Broušení mědi v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lemouriska
Povídálka 25 příspěvků 02.03.18 18:08
Broušení mědi v těhotenství

Ahoj holky, nevím, koho se zeptat, tak to zkusím zde. Jsem v 6tt a v práci brousím malé částečky mědi. Myslíte, že by to mohlo miminku nějak uškodit? Přece jen se to i vdechnutím do těla trošku dostává.. Říká se, že i těžké kovy mohou být teratogenní, tak mám docela strach.

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6268 příspěvků 28 inzerátů 02.03.18 18:53

Vyřeš to rouškou…

novakova.t
Závislačka 2719 příspěvků 02.03.18 20:27

Zeptala bych se na gynde ;)

pannda
Kelišová 6268 příspěvků 28 inzerátů 02.03.18 21:21

Pokud prach z kovu vdechujes už delší dobu, a myslíš že by měli škodit, škodí ti už dávno před těhotenstvím. A těla se dostávají dlouho, takže s tím asi nic moc neuděláš

lemouriska
Povídálka 25 příspěvků 03.03.18 07:19

@pannda začala jsem to právě dělat až jsem byla těhotná, mohl to být tak 4. týden a ještě jsem to ani nevěděla. Zkusím se zeptat na té gyndě no. Roušku mám, ale právě s ní dělám až teď, v tom 4./5.tt ještě ne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Místo svatby pohřeb? Kazatel z mešity nabádal k popravě prince George!

Ve Velké Británii probíhá soud s učitelem z mešity v lancashirském městě... číst dále >

Tereza poslala vzkaz z Pákistánu: Mluví o ponižování, sebevraždě i trestu smrti!

Češka Tereza čeká v Pákistánu na rozsudek za pokus o pašování devíti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama