Brzo hladový po umělém mléku?

10
2.2.16 09:51

Brzo hladovy po UM?

Dobry den maminky. Mam takovy dotaz. Vim, ze mame doma maleho jedlika, ale, ze i po UM to bude takove.
K memu dotazu. Malej ma 8 tydnu, a posledni tri tydny jsme plne na UM, mame Bebu comfort, ta nam sedi, ale bohuzel ma za hodinu a pul uz hlad. Snazim se ho drzet dve hodiny. I kdyz jsme v kocarku, tak odbije druha hodina od jidla a uz vi, ze ma jit jest. Pit mu take davam, zizen nema. Vim, ze je to z hladu. Na prdiky a ani brisko netrpime. Za 24 hodin ma vzdy osm krmeni, nekdy devet. Vypije 120 ml na kazde jidlo. V noci papa kolem jedne, pak koel pate a pak uz to jde po dvou hodinach. Premyslim, zda mam vydrzet na dvou hodinach ho drzet nez se to ustali ci mam zmenit UM. Cetla jsem si obsah obycejne Beby Pro podle Comfort a neni tam skoro zadny rozdil, ale mozna by ho vice zasytila. Nebo bych zkusila UM Babylove, tu si moc maminky chvali. Ale mleko se mi moc menit nechce, kdyz bebzla nedela problemy, ale zase co kdyz Babylove by byko jeste lepsi.
Jaky mate nazor?
Dekuji moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

997
2.2.16 10:02

Ja mam 6ti tydenni, 4kg (pv 2,4kg) a i 120ml je na ni malo, proste hodinu se pak krouti, mlaska tlamkou a hleda co vysosat, tak davam 150ml nebo dokud to sama nevyplivne, ze nechce, jednou vycucne 100ml, 130ml, 90ml pak zas 150ml ale vydrzi 3h a v noci 5h takze to nechavam jen na ni, jinak jsem take po hodine a pul musela znovu dokrmovat… A pribira dost, ale co delat kdyz je pak histerak, nemuzu se ridit tabulkou na aunaru, tak to zkus:) proste mu zkus par ml pripravit navic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
2.2.16 10:14

Prave, ze mi vice nevypije. Zkousela jsem to. Staci mu tech 120 ml, nekdy i necha, ale proste rychle to vstreba. Ja nevim kolik vazime, ale podle nasi vahy ma cca 6 kg v 8 tydnech. Takze vice mlicka nema smysl. Jsem rada, ze je jedlik, protoze prvni syn je opak, ale zase chci, aby byl spokojeny. Tak premyslim, zda nezmanit to mlicko, ale co kdyz nam prinese boleni ci zacpu nebo zvraceni :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
2.2.16 10:17

@Kudlanka53 Doktor rikal ze mam pocitat 150ml a na 1kg vahy ditete a tolik ma jíst. My mam nutrilon prutura-drahej a supr.Ze zacatku jsme byli taky mimo tabulek ale ted po 10tydnu jsme se dostali na presne jak pisu na 150ml na kg ditete.Zkus jine mliko, muze to fakt byt tim.Nebo mas proste jen jedlika. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
2.2.16 10:27

Praave a me se mo menit nechce, kdyz nam sedi toto, az na to, ze ma brzo hlad :lol:
A dat mu treba drive nez za dve hodiny by byla blbost? Pokud by neme boleni, tak proc ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1987
2.2.16 10:37

Mě doktorka říkala, že se dříve UM než po 3 hodinách dávat nesmí. Prý je to zápřach na ledviny. Také mám jedlíka a vždy mi kladla na srdce, že buďto zvýšit dávku (ale nikdy mi nevypil víc jak 120 ml a to ani ted v 9 měsících najednou) nebo dávat čaj x vodu. Nevím, co je na tom pravdy, ale dodržuji to. Ted už mu po dvou hodinách dám jogurt nebo přesnídávku, ale dříve to byl taky boj :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
997
2.2.16 15:23

To je fakt, dala bych nejakej cajik pro mrnata, treba ma zizu ne primo hlad, co zkusit UM nakombinovat, nech tuhle znacku a zkus treba 2× denne dat Nutrilon. Teda snad se to muze kombinovat, to ted netusim, ale zas proc ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
5.2.16 21:21

Kudlanka53 mezi pauzami po krmeni um musi byt min 2,5-3h pauza. Pokud ti moc place zkus feniklovej caj.Tan je supr od sunarky je instatni a udelas si vzdy cerstvi jen tolik kolik potrebujes.
@Makronka222 Nevim jestli je dobre michat dve znacky mlika, myslim ze asi ne.Ja muzu akorat potvrdit velky chutovy rozdil mezi nutrilonem profutura-drahy a mlecna chut a pronutra-levnejsi a hodne smrdi a chut uplne jina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8065
16.2.16 22:05

My máme nutrilon comfort je hustší, že malou pěkně zasytí. Přes den krmiv co -3-4h v noci spí celou noc. A je nám 8tydnu. Byt tebou bych vyměnila mléko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama