Brzký potrat nebo mimoděloýní těhotenství

1093
12.11.19 18:24

Brzký potrat nebo mimodelozni těhotenství.

Ahoj ženy,
Tak jsem dnes byla u doktorky a v děloze nic není. Už týden krvácím. Doktorka říkala že buď se jedna o casny potrat nebo mimodelozni těhotenství. Zítra a v pátek jdu na krev tak jsem zvědavá. Já doufám, pro casny potrat mám strach z mimodelozniho těhotenství. Podbřišek mne pobolival a krvácím už týden.. Holky četla jsem, že bolesti u mimodelozniho jsou velké já je mám jako klasická menstruace. Otázka zní, měly jste mimodelozni i mírné bolesti? A druhá otázka pokud jde o casny potrat jak dlouho ještě budu krvácet? Už je to týden takto dlouho nemám ani menstruaci ????‍♀️
No víc asi řeknou krevní testy. Jsem se navnadila na druhé miminko a nic, tak snad se brzy zadari. Díky za odpovědi. Ahoj Veronika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1466
12.11.19 18:32

No vzhledem k tomu, že nepíšeš, že kdy měla být menstruace a zda ti mešká, tak není to prostě menstruace?:D Časný potrat to není, když není nic vidět, ale může to být biochemické těhotenství. Krvácela jsem asi týden, bolelo to hodně a krve taky hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1093
12.11.19 18:35

Nevím ale asi 8 testu jsem měla pozitivních různých značek :nevim: to by přece nebyly falešné všechny ne? Poslední MS byla 3.10. Je možnost že je to MS ale je to divný. Mívám ji cca 4 dny a krvácení trvá už týden tak dlouho MS nemivam. No jako to je asi jedno jen jsem četla že mimodelozni je docela nebezpečné tak se trochu obávám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11786
12.11.19 18:50

@Deneriss a nebo biochemicky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1093
12.11.19 19:25

@lachtanice86 to znamená co? Doktorka říkala, že uvidíme podle hcg jestli bude klesat nebo zůstane stejné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
17.11.19 09:11

@Deneriss Ahoj, já mám mimodelozni za sebou, laparoskopie byla ve ctvrtek, to jsem byla 5+3tt. A bohužel te moc neuklidnim, příznaky jsem neměla skoro žádné - jen mírná bolest (občas jako před MS, občas jako namozeny sval), žádné křeče, jen drobné občasné spineni, test sílil, hcg stoupalo ukazkove… MUDr se nelibilo to spineni, tak sledovala hcg, ale když už bylo přes 2000 a na UTZ stále nic, poslala me do nemocnice a tam se to potvrdilo. Držím palce!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama