BT skáče - anovulace?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BaruTeri
Povídálka 50 příspěvků 02.05.19 08:33
BT skáče - anovulace?

Ahoj, snažilky, prosím o radu, tento měsíc se v grafu vůbec nevyznám, doposud bylo vše ukázkové a teď toto. :nevim: Mrkněte na foto, co myslíte, znamená to, že ovulace neproběhla? Snímek začíná posledním dnem ms a končí dnes (20 DC). Měřit budu samozřejmě dál, ale loučím se s tím, že by to tentokrát vyšlo :,(

Reakce:
pun.
Povídálka 14 příspěvků 02.05.19 08:50

Ahoj, během měření se mi tohle taky dvakrát stalo a usoudila jsem, že to je anovulční cyklus. Ale vůbec to tak nemusí být, protože tam vstupuje spoustu proměnných, které si vůbec neuvědomuješ a třeba toho 24.4 mohla ovulace úplně normálně být. Já měřila osm měsíců a strašně jsem se stresovala, v listopadu jsem zahodila teploměr a řekla si, že to do března zkusíme a pak půjdu k dokt
orovi a otěhotněla jsem hned v prosinci. (samozřejmě jsem +-tušila, kdy ovulaci mám, dle pravidelných měření). Opravdu si myslím, že to je velmi stresující a ničemu nepomůžeš. Piješ Inofolic?

BaruTeri
Povídálka 50 příspěvků 02.05.19 08:53

@pun. Já si právě myslela, že to je ovu, ale máte mě, že od té doby teplota kolísá 8o ne, nepiju, slyším to poprvé

pun.
Povídálka 14 příspěvků 02.05.19 09:21

Pokud ovulace proběhla, tak si myslím, že toho 24.4.2019, ten pokles teploty potom mohl být způsobený špatným měřením. Já se třeba párkrát vyzkoušela změřit víckrát za sebou a měla jsem třeba i tři desetiny rozdíl. Pak jsem začala vyšilovat tak, až mi manžel zabavil teploměr… a musím říct, že to opravdu doporučuju :)
Inofolic považuju za zázrak, několik kamarádek a i já, jsem otěhotněly do tří měsíců od užívání. Je to nějaký soubor vitamínů, pije se to dvakrát denně a opravdu věřím, že to pomáhá. Mrkni na to :) https://www.pilulka.cz/…lic-20-sacku?…

BaruTeri
Povídálka 50 příspěvků 02.05.19 09:49

@pun.
Děkuji, mrknu :) zatím nemám pocit, že bych měla mít nějaký problém, snažíme se teprve třetí měsíc a tuto dobu se taky měřím, též jsem myslela, že to byla ovu toho 24., mám i bolavá prsa, která mám vždy v době po ovu a skončí obvykle až s MS, tak uvidím, kdyžtak příště nanovo :) bolelo mě v krku pár dní zpět, ale to asi BT neovlivnilo. Budu sledovat dál, děkuji za postřehy :kytka:

BaruTeri
Povídálka 50 příspěvků 03.05.19 08:33

Dnes 36,7, tak jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál :lol:

Váš příspěvek
Reklama