Těhotenství hned po vysazení antikoncepce

7
22.4.20 19:01

Buď a nebo???? Těhotenství?

Ahoj všem, snad Vás ničím nenastvu, mám otázku prosím.. dnes je to 19 dnů od vysazeni antikoncepce ( 5 let braní ), 4.4.2020 mi začala menstruace a pak jsem vysadila ty prášky. Poté jsme s přítelem spolu spali a od 13.4-19.4 jsem měla plodné dny, nejvíce a ovulace proběhla 18.4 a to se do mě vyvrcholil.. i 2 dny predtim. Pak i 19.4 a 20.4 se do mě… a vlastně 4 dny po styku, mě celý den pobolíval podbrisek jako na MS, celý den, k večeru klid. Byla jsem taková unavená, podrazdena ale to jsem i teď. No a teď druhý den vlastně bez bolesti, sem tam mi trošičku pichne v podbrisku, občas asi i cítím bolest prsou, takové jakoby pichani ( tupá bolest )… včera večer, jsem měla vařicí tělo, bez horečky. Nemohla jsem spát, chvíli mi bylo špatně než jsem usnula. Jsem taková nafouklá a dnes, jsem rano měla tyčinku čokoládovou, pak až obed a od te doby nic, nemam chuť na nic. A do menstruace mi zbývá 11 dnů. Myslíte, ze je šance? Předem všem Vám děkuji a nezlobte se za “trapný” dotaz. A ještě něco- mám takový “tvarohovity” výtok, začal tak 1-2 dny zpět, moc nezapacha a je bílý. Děkuji Vám všem!!! ????❤️ :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18540
22.4.20 19:09

Jak víš kdy si měla ovulaci? A jako že 4 dny „po ovulaci“ už by si měla příznaky? To fakt ne. Zjisti si jak to funguje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3306
22.4.20 19:15

Dej se do diksuze „Snažilky“. Přiznáků každý má a pak z toho nic není, nejlepší je udělat si za 10-14 dní test. Ale asi se nebudeš testovat každý měsíc, ne? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2110
22.4.20 19:16
@Dominka20 píše:
Ahoj všem, snad Vás ničím nenastvu, mám otázku prosím.. dnes je to 19 dnů od vysazeni antikoncepce ( 5 let braní ), 4.4.2020 mi začala menstruace a pak jsem vysadila ty prášky. Poté jsme s přítelem spolu spali a od 13.4-19.4 jsem měla plodné dny, nejvíce a ovulace proběhla 18.4 a to se do mě vyvrcholil.. i 2 dny predtim. Pak i 19.4 a 20.4 se do mě… a vlastně 4 dny po styku, mě celý den pobolíval podbrisek jako na MS, celý den, k večeru klid. Byla jsem taková unavená, podrazdena ale to jsem i teď. No a teď druhý den vlastně bez bolesti, sem tam mi trošičku pichne v podbrisku, občas asi i cítím bolest prsou, takové jakoby pichani ( tupá bolest )… včera večer, jsem měla vařicí tělo, bez horečky. Nemohla jsem spát, chvíli mi bylo špatně než jsem usnula. Jsem taková nafouklá a dnes, jsem rano měla tyčinku čokoládovou, pak až obed a od te doby nic, nemam chuť na nic. A do menstruace mi zbývá 11 dnů. Myslíte, ze je šance? Předem všem Vám děkuji a nezlobte se za “trapný” dotaz. A ještě něco- mám takový “tvarohovity” výtok, začal tak 1-2 dny zpět, moc nezapacha a je bílý. Děkuji Vám všem!!! ????❤️ :hug:

Ty se opravdu ptáš cca týden po sexu zda můžeš být těhotná?? I kdyby si byla tak na těhotenské příznaky je strašně brzo, probíhá tam nějaké uhnízdění atd :-). Pokud ti zmešká MS udělej si test. Jinak bílý výtok jsem měla občas před menstruaci :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5472
22.4.20 19:16

Vysadila jsi antiko teď takže netušíš jak dlouhý máš cyklus. Ty plodné dny máš spočítané na nějaké kalkulačce? Ty jsou dost nepřesné. Podle mého jsi měla plodné dny v ty dny co tě pobolívalo břicho. Jinak šance tu je. Spermie vydrží čekat na vajíčko. Přestaň se pozorovat nebo se z toho zblázníš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
22.4.20 19:19

Jen jsem se zeptala, někde psali to a někde to.. někde psala slečna, ze měla 5DPO příznaky a byla těhotná, tak já nevím. Uvidím, zda dorazí MS či ne. Ptala jsem se i kamarádek, z toho jedna teď krátce ceka a také měla menší příznaky, tak už nevím.:-D nijak se nepozoruji, jen mě to samotnou překvapilo.. :-) A na netu píšou věcí, ze jsem si říkala, ze je lepší se zeptat Vás žen, které třeba mají zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2110
22.4.20 19:22
@Dominka20 píše:
Jen jsem se zeptala, někde psali to a někde to.. někde psala slečna, ze měla 5DPO příznaky a byla těhotná, tak já nevím. Uvidím, zda dorazí MS či ne. Ptala jsem se i kamarádek, z toho jedna teď krátce ceka a také měla menší příznaky, tak už nevím.:-D nijak se nepozoruji, jen mě to samotnou překvapilo.. :-) A na netu píšou věcí, ze jsem si říkala, ze je lepší se zeptat Vás žen, které třeba mají zkušenost.

Tak jasné, že můžeš být těhotná, ale zkus ještě chvíli počkat.. pokud se ti nedostaví MS v termínu. Jinak po vysazení antikoncepce se ti může i stát, že se opozdí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
22.4.20 19:23

Spíše mi šlo hlavně o tu bolest břicha, byla dost bolestivá. Dnes už nic.. hlavně mě spis zajima, zda je šance otěhotnět přes více jak 14 dnů po vysazeni. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5472
22.4.20 19:31

@Dominka20 Já když mám ovulaci tak to fakt bolí, kolikrát nemůžu ani usnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
22.4.20 19:33

Test

Dobrý den. Koupím pozitivní těhotenský test. GS mamatest comfort. Cenu nabídněte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6172
22.4.20 19:42

@Náměsíčná a jak víš kdy jsi měla ovulaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2110
22.4.20 19:43
@Dominka20 píše:
Spíše mi šlo hlavně o tu bolest břicha, byla dost bolestivá. Dnes už nic.. hlavně mě spis zajima, zda je šance otěhotnět přes více jak 14 dnů po vysazeni. :palec:
když jsem vysadila antikoncepci, tak jsem měla asi týden na to takové tlaky v břiše a různé píchání, myslela jsem, že mi přijde MS. Ale neříkám, že to může být to samé u tebe. Uvidíš podle testu :-).
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5472
22.4.20 19:45

@Michaela02993 Neberu HA už 5 let. Když nějakou dobu tělo pozoruješ tak se ledacos dozvíš. A párkrát jsem si to potvrdila Ovu testy. Já ovulaci sledovala z opačného důvodu abych něotěhotněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18540
22.4.20 19:46

@ElleElle2 lékárny i drogerie mají otevřeno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5472
22.4.20 19:50
@lachtanice86 píše:
@ElleElle2 lékárny i drogerie mají otevřeno

Jenže tam neprodávají pozitivní. Ona chce pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat