Broušení mědi v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lemouriska
Povídálka 25 příspěvků 02.03.18 18:08
Broušení mědi v těhotenství

Ahoj holky, nevím, koho se zeptat, tak to zkusím zde. Jsem v 6tt a v práci brousím malé částečky mědi. Myslíte, že by to mohlo miminku nějak uškodit? Přece jen se to i vdechnutím do těla trošku dostává.. Říká se, že i těžké kovy mohou být teratogenní, tak mám docela strach.

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6374 příspěvků 29 inzerátů 02.03.18 18:53

Vyřeš to rouškou…

novakova.t
Závislačka 2996 příspěvků 02.03.18 20:27

Zeptala bych se na gynde ;)

pannda
Kelišová 6374 příspěvků 29 inzerátů 02.03.18 21:21

Pokud prach z kovu vdechujes už delší dobu, a myslíš že by měli škodit, škodí ti už dávno před těhotenstvím. A těla se dostávají dlouho, takže s tím asi nic moc neuděláš

lemouriska
Povídálka 25 příspěvků 03.03.18 07:19

@pannda začala jsem to právě dělat až jsem byla těhotná, mohl to být tak 4. týden a ještě jsem to ani nevěděla. Zkusím se zeptat na té gyndě no. Roušku mám, ale právě s ní dělám až teď, v tom 4./5.tt ještě ne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Prázdniny Karly Šlechtové: Léto, kytičky a nová kérka!

Slunného počasí posledních dnů si užívají i čeští politici, například bývalá... číst dále >

Dítě přejel vláček na rodinném festivalu. Přes snahy záchranářů nehodu nepřežilo

Pětiletého chlapce přejel vláček, který vozí děti. Ačkoliv se ho záchranáři... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Reklama