Reklama

BRNO-zubař,který přijímá nové pacienty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lumpiik
Kecalka 257 příspěvků 24.01.17 23:19
BRNO-zubař,který přijímá nové pacienty?

Podobných dotazů je tu už více, ale našla jsem samé starší diskuse.. partner potřebuje akutně změnit zubaře, bude potřebovat časem i opravit více zubů kosmeticky, takže ideálně kdyby daný zubař svou práci dělal dobre a zároveň nás to nezrujnovalo. Můj zubař bohužel nepřijímá nové, za bílou plombu platím běžně 500kč. Vím ale že kamarádky jinde platí standardně přes 1000kč…Takže ty rozdíly jsou značné a pak to skloubit s kvalitou a ještě aby brali nové pacienty..to je nadlidský úkol. Díky emiminu jsem však takto našla gynekoložku tak věřím že najdeme i zubaře… :palec:

Předem díky moc za tipy :kytka:

Reklama

Reakce:

Evullka
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 6 inzerátů 24.01.17 23:44

@Lumpiik Zkus se podívat na Karident Brno. Ceny jsou vyšší, ale musím říct, ze pani zubarka mi našla i skryte kazy a je pecliva.

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 370 inzerátů 25.01.17 08:08

Nejlepší je podívat se na stránky https://www.dent.cz/…struji-nove/ tam najdete zubaře, kteří přijímají. Je jasné, že opravdu dobří jsou soukromí, nebo mají beznaějně plno.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama