Brzy pozitivní TT

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 15:37
Brzy pozitivní TT

Dobrý den všem, mám dotaz na to, jak rychle jste měly prokazatelně pozitivní TT?
A je tu někdo, kdo měl zřetelnou 2. čárku před MS a čekal dvojčata? (Sem vlastně směřuje moje otázka.)
My jsme dali miminku volný průběh na začátku jara a jsem tím možná jenom zaskočená, že to přišlo tak rychle, ale shodou náhod jsem si dělala první test 12 DPO, s citlivostí 25. A už tam byl viditelný duch.
Potom jsem si dělala test snad každý den, ani jednou z ranní moči.
Teď jsem 17. DPO, 3. den zpoždění…
O nic zásadního až tak nejde, ale k Dr. jsem objednaná až za 14 dnů. A jsem zkrátka zvědavá, když tu vidím, jak se loví duchové se spožděním MS, nebo jak se někomu test vybarvil až několik dní po zpoždění.

Přikládám fotku, jestli k něčemu bude.
Zelené testy mají citlivost 25, modré 10.
První dva jsou 12. DPO, druhé 2 13. DPO, potom 14. a 15. DPO.

Možná to je i k smíchu, směju se sama sobě, ale tady se většinou najde odpověď i na nejhloupější dotaz.

Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14855 příspěvků 29.04.19 15:41

U obou děti pozitivní test 10dpo. Ani jedny dvojčata :)

hapolda
Ukecaná baba ;) 1244 příspěvků 29.04.19 15:49

U prvniho duch dva dny po vynechani ms, u druheho cca 10dpo znatelnej duch, dvojcata nemam. ;)

Messi1234
Povídálka 21 příspěvků 29.04.19 16:09

U prvního jsem měla slabou čárku 3 dny po MS a teď u druhého jsem ani netušila že bych mohla být tehu, nehlidala jsem si MS jelikož jsme se snažili a já byla na prášky že po půl roce ještě nic, tak jsme to přestali řešit úplně a tak jsem si dělala test jen díky tomu že jsem byla hrozně unavená a hned silna druhá carka a doktor mi potvrdil to tehu 6tt :) takže asi opět 3-4 dny po MS.. :)

Michaela02993
Závislačka 3350 příspěvků 29.04.19 16:09

7 prvního 2 dny po MS duch, u druhého teď 10dpo duch na mamatestu a digitální s citlivostí 25 taky pozitivní a dvojčata nejsou :) :) :)

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 4857 příspěvků 29.04.19 16:10

4× znatelnej duch 11 DPO (dřív jsem nezkoušela), ani jednou tam 2 embrya nebyla.

janka23
Ukecaná baba ;) 2367 příspěvků 01.05.19 22:34

8a9DPO to bylo jasne..ale bohuzel pred rokem nezvladly deleni a cekala me revize :,( a ted u dalsiho az 11DPO a slaba carka. a je tam jedno :srdce: :srdce: :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 16:02

Ahoj, tak to jsme na tom úplně stejně. Já mám také třetí den zpoždění a na testech jsou už krásné čárky. První duch byl už 4 dny před očekávanou MS. A také se nám to povedlo nečekaně rychle, až jsme z toho překvapení :) Já budu k dr. volat na objednani až zítra. Ale musím říct, že mě dvojčata také napadli. Tak jsem na to zvědavá :oops:
Přikládám fotku mých testů, všechny 10 a včerejší jsem ještě nepřidala.

janka23
Ukecaná baba ;) 2367 příspěvků 02.05.19 19:48

Druha carka jiz 5dni pred MS neni noc neobvykleho… ja mela uz i 10DPO pozitivni clearblue a ne z ranni moci :) ;)

Váš příspěvek
Reklama