Bublinky v podbřišku a viditelné žíly

18
20.8.21 20:46

Bublinky v podbřišku a viditelné žíly

Zdravím všechny snažilky i těhulky.. :mavam: Prosím jen o Vaše zkušenosti, nechci diagnózu, na tu si ještě počkám.. Poslední MS jen 2 dny a slabší než obvykle, OVU zřejmě velmi brzy +/-10DC, nyní jsem 17DC ale nemůžu říct kolik DPO. Ale začala jsem se zadýchávat, pár dní mám viditelné žíly a to nejen na prsou, ty se zvětšily snad o číslo až dvě, včera po práci jsem doma usnula, ráno se mi nechce z postele, mám živé sny, večer jsem zimomřivá, někdy mi je nevolno, nemám na nic chuť ani na jídlo, ani na práci :lol: Když se pro něco ohnu nebo dřepnu, tak se mi zamotá hlava jako bych měla omdlít.. a poslední dobou mám opakující se bublinky (vibrace/šimrání) v břiše.. Testy samozřejmě negativní.. Měla jste to některá v začátku těhotenství? Předtím, než Vám vyšly //? Nebo mám jen poblázněné hormony? Na OVU mi příznaky nesedí, vsugerovat si žíly neumím a na těhu příznaky mi to přijde brzy.. S takovými příznaky by měl už vyjít alespoň duch, ne? Měla jste to některá podobně? Moc díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24554
20.8.21 20:49

Kdybys měla příznaky k těhotenství, tak už musíš mít pozitivní test. Určitě bys neměla bublinky v břiše, ty jsou až tak v druhém trimestru :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10426
20.8.21 21:02

Testy máš negativní, těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4428
20.8.21 21:18

S takovými příznaky bys měla přenášet a ne být v začátku těhotenství.

Pokud jsi přesvědčená o tom, že ovulace byla 10DC, což není moc pravděpodobné, ale i kdyby, a jsi 17DC, tak vejce sotva dorazilo do dělohy a hnízdí - absolutně nemůže být řeč o jakýchkoliv těhu příznacích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
20.8.21 21:24

Těhotná být můžeš, ale s těmi „příznaky“ to nesouvisí. Nečti tolik o těhotenství, negoogluj příznaky a zabav se něčím jiným. Stejně ti nezbyde nic jiného, než počkat do termínu menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4289
20.8.21 21:26

Bublinky v břiše jsou cítit nejdříve v cca v 16tt a tedy určitě to není příznak těhotenství. Jinak vsugerovat si člověk zvládne i to nalití prsou :-D a jestli máš negativní testy tak je na testování prostě ještě brzy, počkej až vynechá MS a uvidíš. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
901
20.8.21 21:32

Takové příznaky sedí spíše na druhý trimestr než na začátek těhotenství, kdy jsi teprve cca 7 dpo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
20.8.21 21:35
@Kriss Tina píše:
Kdybys měla příznaky k těhotenství, tak už musíš mít pozitivní test. Určitě bys neměla bublinky v břiše, ty jsou až tak v druhém trimestru :D

Četla jsem tu, že citlivější ženské můžou mít příznaky dřív, protože sice ne HCG, ale nějaké hormony se vyplavují už po oplodnění vajíčka po cestě do dělohy (což se skoro nikde nepíše) a test může vyjít pozitivní až potom, není tedy na test ještě brzy? Mě to vychází, že jsem teprve cca 7DPO. Vibrace nebo co to je jsem v životě neměla a to mám Ulcerózní kolitidu, takže vím přesně kde mám střeva a co umí.. Tohle je něco nového a se střevy to nesouvisí, cítím to na stejném místě a ne pořád, jen občas.. to bych musela mít nějakou nervovou břišní vadu jako je tik třeba u oka :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
20.8.21 21:38
@karkarka píše:
Testy máš negativní, těhotná nejsi.

Děkuji za názor, já jsem se ale neptala jestli jsem těhu nebo ne, na to si počkám a budu testovat ještě později, než dorazí MS nebo // Já jsem se ptala, jestli má někdo podobné zkušenosti.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
20.8.21 21:46
@annali píše:
Těhotná být můžeš, ale s těmi „příznaky“ to nesouvisí. Nečti tolik o těhotenství, negoogluj příznaky a zabav se něčím jiným. Stejně ti nezbyde nic jiného, než počkat do termínu menstruace.

Však jasné já si na svou diagnózu počkám, jen mi to nedá se nezeptat, jestli není ještě někdo kdo prožil něco podobného.. to je vše.. znám jen svůj PMS a ten mám jiný a hlavně až opravdu před MS, ne tak brzy.. opravdu neovlivním vědomě hormony a že bych si příznaky vsugerovala. Nějaké příznaky jsem měla jen 2× za poslední 3 roky a to jsem měla vždy biochemické těhu a teď.. a začala jsem googlit taky až teď.. nevěřím ani na sugesci ani na hypnózu :lol: :lol: :lol: jsem realista 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24554
20.8.21 21:48
@Mína28 píše:
Však jasné já si na svou diagnózu počkám, jen mi to nedá se nezeptat, jestli není ještě někdo kdo prožil něco podobného.. to je vše.. znám jen svůj PMS a ten mám jiný a hlavně až opravdu před MS, ne tak brzy.. opravdu neovlivním vědomě hormony a že bych si příznaky vsugerovala. Nějaké příznaky jsem měla jen 2× za poslední 3 roky a to jsem měla vždy biochemické těhu a teď.. a začala jsem googlit taky až teď.. nevěřím ani na sugesci ani na hypnózu :lol: :lol: :lol: jsem realista 8)

Věř, psychika je silná. Když se moc zkoumas, tak si vsugerujes klidně i pohyby. Možná bys mohla mít nějaký menší příznak, např větší únavu, ale určitě ne vše co tu popisujes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
20.8.21 21:50
@chivavinka píše:
Bublinky v břiše jsou cítit nejdříve v cca v 16tt a tedy určitě to není příznak těhotenství. Jinak vsugerovat si člověk zvládne i to nalití prsou :-D a jestli máš negativní testy tak je na testování prostě ještě brzy, počkej až vynechá MS a uvidíš. :hug:

Nemyslela jsem pohyby, takže děkuji alespoň za zkušenost s bublinkami :D nalití prsou si vsugerovávat neumím, při PMS mám prsa o trochu větší, ale ne o tolik a bez žil a s příchodem MS jsou zpátky moje dvojky, teď je to jinak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24554
20.8.21 21:52

@Mína28 už se nezkoumej, stejne ti nezbyde, než týden počkat a udělat test znova a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4289
20.8.21 21:53

@Mína28 No on mozek je bohužel trošku nevyzpytatelnější, než si člověk myslí. Mě se třeba prsa nikdy nenalívaly před MS a když jsem si myslela že jsem těhotná tak byly i úplně horké a větší a fakt jako mazec a úplně se našpulily. Pak z toho nebylo nic :nevim: Jinak moje zkušenost je, že PMS a příznaky těhotenství u mě byly úplně stejné, tedy celou dobu jsem čekala kdy MS dorazí, protože mě bolel podbřišek a MS už nedorazila. Takže mimo test se na to prostě spoléhat nedá. Klidně na tebe může lézt nějaká virózka a nebo jsi těhotná ale je prostě ještě brzy. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
20.8.21 21:56

Me silene zacala bolet prsa, jako nikdy, test po par dnech negativni, pak jsem za dalsi tyden delala dalsi test a uz pozitivni byl :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat