BT klesla, ale čárka na testu zesílila

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BaruTeri
Stálice 73 příspěvků 19.06.19 09:42
BT klesla, ale čárka na testu zesílila

Ahoj, snažilky. Už chvíli se snažíme o mimi a jestli to tentokrát vyšlo, tak popřu vše, co obvykle platí. Včera jsem si dělala test a v limitu se začala objevovat slaboulinka čárka, která po zaschnutí vlivem svetlani barviva zmizela. Našla ani vyfotit, dokud byla okem patrná. Dnes druhý test a čárka zesílila, šla již i vyfotit, je to stále spíše duch, ale i na fotu vidět jde. Zarazilo mě ovšem, že BT mi dnes klesla, dva dny zpátky byla vysoko, předtím dva zase dole (dokonce jsem i krvacela), no nevím, jestli raději neměřit a sledovat jen test, zda sílí. K dr chci až nejdřív za týden. Stalo se někomu? :think:

Reakce:
Sl.Kockova
Kecalka 361 příspěvků 19.06.19 09:48

Ahoj, řeš jenom test, k doktorovi nemá cenu chodit, neuvidí nic ani za týden, jediný co ted max můžeš je si zajít dvakrát na krev :)

histep
Kelišová 5106 příspěvků 19.06.19 10:00
  1. jak je pozitivní test, teplotu neměřit

B) MS klidně může dorazit
C) i v těhotenství může teplota jednorázově klesnout (vlastní zkušenost - 11DPO výrazný pokles, 12DPO vzestup a jasná čárka na testu)
D) ani za týden dr nic neuvidí

Příspěvek upraven 19.06.19 v 10:00

BaruTeri
Stálice 73 příspěvků 19.06.19 10:00

@Sl.Kockova
Příští týden bych šla v 25 DPO, myslela jsem, že by už aspoň gestacni váček být mohl vidět :think:

Sl.Kockova
Kecalka 361 příspěvků 19.06.19 10:02

@BaruTeri to máš tenhle 18DPO? na to aby bylo něco vidět na UTZ, musíš mít HCG okolo 1000, to testy vypadají úplně jinak…

BaruTeri
Stálice 73 příspěvků 19.06.19 10:04

@Sl.Kockova
Dnes jsem 16 DPO, i minule těhu se mi na testu začalo něco rýsovat takhle pozdě. Plánovala jsem jít až příští pátek :) no uvidím, jak se to bude vyvíjet na testech. Měřit teplotu už tedy nebudu, je to akorát na nervy

Sl.Kockova
Kecalka 361 příspěvků 19.06.19 10:07

@BaruTeri jj, zkus třeba v pátek :) držím palce

BaruTeri
Stálice 73 příspěvků 19.06.19 10:09

@histep
Tak ten jednorázový pokles mohlo být uhnízdění, u mě ten pokles nebyl jednou, ale jak už jsem psala, kašlu na měření a budu sledovat testy :) nemyslela jsem ode dneška za týden, ale příští pátek, ale to se ještě uvidí. Díky za názor :srdce:

BaruTeri
Stálice 73 příspěvků 19.06.19 10:10

@Sl.Kockova
Děkuji, doufám, že to tentokrát vyjde :srdce:

Váš příspěvek
Reklama