Brzká ovulace po biochemickém těhu

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
45
14.5.22 12:19

Brzká ovulace po biochemickém těhu

Ahojky všem :kytka:
Mám za sebou biochemické těhu, nyní chceme zkoušet dál. Ms proběhla, nyní jsem 5DC a ráno jsem měla tlak na pravém vaječníku (totožné s ovulačními bolestmi). Udělala jsem si ovu test a je téměř pozitivní (viz foto). Je možné, že ovulace přišla tak brzy? Konečné Hgc bylo 0. Brala jsem utrogestan, ale i přes něj se neudrželo. Děkuji moc za reakce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26653
14.5.22 12:29

Tohle není téměř pozitivní test. Tohle mám na testu celý cyklus. Testuj později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1476
14.5.22 12:31

Nejedná se o pozitivní test. Navíc pokud je pozitivní test, tak ovulace přichází do 24-48 h.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15656
14.5.22 12:48

To má do téměř pozitivniho testu hodně daleko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.22 14:40

Ahoj, taky jsem po biochemku. Asi 8 den cyklu me bolelo bricho, rikala jsem si jestli se neco nedeje, ale nedelo :mrgreen: snazili jsme se podle vypoctu ovulace (snazime se druhy mesic, takze to nemam buhvi jak podchycene :mrgreen: ), no a ovulace i pres to, ze ms prisla v terminu a bezne mam klasicky 28 denni cyklus prisla az ted nekdy (dnes jsem 20. den cyklu), nebo teda soudim dle tlaku v brise, hlenu… vsechny tyto priznaky mam uz od uterka nebo stredy :think: tak by se mi nejaky ovu test taky hodil :mrgreen: vzdy si rikam, dobry, zitra to boleni urcite prejde a to bude asi den, kdy nastane ovulace, ale jaksi to nebere konce :) taky samozrejme uz mohla probehnout, ale snazim se to moc nehrotit, sex je kdyz je nálada, vetsinou ob den :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
45
14.5.22 14:45
Ahojky, diky za reakci :D Ja jsem z toho zmatena, ale je fakt, ze hlen a klasickej tlak v podbrisku jeste nemam. Tak si jeste pockam, zkusim testovat, kdyz uz ty testy doma mam ;) Taky to nechci uplne hrotit, kdyz prisla ms, byla jsem psychicky dost v haji, ted uz jsem vyrovnanejsi :kytka: Chtelo to cas, tak se ted chci drzet na vlne - bude to dobry, treba se zadari :palec: Tak uvidime, kdy nakonec dorazi. Ja ji mivam vetsinou cca 12DC.
@Anonymní píše:
Ahoj, taky jsem po biochemku. Asi 8 den cyklu me bolelo bricho, rikala jsem si jestli se neco nedeje, ale nedelo :mrgreen: snazili jsme se podle vypoctu ovulace (snazime se druhy mesic, takze to nemam buhvi jak podchycene :mrgreen: ), no a ovulace i pres to, ze ms prisla v terminu a bezne mam klasicky 28 denni cyklus prisla az ted nekdy (dnes jsem 20. den cyklu), nebo teda soudim dle tlaku v brise, hlenu… vsechny tyto priznaky mam uz od uterka nebo stredy :think: tak by se mi nejaky ovu test taky hodil :mrgreen: vzdy si rikam, dobry, zitra to boleni urcite prejde a to bude asi den, kdy nastane ovulace, ale jaksi to nebere konce :) taky samozrejme uz mohla probehnout, ale snazim se to moc nehrotit, sex je kdyz je nálada, vetsinou ob den :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.22 14:52

@denisa1002 tak rika se, ze po tom biochemickym to jde jeste lip :nevim: a mam v okoli dve zname, ktere jsou toho prikladem, ale moc se na tu predstavu upinat nechci. Ja ty testy taky zvazovala, ale zase na druhou stranu mi pomalu klesala HCG hodnota, asi by to bylo k nicemu. A verim, taky me to mrzelo, ale zase na druhou stranu si rikam, ze syn se nam povedl tak, ze jsme meli jeden nechraneny sex :mrgreen: minuly mesic byl prvni mesic, kdy jsme se snazili o druhy a proste to nedopadlo, vyjde to jindy :) ale je to narocny se na to neupinat, to je jasny :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat