BT - druhá ovulace nebo těhotenství

284
5.5.21 21:55

BT - druhá ovulace nebo těhotenství

Hezký den,

Potřebuji radu ohledně grafu bt. Obvykle mám před ovulací teplotu pod 36 max 36,2 a pak začne stoupat k 36,5. Ovulaci poznám bolestí břicha, ale ta přišla jako obvykle cca 20DC, poté ale stoupla teplota jen na 36,2 a víc nestoupla. Další bolest přišla 31DC, takže jsem do druhého dne očekávala ms (obvykle mám cyklus 29-31 dní), ale nic a teplota začla stoupat. Těhotenský test negativní. Může to být druhý pokus o ovulaci kvůli stresu? Nebo je možné, že jsem těhotná ale test 14dpo byl ještě negativní :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4214
5.5.21 22:21

Tak ten graf vypadá dobře (když pominu grafiku, která se mi zdá být nepřehledná) a považovala bych ho za nadějný. Ale test 14 dní po ovulaci už by něco ukázat mohl. Dle zkušeností bych očekávala slušnou čárku nebo minimálně ducha.
Pokud u tebe nebývá pravidlem ovulace bůhvíkdy a cyklus třeba 50 dní, tak bych ovulaci už nečekala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
5.5.21 22:30
@Whitedog píše:
Tak ten graf vypadá dobře (když pominu grafiku, která se mi zdá být nepřehledná) a považovala bych ho za nadějný. Ale test 14 dní po ovulaci už by něco ukázat mohl. Dle zkušeností bych očekávala slušnou čárku nebo minimálně ducha.
Pokud u tebe nebývá pravidlem ovulace bůhvíkdy a cyklus třeba 50 dní, tak bych ovulaci už nečekala.

Grafika je trochu nepřehledná, ale oproti jiným aplikacím je na tom celkem dobře :lol: ale jestli víš o lepší budu ráda
Obvykle právě tak těch 29-31 dní, příležitostně 28-33. Ale loni touto dobou kvůli stresu ze svatby jsem se dostala na 44 dní :think: a vzhledem k tomu že teď plánuji oslavu svatby tak je ten delší měsíc možný. Ale překvapilo mě, že se po ovu teplota držela na 36,2 a už nestoupala. A pak ta druhá bolest v 30DC, kdy nepřišla ms, tak nevím jestli to nebyl druhý pokus o ovulaci. Zároveň ten negativní test :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4214
5.5.21 23:11

Fertility Friend je skvělá apka, můžu doporučit.
Jednou za rok se to natáhnout může každému. Takže dlouhé cykly u tebe tedy normální nejsou.
Asi bych se teď neřídila bolestí, ale grafem. Pokud byla ovulace dle grafu a jsi 14 dní po, tak bych cca do 2 dnů čekala buď ducha na testu nebo menses. Někdy ta teplota sešupne dolů v den ms, někdy klesá pomaleji až v průběhu ms. Jak jsem psala, graf bych považovala za nadějný, ale ten test už bych 14.den po ovu nečekala úplně sněhobílý, no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
6.5.21 21:25

Udělala bych si za 2 dny test znovu a uvidíte. Cykly můžou být různé. Já měla například tento graf, totálně jiný než předchozí měsíce. Za 2 dny mi teplota vylezla na 37 a držela se, tak mi to bylo jasné a měla jsem pozitivní test. V ostatních měsících se mi teplota po ovulaci držela na 37 a 2 den ms klesla na 36. Nyní jsem v 8 tt 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat