Bronchytiální pneumanie 2leté dítě.

Anonymní
16.12.18 14:07

Bronchytialni pneumanie 2lete dítě.

Dobrý den, předem se omlouvám za anonym ale je to pro mě těžké už si vážně nevím rady.
Tak teď od začátku syn 2lety bronchytida, zánět průdušek a jako bonus zápal plic (bronchytialni pneumanie) před 10dní jsme byly propuštění z nemocnice doma ještě bral další antibiotika zinat i v nemocnici měl zinat na Průdušky měl klacid. Takze měsíc měl antibiotika a v noci se opět objevila horečka i teď měl horečku než šel spát po obědě, jiný problém nemá žádný kašel ani rýma nic,, jen ta teplota,, podotýkám zítra s ním valím k doktorce takže nechci diagnózi jen spíše vaše zkušenosti. dekuji (za hrubky se omlouvám mám dva ✌ kluky, takže po mě furt někdo leze ????)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16.12.18 15:25

Můj brácha od tohoto věku přesně na toto trpěl. Je to vážně peklo, pokud se to následně opakuje. U něj byla bronchitida a zápal plic vyvolávána alergií. Nakonec musely pryč i koberce a záclony kvůli prachu a roztočům. Až takový extrém to byl. Trochu se mi nezdá Klacid, který dostal. To je dost šmejd antibiotikum :( Skoro bych šla ještě někam jinam. Přímo k odborníkovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.12.18 15:50

V nemocnici nás objednala MUDr.na alergologii ale až v lednu klacid měl na Průdušky, zinat dostal na zápal plic :( předpoklady k alergií má manžel je alergik na pil a děda byl silný astmatik :( snad nás neposle do nemocnice opět mám ještě jednoho syna a už teď mě mrzí jak ho ,, zanedbavam,,kvůli mladšímu :( nejhorší je,že mu nejspíš dají třetí antibiotika.to je zátěž na lidské tělo hrůza :,( a myslíte že se mu vrátil ten zápal plic :think:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama