Brzké buzení v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Beata_O
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 22.10.14 05:14
Brzké buzení v těhotenství

Ahoj holky, co jsem těhotná mám problém, že se velmi brzy budím, připadám si čile a nechce se mi už spát, tak kolem 5 ráno. Přítel je ze mě, už na nervy. Je to normální? Jsem v 17 tt, ale provází mě to téměř od začátku. Těhotenství mám podle mě pohodové, užívám si ho :)až na občasné bolení hlavy, žádný stres. Přes den chodím do práce od 9-17 jsem dost vytížená, usínám tak kolem 22h. Přes den nespím. Co byste poradili, mě už nic nenapadá :roll: a jak se teď posune čas budu vzhuru od 4 :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
reedik
Závislačka 3080 příspěvků 22.10.14 05:31

@Beata_O mám to samé. Jsem 13tt. Já jsem vzhůru teda už od 4, někdy se mi podaří zabrat, ale někdy vylezu z postele, nasnidam se, protože mám hlad a třeba za dvě hodinky usnu. Pak jsem celý den jak praštěná, ale jsem doma na neschopence, tak se můžu kdykoliv prospat. Zkus třeba teplé mléko s medem. Docela tě obdivuju, že i při tak krátkém spánku dokážeš v práci fungovat do 17 a do postele ulehneš až ve 22

kve-tinka
Závislačka 4763 příspěvků 3 inzeráty 22.10.14 05:43

Tělo si už zvyká na vstávání s prckem. :mrgreen: Já jsem každé ráno v 5 vzhůru s batoletem. :P Nepříjemné, ale co mám dělat, je můj. :*

Kyslíková
Kelišová 5504 příspěvků 22.10.14 05:59

Neboj..nejsi sama. Ja taky cumakuju kolikrat uz od ctyr a kolikrat nemuzu ani usnout.

Lana222
Závislačka 4569 příspěvků 22.10.14 06:10

@Beata_O Úplne to samy kolem 4h a cumela jsem do tmy nejhorší to bylo týden před porodem a pak me to min týden večer chytlo a od ty doby jsem nespala skoro vůbec dnes 6denni miminko :mrgreen:

MDK
Extra třída :D 10952 příspěvků 22.10.14 06:24
@Beata_O
@kve-tinka píše:
Tělo si už zvyká na vstávání s prckem. :mrgreen: Já jsem každé ráno v 5 vzhůru s batoletem. :P Nepříjemné, ale co mám dělat, je můj. :*

přesně tak. :pankac: :pankac: :pankac: V těle probíhá mnoho změn a připravuje se na příchod dítěte. Jen vás teda nechci strašit :D, ale mě tohle zůstalo i po narození dětí. Ony spí a já každý den čumím od 4 hodin. :roll:

nini77
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 22.10.14 06:35

Mám ten samý „problém“. Budím se kolem 5 a kolem 6 vstávám. Do práce pak od 9 do 18. Dospávám o víkendu přes den, to jsem schopná ležet celý den a odpoledne jen spím. Ale myslím, že je to normální. Jsem 12+4.

Petitchat
Ukecaná baba ;) 1239 příspěvků 22.10.14 06:38

Od te doby, co jsem otěhotněla mam naprosto stejnej problem.. :) dnes jsem si dokonce „pospala“ do 4.30 :)

blumen
Hvězda diskuse 46745 příspěvků 22.10.14 07:30

@Beata_O joo to znam. Zacinalo to u me takto v 5 rano a ted ve 26.tt uz nespim i od 3 hodin rano :zed: :zed: :zed: a nemam potrebu spat. Nekdy jo, ale to musim naspat pres den, v noci uz neusnu. Ted mam teda par dobrych dni, ale pochybuju, ze to bude mit delsi trvani.

blumen
Hvězda diskuse 46745 příspěvků 22.10.14 07:32

@Beata_O jinak ja mam nastesti neschopenku, uz, kdyz jsem chodila do prace, vstavala jsem o pul 6 a domu chodila v 5, dovedes si asi predstavit, jak jsem v praci a po praci vypadala… Po praci jsem jen spala (kdyz se povedlo), kvuli bolestem hlavy jsem ani to oko moc zahmourit nemohla.

Příspěvek upraven 22.10.14 v 07:34

IvaB
Kelišová 6284 příspěvků 28 inzerátů 22.10.14 07:34

Měla jsem a mám to tak ve všech třech těhotenstvích. Nejvíc v prvních týdnech a pak až ke konci. Většinou vylezu z postele a jdu si tak na hodinku číst nebo na počítač a pak se vrátím do postele a ještě se mi podaří usnout.

blumen
Hvězda diskuse 46745 příspěvků 22.10.14 07:36

@IvaB jo, jdu treba na tablet na dve hodiny a usnu, kdyz jde manzel do prace :mrgreen: ale i kamaradka to pry mela stejne, kazde dopoledne stravila doma spanim a nic pak nestihla, zrovna jsme se o tom bavily

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1479 příspěvků 22.10.14 07:45

@Beata_O tak asi se ti narodí ranní ptáče :) Mě se až ke konci stávalo, že jsem byla pravidelně v noci od 4 do 5 vzhůru. No a přišly jsme z porodnice a malá usínala až o půlnoci a přesně mezi 4 a 5 se budila. Možná náhoda, ale možná si tělo zvykalo :)

blumen
Hvězda diskuse 46745 příspěvků 22.10.14 07:52

@Lucka1111 a kopalo mimco v noci? Ja mam dojem, ze ja jsem vzhuru, ale mala v brisku prospi celou noc :nevim: citim ji vzdy az tak kolem 8-9 rano, pak po obede, pak kolem 17 h a pred spanim. Tak se mi to zda celkem malo. Ale je to stejne uz tri tydny, tak asi v poradku.

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 22.10.14 07:59

Já jsem se v těhotenství pravidelně probouzela v 00:30. Jak hodinky :mrgreen: Znovu jsem usnula až nad ránem.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Kanadský soud rozhodl: Vondráčková se syny se musí vrátit do Česka!

Tomáš Plekanec může jásat. Kanadský odvolací soud včera rozhodl, že jeho dva... číst dále >

Kdo byl Jack Rozparovač? Britští vědci prý potvrdili, že vraždil polský přistěhovalec

Největší záhada kriminální historie je možná definitivně rozluštěna.... číst dále >