Reklama

Brýle na gumičku, smějí se jí ve škole

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pechta36
Povídálka 31 příspěvků 19.09.18 11:01
Brýle na gumičku, smějí se jí ve škole

Ahoj, dcera nosí už rok brýle, měla celogumové, nyní než šla do školy, tak jsme koupili nové, značku Nano. Mají gumičku kolem hlavy, ale říkala, že se jí na to ve škole ptají, proč jí má a už ji moc nechce nosit. Já ale chci aby ji tam měla, má drobný obličej a je hodně akční, žádné brýle ji na obličeji moc nedrží a ta gumička je super, aspoň nemusím kupovat každý měsíc nové. Nosí i vaši školáci brýle s gumičkou popřípadě co byste mi doporučili? :palec: 8o

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Peta02
Kecalka 338 příspěvků 19.09.18 11:05

Udelala bych s dcerou domluvu - nechce je nosit, dobre, muže bez gumicky, ale v momentě kdy je rozbije, se vrátí k těm s gumickou. Já mám taky drobný oblicej, brýle mi padají bezne, zvlášť když si je dam nahoru na vlasy, ale zatím to vždycky přežily.

acimedaca
Nadpozemská drbna 25827 příspěvků 19.09.18 11:07

@pechta36 nelze na ty Nano brýle dát třeba jen takové ty zarážky za uši? Třeba by stačilo jen to, není to ani moc vidět.

rozand
Závislačka 2881 příspěvků 19.09.18 11:07

@Peta02 V momentě, kdy je rozbije, jde nejspíš o škodu pár tisíc 8o .

@pechta36 Doporučila bych, aby spolužákům nejdřív zkusila ten důvod vysvétlit.

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 19.09.18 11:10

A ta gumicka nejde dát pod vlasy?

Korculalala
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 19.09.18 11:11

Určitě bych ji nenutila nosit něco kvůli čemu by se cítila špatně a dala bych ji brýle které jsou více zatočené za uši aby nepadaly. Ale to je na uvážení každého rodiče. Taky bych jí vysvětlila že až bude větší, může nosit čočky ale teď to bez brýlý nejde.

Apaji
Kelišová 5378 příspěvků 19.09.18 11:11

A co kompromis a koupit nějakou ozdobnou šňůrku/řetízek na brýle. Že když už by spadly, zůstaly by viset na krku? :think:

cverunka
Závislačka 2547 příspěvků 19.09.18 11:12

No, já se jí nedivím. Ta gumička moc frajerská není a děcka se fakt smějí všemu i věcem pro nás nepochopitelným. Syn kamarádky je akční až až a super mu drží brýle s normálními „nožkami“ za ucho, které mají navíc takové gumové pacičky, co přiléhají ještě víc za ouškem k hlavě - nevím, zda to popisuji dobře.

Něco takové
http://www.cvikr.cz/…love-obruby/

Korculalala
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 19.09.18 11:12

@vertunka jde ale vypadá to strašně.

• Osobně semtam potkávám děti s brýlemi na gumičku a vždy na mě působí strašně ,,nemocným,, dojmem.

lafelay
Stálice 60 příspěvků 19.09.18 11:13

Koukala jsem na obrazky a vypadaji jako potapecske. Chapu, ze vam jde predevsim o prakticnost, ale zkusila bych najit kompromis a vyresit to jinak, nez gumou.

eliskaj
Kelišová 5458 příspěvků 19.09.18 11:17

A ty bys, zakladatelko, brýle na gumicku jako dítě nosila?
Ja ne, dceri bych je taky nedala. Opravdu působí strašně nemocným dojmem.
Hodně děti nosí brýle - klasické, moderní, “fesacke” a co vím, nikdo nemá problém s častou nicitelnosti

rozand
Závislačka 2881 příspěvků 19.09.18 11:19

Tyjo teď koukám na fotky. Tak to bych fakt dítěti, tuplem do školy, nedala 8o .

Kosopemi
Kecalka 179 příspěvků 17 inzerátů 19.09.18 11:20

Jako deti umi byt zle. Radeji bych obetovala penize za bryle (i kdyz to neni malo, v tom vas chapu), nez psychiku sveho ditete. Nizke sebevedomi a pripadna sikana se resi mnohem hur.

Hanka1
Extra třída :D 13513 příspěvků 19.09.18 11:21

Bryle na gumicku jsou fakt tak max do skolky…

pechta36
Povídálka 31 příspěvků 19.09.18 11:21

@acimedaca ty zarážky za uši neznám, jak to vypadá? :) @vertunka snažíme se ji dávat pod vlasy, ale ne u každého účesu se schová :hug: @Korculalala ty brýle jsou úplně nové, v optice se jí moc líbili, stáli 1700 Kč bez skel tak se mi nechce kupovat další, navíc trochu zahnuté za uši jsou :) @lafelay ona nenosí tu gumičku od očnice, mají ještě jednu gumičku, která se přidělá na konce straniček až za ušima :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >