věřím že najdeme i zubaře… :palec:

Předem díky moc za tipy :kytka:

Reakce:
Evullka
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 24.01.17 23:44

@Lumpiik Zkus se podívat na Karident Brno. Ceny jsou vyšší, ale musím říct, ze pani zubarka mi našla i skryte kazy a je pecliva.

smudlinky
Závislačka 2613 příspěvků 293 inzerátů 25.01.17 08:08

Nejlepší je podívat se na stránky https://www.dent.cz/…struji-nove/ tam najdete zubaře, kteří přijímají. Je jasné, že opravdu dobří jsou soukromí, nebo mají beznaějně plno.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >