Bronchitida, je to jestě v normě?

Anonymní
13.6.21 06:49

Bronchitida, je to jeste v norme?

Ahoj,
V patek jsem byla u lekare, kasel, tlak za hrudni kosti, bolest krku, hlavy, ale bez teplot (skoro nikdy nemivam teploty). Poslechl si me, vzal krev z prstu a rekl, ze na atb to neni. Dal mi lek na vykaslavani, paralen a klid na luzku.

Od vcera se mi jeste vrazila ryma do dutin, ucpany nos, nejde mi smrkat, boli me dutiny, ucho, zuby, vse na hlave. Odpo me hlava bolela hrozne, zacala jsem zvracet, zvracela jsem az do noci.

Ted me boli za hrudnikem a krk, ale hrozne, nejde mi ani se nadechnout. Pali me v krku, pri polknuti. Uprostred hrudniho kose jakoby hrozny tlak, kazde zakaslani je hrozne bolestive, popadam pak dech. Co krok, to bolest pri dychani. Snaha vysmrkat se, proste jakakoliv namaha bolest na hrudi. Blbe se mi dycha. Je mozne, ze je to podrazdene z toho zvraceni, uz jsem pak zvracela jen zaludecni stavy a stipalo to v hrtanu..nebo bych radsi mela jit znovu k lekari. Je mi slabo, ale teplotu nemam. Zitra se musim starst o dceru, je taky nemocna, mela kasel, bolest v krku, horecku. Manzel musi do prace, neuvolni ho. Babicka hidne daleko..vubec si neumim oredstavit jak to dam. Vysiluhe me kazdy nadech. Dceri uz je lip, nudi se.

Co by mi mohlo pomoc, zabal na prudusky s tvarohem?

Vadi mi to dychani, nemohu se nadechnout, dodechnout se, mam pocit, ze mi exploduje hrudnik.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.6.21 06:51

Test na covid mi delal, negativni. Plus mam ocko.

• Citovat
  • Nahlásit
519
13.6.21 06:58

To tak v prvních dnech bývá a zvracení ti podráždilo krk…na úlevu můžeš zkusit i inhalace s rymovnikem nebo mátou, nebo pít z nich čaj. Na bolest krku prieznitze a po 6h paralen nebo ibalgin i když nemáš teplotu… A samozřejmě hodně pít… Pokud se to do 2 dnů nezlepší navštívila bych znovu lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2593
13.6.21 06:59

Kazde telo jine, ja, kdyz mam tyto pocity pri kasli, trvaji vetsinou jeden den a dalsi den uz dojde k vykaslavani, nemuzu lezet, musim byt max v takovem polosedu..tyhle stavy jsem zvladla s antibiotiky i bez.., ja ale na takovehle kasle trpim po kazde ryme, takze me ten stav neznervozni…nepomahaji zadne osvedcene triky, babske rady..na odkaslavani bromhexin, na zastaveni kasle codein, ale ten je na predpis…, ale proste, jestli jsi byla v patek u doktora a stav se nelepsi, ale zhorsuje, tak bys tam asi mela jit znova.., otazka je, jestli je ten stav takovy, abys musela dnes na pohotovost, to musis zvazit sama…s dcerou nevim, nevim, jak je stara, ale resila bych to televizi…neni to idealni, ale kolikrat do roka musi clovek k tomuhle pristoupit :nevim: neda se nic delat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat