Bronchipret, Sinupret, Kaloba nebo Stodal?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Carmen6
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 21.01.17 21:26
Bronchipret, Sinupret, Kaloba nebo Stodal?

Ahoj vsem,
deti 2 a 4 roky trapi ryma a kasel (asi spis suchy, nevykaslavaji zatim nic, a to ho maji uz nekolik dni). Ktery z techto vyrobku byste doporucili, co se vam osvedcilo nejvic? Cibulovy sirup, Stopkasel, Stoptussin, Sinecod, morskou vodu jsme zkouseli a zadna zmena.
Dekuji za odpovedi :kytka:

Reakce:
Pocahonta
Kecalka 284 příspěvků 21.01.17 21:39

Ahoj, pokud mají děti suchý kašel, který je budí ze spaní, tak já mám zkušenost se Stoptussinem a byla jsem s ním spokojená.
Sinupret jsem také dávala, ale ten je spíše jako podpůrný lék při vracející se rýmě (na uvolnění vedlejších dýchacích dutin). Nemůžeš s ním nic zkazit, jelikož je na bylinné bázi.
Až děti začnou něco vykašlávat, tak bych doporučila jitrocelový sirup. Jinak jestli kašlou dlouhodobě, tak bych raději došla k doktorce na poslech.

gabiqa
Ukecaná baba ;) 2071 příspěvků 21.01.17 21:48

Já dětem na kašel kupuju bronchipret sirup a vždycky nám pomohl ;)

zuzula.82
Ukecaná baba ;) 2394 příspěvků 21.01.17 21:51

Stodal je dobrej. Neni u neho rozdil jestli maji suchy ci vlhky kasel. Jeste hodne pouzivam jeden od dr. Weisse stopkasel sirup. Je to hodne podobne a oboje na prirodni bazi takze se muzou poizivat dlouho. Sinupret davam automaticky. Rozpousti hleny a nejspu pak ty deti tak zahleneny

j-p
Extra třída :D 11748 příspěvků 21.01.17 21:52

Nám taky pomohl bronchipret.

Carmen6
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 21.01.17 22:00

Diky za reakce :) A muze se davat zaroven Bronchipret a Sinupret?

atominnka
Generální žvanilka 21858 příspěvků 21.01.17 22:26

@Carmen6 já normálně zárověň dávám

Jinak záleží na kašli. Nám na vlhký pomáhá bronchipret, když už je moc velký, tak ACC. No a cibulový siruop muzes davat k tomu, to nevadí.
Stoptussin jsem dávala jen občas na noc při suchém dráždivém kašli

Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 21.01.17 23:10

@Carmen6 stodal nám neúčinkoval vůbec… Z výše uvedených byl volila sinupret + nasivin spray do nosu.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Honza v MasterChefovi odrovnal porotu: Má šest prstů, ale vaří jako zkušený mazák!

Stejně jako ty předchozí přináší i letošní řada kulinářské show MasterChef... číst dále >

I Houdová měla svého Janečka! Do manželství se jim pletl i moderátor Novotný

Ochránkyně zvířat, planety a známá veganka Helena Houdová (39) oslavuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >