Bronchipret, Sinupret, Kaloba nebo Stodal?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Carmen6
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 21.01.17 21:26
Bronchipret, Sinupret, Kaloba nebo Stodal?

Ahoj vsem,
deti 2 a 4 roky trapi ryma a kasel (asi spis suchy, nevykaslavaji zatim nic, a to ho maji uz nekolik dni). Ktery z techto vyrobku byste doporucili, co se vam osvedcilo nejvic? Cibulovy sirup, Stopkasel, Stoptussin, Sinecod, morskou vodu jsme zkouseli a zadna zmena.
Dekuji za odpovedi :kytka:

Reakce:

Pocahonta
Kecalka 215 příspěvků 21.01.17 21:39

Ahoj, pokud mají děti suchý kašel, který je budí ze spaní, tak já mám zkušenost se Stoptussinem a byla jsem s ním spokojená.
Sinupret jsem také dávala, ale ten je spíše jako podpůrný lék při vracející se rýmě (na uvolnění vedlejších dýchacích dutin). Nemůžeš s ním nic zkazit, jelikož je na bylinné bázi.
Až děti začnou něco vykašlávat, tak bych doporučila jitrocelový sirup. Jinak jestli kašlou dlouhodobě, tak bych raději došla k doktorce na poslech.

gabiqa
Ukecaná baba ;) 2071 příspěvků 21.01.17 21:48

Já dětem na kašel kupuju bronchipret sirup a vždycky nám pomohl ;)

zuzula.82
Ukecaná baba ;) 2394 příspěvků 21.01.17 21:51

Stodal je dobrej. Neni u neho rozdil jestli maji suchy ci vlhky kasel. Jeste hodne pouzivam jeden od dr. Weisse stopkasel sirup. Je to hodne podobne a oboje na prirodni bazi takze se muzou poizivat dlouho. Sinupret davam automaticky. Rozpousti hleny a nejspu pak ty deti tak zahleneny

j-p
Extra třída :D 11729 příspěvků 21.01.17 21:52

Nám taky pomohl bronchipret.

Carmen6
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 21.01.17 22:00

Diky za reakce :) A muze se davat zaroven Bronchipret a Sinupret?

atominnka
Generální žvanilka 21656 příspěvků 21.01.17 22:26

@Carmen6 já normálně zárověň dávám

Jinak záleží na kašli. Nám na vlhký pomáhá bronchipret, když už je moc velký, tak ACC. No a cibulový siruop muzes davat k tomu, to nevadí.
Stoptussin jsem dávala jen občas na noc při suchém dráždivém kašli

Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 21.01.17 23:10

@Carmen6 stodal nám neúčinkoval vůbec… Z výše uvedených byl volila sinupret + nasivin spray do nosu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >