Brzké příznaky těhotenství

Anonymní
15.2.21 18:35

Brzké příznaky těhotenství

Ahoj holky, potřebuju radu. S přítelem jsme si včera na Valentýna dali skleničku Šampaňského a mě se udělalo strašně zle, je pravda že skoro nepiju, ale i tak mi to bylo divné. No a dnes jsem si zapálila (kouřím už několik let) a tak strašně moc se mi udělalo po cigaretě špatně, že jsem ji musela vždy tipnout, protože se mi chtělo zvracet a bylo mi na omdlení. Taky mám opravdu silný výtok jak nikdy. Chutě mám takové že si dám třeba párek s nutellou, ale to až teď posledních pár dní a taky jsem hodně unavená. Poslední menstruaci, jsem měla před 21 dny, takže další bych měla dostat až za týden. Ale četla jsem taky že se může,,menstruace,, objevit i v těhotenství. Každopádně těhotenský test byl negativní. Ale může to být těhu? Že by ty příznaky byly tak brzo se mi nějak nezdá, :think: ale tak já jsem v této situaci poprvé že :roll: Ještě chci říct že miminko jsme s přítelem neplánovali, ale tak vždy je nějaká šance :nevim: Nezbývá mi nic jiného než čekat, ale ráda si vyslechnu váš názor.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Dinocco
15.2.21 18:41

Může to být třeba střevní viróza… :nevim:
Počkej do termínu MS a pak testuj.

• Citovat
  • Nahlásit
9724
15.2.21 18:58

No a používáte nějakou ochranu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3842
15.2.21 19:15

Máš MS, negativní test a cpeš se párkem s nutellou. Problém bude někde v hlavě, myslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1964
15.2.21 19:18

Negativní test i MS. Bohužel. Jen ti možná tvé tělo chce říct, ať přestaneš hulit jak žňová hlídka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 19:31

Zakladatelko.. já měla u obou dětí týden před vynecháním žaludek na vodě.. TT pozitivní nejdříve 2 dny před ms.. takže souviset to může.. ale může to být jen nějaký viróza.. ukáže se za pár dní..

• Citovat
  • Nahlásit
1471
15.2.21 19:43

Mně to teda připadá, že máš prostě předmenstruační (ne)chutě. Já to měla před pár dny taky, že na mně můj přítel koukal, zapíjela jsem bonbony pivem. A už dva dny špiním, bolí mě břicho atd. atd, prostě menzes přichází. Ale u tebe kdo ví? Počkej a uvidíš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16486
15.2.21 20:09

Ms byla, test negativní, týden do ms. Muze to byt pms, viroza, hlava.. počkej do termínu ms, kdyz je ti zle z cigára tak nehul a nechlastej kdyz ti to nedělá dobře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1542
15.2.21 21:40

Já občas okolo ovulace i menstruace mám hrozně divné chutě. A dokážu kombinovat věci, co by ani ta těhotná nesnesla.

Na zvracení vám může být z podrážděného žaludku. Za to asi může to šáňo. Jestli nejste zvyklá pít, tak taková bublinková záležitost může být opravdu vražedná. Že pak další den nesedne cígo, to se taky nedivím…

Testujte až když nepřijde MS v termínu. Pokud přijde, není potřeba testovat, protože těhotná nejste. Je jen hodně málo žen, které krvácí i v těhotenství. Pravděpodobnost je velmi malá. Pokud byste se bála, že jste těhotná i když menstruujete, tak to byste se musela testovat každý měsíc už celý život. A to je přece na hlavu.

Zkrátka člověku může být špatně z miliardy různých důvodů a těhotenství opravdu není ten nejčastější.

Příspěvek upraven 15.02.21 v 21:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3132
15.2.21 21:41

Kouřila sem cca 18 let, když sem otěhotněla, tak mi bývalo zle a aj to cigáro mi přestalo chutnat. Ze dne na den sem přestala, od té doby nic. V listopadu to byl rok, co su nekuřák :wink:

Ale počkala bych do termínu MS a pak kdyžtak testík :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat