Reklama

Bublinky v menstruační krvi - poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.18 23:00
Bublinky v menstruační krvi-poraďte

Chci se zeptat, jestli máte někdo podobný problém nebo víte co to je.
Mám výtok, který se během cyklu mění, ale dost často se v něm objevují bublinky vzduchu a i během menstruace. Máte to někdo taky?

Objevilo se mi to po druhém porodu-po tom, co mi začala menstruace. Mám už vyšetření na gynekologii za sebou, i sexuálně přenosné nemoci.

Dvakrát to byl streptokok agalactiae(pře­léčený), 3× se nenašlo nic a 2× přemnožený laktobacil. Může to být něco z toho? Vždy se to dost zhorší v druhé části cyklu, to je to až nepříjemné. :(

Moc děkuji za odpovědi, zvlášť, kdyby se našel nějaký odborník. Už to mám moc dlouho a musím kvůli tomu pořád něco zavádět, Macmiror, Betadine, Dalacin,.. styk není několik měsíců. Omlouvám se za anonym.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.18 23:20

Hlavně se taky ptám, jestli to některá máte taky? I když je to hloupá otázka :oops:

Mě i třeba napadlo, jestli to není normální :nevim: Nějak si nevzpomínám, že bych to dřív měla, před porody, nebo po prvním porodu-ale už je to dlouho. Až teď po druhém to bývá, někdy víc, někdy míň, je to zvlášť po ovulaci dost nepříjemné. Ale třeba to s tím výtokem a nepříjemným pocitem nesouvisí.

Taka
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 08.02.18 00:10

Jsem zatím bezdětná a bez výtoku v průběhu cyklu (max. trochu kolem ovulace), nicméně to občas mám taky. Většinou jen když je MS silná, třeba vlivem stresu nebo tak. Nikdy jsem to neřešila, dalo se to přežít a ani mě nenapadlo nad tím přemýšlet. Při silné MS to tak prostě mám, a to od začátku, tedy od nějakých 11 let :nevim: Každopádně pokud je ti to tak nepříjemné, tak se zkusit poptat u jiného lékaře. Jo a napadá mě - zkoušela jsi třeba jeden dva cykly vynechat veškeré přípravky na úpravu prostředí, antibiotika a tak? Nebo jsou ty potíže tak časté? Já měla jednou streptokoka, doktor už nevěděl, co se mnou, a jednou mi řekl, že ho tam prostě mám a pokud mi nedělá potíže, mám to nechat a že na další kontrole udělá kontrolní stěr. Vynechala jsem veškeré přípravky a sám zmizel, do té doby nezabírala ani silná antibiotika :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.18 00:11

Bublibky jsem měla a dostala Entizol. Partner taky. Ale pozor na to, streptokok nejde vyléčit. Po antibioticich se zase za čas vrátí. Lékaři ho ani neleci. Je nebezpečný jen u porodu. Určitě bych vyžádala antibiotika i pro partnera, jinak se toho nezbavis.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.18 00:15

Zapomněla jsem dodat, že ty bublinky byla bakterialni vaginoza. Po preleceni sebe i partnera bez problémů.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 08.02.18 05:53

Slyším poprvé a zkušenost s tím tedy nemám :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.18 17:45

Děkuji za odpovědi. Antibiotika už jsem měla různá, po ničem se to nespravilo. Je to prakticky tak, že mám 11 dní menstruaci a hned jakmile skončí, objevuje se výtok. Bublinky celou dobu. Vzpomínám si, že před druhým porodem jsem to nikdy neměla. Teď už to tak je několik měsíců. Rozhodně si to nepředáváme sex není, do bazénu nemůžu.

Právě je problém, že doktorka taky radí Streptokoka neléčit, už jsem nějakou dobu vydržela, ale doslova „vydržela“,směrem k menstruaci je hojnější výtok a pálivý.
Na přemnožený laktobacil radí roztok sody, ale příliš nepomáhá. Ani nevím, co z toho to je. :nevim:

Tak proto se ptám, jestli někdo neporadil něco jiného.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.18 17:47
@Anonymní píše:
Bublibky jsem měla a dostala Entizol. Partner taky. Ale pozor na to, streptokok nejde vyléčit. Po antibioticich se zase za čas vrátí. Lékaři ho ani neleci. Je nebezpečný jen u porodu. Určitě bych vyžádala antibiotika i pro partnera, jinak se toho nezbavis.

Entizol jsem taky měla, s manželem sex není kvůli problémům a přesto se vrací :roll: Zajímavé je, že ani před jedním porodem jsem neměla pozitivního Streptokoka.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.18 17:52
@Taka píše:
Jsem zatím bezdětná a bez výtoku v průběhu cyklu (max. trochu kolem ovulace), nicméně to občas mám taky. Většinou jen když je MS silná, třeba vlivem stresu nebo tak. Nikdy jsem to neřešila, dalo se to přežít a ani mě nenapadlo nad tím přemýšlet. Při silné MS to tak prostě mám, a to od začátku, tedy od nějakých 11 let :nevim: Každopádně pokud je ti to tak nepříjemné, tak se zkusit poptat u jiného lékaře. Jo a napadá mě - zkoušela jsi třeba jeden dva cykly vynechat veškeré přípravky na úpravu prostředí, antibiotika a tak? Nebo jsou ty potíže tak časté? Já měla jednou streptokoka, doktor už nevěděl, co se mnou, a jednou mi řekl, že ho tam prostě mám a pokud mi nedělá potíže, mám to nechat a že na další kontrole udělá kontrolní stěr. Vynechala jsem veškeré přípravky a sám zmizel, do té doby nezabírala ani silná antibiotika :D

Děkuju za odpověď. Zkoušela jsem i všechno vysadit, jestli se to nesrovná, ale nesrovnalo :( Potíže jsou téměř pořád. Kromě toho mám po porodu menstruaci 7-11 dní. Gynekoložka říkala, že se srovná po kojení, ale nestalo se, bojím se nějaého zánětu. Jsem objednaná na gynekologii jinam, zkusím se zeptat.

Taka
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 11.02.18 16:34
@Anonymní píše:
Děkuju za odpověď. Zkoušela jsem i všechno vysadit, jestli se to nesrovná, ale nesrovnalo :( Potíže jsou téměř pořád. Kromě toho mám po porodu menstruaci 7-11 dní. Gynekoložka říkala, že se srovná po kojení, ale nestalo se, bojím se nějaého zánětu. Jsem objednaná na gynekologii jinam, zkusím se zeptat.

Já bych se nebránila v tomto případě ani něčemu „alternativnímu“, jen bude asi problém narazit na někoho kvalitního - přeci jen vykládat o tomhle kde komu, než narazím na někoho, kdo mi bude vyhovovat, to moc příjemné není. Kamarádka léčila neustálé vag. záněty čínskou medicínou - antibiotika nezabírala, lékaři z ní byli jaloví a o autovakcíně nikdo nevěděl, přijde mi, že se o ní mluví až poslední dobou. A vyléčila to do několika cyklů, je to ca 5 let zpět.
Nevím, no. Topící se stébla chytá a dost často se ani neutopí :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 21:30

@Taka Ano, mě je všeobecně nepříjemné i lékářům o tomhle vyprávět, že mám pořád problémy. Sehnala jsem si jinou gynekoložku, která byla ochotná udělat autovakcínu. Přišla jsem k ní na stěr z pochvy. Bohužel objednání vyšlo na jeden den po menstruaci, kdy je výtok nejslabší nebo spíš není. Ale paní doktorka říkala, že vadit by to nemělo. Nevykultivovalo se ale nic, takže autovakcína nevyšla.
Léčila jsem čínskou medicínou, 4 měsíce kapky 2× dennně, ale nebyla vůbec žádná změna. :nevim:
Nevím, kdo by toto uměl vyřešit, mě už se ani nechce o opakované vyšetření žádat, na gynekologii ani urologii se taky na to netváří, je to přetrvávající problém

Taka
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 12.02.18 12:02
@Anonymní píše:
@Taka Ano, mě je všeobecně nepříjemné i lékářům o tomhle vyprávět, že mám pořád problémy. Sehnala jsem si jinou gynekoložku, která byla ochotná udělat autovakcínu. Přišla jsem k ní na stěr z pochvy. Bohužel objednání vyšlo na jeden den po menstruaci, kdy je výtok nejslabší nebo spíš není. Ale paní doktorka říkala, že vadit by to nemělo. Nevykultivovalo se ale nic, takže autovakcína nevyšla.
Léčila jsem čínskou medicínou, 4 měsíce kapky 2× dennně, ale nebyla vůbec žádná změna. :nevim:
Nevím, kdo by toto uměl vyřešit, mě už se ani nechce o opakované vyšetření žádat, na gynekologii ani urologii se taky na to netváří, je to přetrvávající problém

Pane jo, to už se toho vyzkoušelo poměrně dost :( Já bych ještě jeden tip měla. Je to jedna FB skupinka zabývající se netoxickým životem. Já si dělám srandu, že je to sekta (protože zpočátku to tak může opravdu působit), ale jsou tam skvělé ženy, které se opravdu vyznají a před kterými smekám pomyslný klobouk. Soustředí se na imunitu, suplementaci různých látek do těla, řeší se tam ekzémy i jiné zdravotní potíže. První, co ti tam na tvůj dotaz odpoví, je, ať vyhodíš veškeré komerční přípravky plné chemie a látek, které jsou podezřívané z karcinogenity. V podstatě to znamená vyměnit celou domácnost - prací prášek, aviváž, kosmetika, hygienické potřeby, prostředky na mytí/čištění čehokoliv, vše totiž ve finále nabourává rovnováhu těla. Pokud bys tě zajímalo bližší info, klidně mi napiš SZ. Nevím, zda by odkaz na skupinku nebyla reklama ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Rolins válcuje svého ex: Slavní jsou ve sporu s Rytmusem na její straně

I když se Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) rozešli už před... číst dále >

Aneta Krejčíková zveřejnila kojící fotku, aby prodala odsávačky na mléko!

Kojení na sociálních sítích je hitem posledních let, neúnavně ho propagují... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >