Bucket list - aneb co byste chtěli stihnout za svůj život

17
20.4.20 13:42

Bucket list - aneb co byste chtěli stihnout za svůj život

Zdravím. Docela jsem se nudila a tak jsem si založila svůj bucket list. Zkrátka všechno co bych chtěla zažít, kam bych se chtěla podívat a tak dále než umřu.
Máte v hlavě nebo na papíře taky něco takového?
Co byste chtěli za svůj život zažít? Máte nějaký sen, který byste chtěli uskutečnit?
Já na tom svém mám vše od jízdy po Road 66 v karavanu a rande na slepo po karneval v Benátkách.
Co vy? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3580
20.4.20 13:47

Ja si delam hlavne cestovatelske plany.. Jeste Indonesie a JAR a uz muzu v klidu umrit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32657
20.4.20 13:48

Občas si tak sepíšu pár věcí, co bych ráda, ale přímo bucket list nemám. Trochu se bojím ho mít, aby se mi pak život nevysmál do obličeje. :) Ráda tu nakouknu a třeba se nakonec i inspiruju k tomu sevému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14113
20.4.20 13:49

Z takovych vetsich snu zustaly naucit se na housle, procestovat jih Jizni Ameriky a Island, prespat v zahrabu, ujet Vasaloppet? Mozna IronMan?

Ovsem ted mam velky ukol dobre vychovat tri deti, tak to moc nevidim. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
645
20.4.20 13:52

@Hobitka Tak na housle umím a Island jsem procestovala ještě před dítětem, to byl můj sen. Pokud můžu radit, tak radši Island než housle :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9159
20.4.20 13:54

Ne, nemám v hlavě nic, ani si nic nepíšu :D. Žiju teď a tady, protože nevím, co bude zítra ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
20.4.20 14:07

Jasně, ze mam sny ;) dost se to mění, ale tak namátkou hezky zrekonstruovat svou chaloupku ;)

• Citovat
  • Nahlásit
34624
20.4.20 14:13

Mám ho v hlavě. Sny si plním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3550
20.4.20 14:17

Mám v hlavě pár cestovatelskych plánů Lisabon, Kapverdy, Macao, pak bych chtěla ještě copánky…nacpat svoje pozadí do velikosti 44… Myslim, že to do konce života není nereálné… :mrgreen:

A málem jsem zapomněla na Kubu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14113
20.4.20 14:21
@Micilin píše:
@Hobitka Tak na housle umím a Island jsem procestovala ještě před dítětem, to byl můj sen. Pokud můžu radit, tak radši Island než housle :)
:mrgreen: Jako jo, ja mam stejne housle zakazany, dokud se nenaucim na piano preludium g moll :mrgreen:.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
645
20.4.20 14:28

@Hobitka No to je super plán se trema detma :))) A Chopin nebo Rachmaninov?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5368
20.4.20 14:41

Já mám plán, co chci stihnout do 40, a mám tam sjet tady jednu naší malou řeku, nikdo tam nejezdí, není to vodácká lokalita, tak až otevřou konečně ty školy, dám si těch 5km za to dopoledne ÚPLNĚ SAMA v přírodě. :dance: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52377
20.4.20 14:46

Mám v hlavě pár cestovatelských snů (Peru, Chile, Tibet, Nepál, sever Japonska, Barma, Kambodža). Takže doufám, že vše brzy bude dát cestovat.
A chtěla bych zkusit paragliding.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14113
20.4.20 15:17

@Micilin Rachmaninov. Tu vec miluju. Skoda, ze merim 153 a me ruce tomu odpovidaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3234
20.4.20 17:15

Nosim si ho v hlave, mam tam nejen cestovatelske sny, ale i profesni, vztahove ci majetkove. Driv jsem byla takova, ze jsem nela plnou hlavu snu, ale porad jsem stala na miste a pak jsem si rekla, ze takhle ne, opustila jsem svou komfortní zonu a zacala si sve sny plnit. Na splneni tech cestovatelskych snu mi asi zivot stacit nebude, ale makam na tom. Vztahove cile beru za splnene, protoze mam presne takoveho muze, jakeho jsem vzdy hledala. V kariere jsem si jeden cil splnila prave ted vysnenou pozici, dalsim snem je na ni neco dokazat. A co se majetkovych snu tyce, zatim jedu podle planu, ale me cile jsou odvazne, takze to bude stat jeste spoustu prace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat