Buď se nepostaví nebo rychle ochabne

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.11.21 12:59

Buď se nepostaví nebo rychle ochabne

Hezký den, doufám že se dozvím něco nového.
Anonymně protože je to pro přítele tabu a má tady na emiminu rodinu.
Jak jste podle názvu poznali, jedna se o problémy v sexu. Začnu asi tim, že mi za chvíli bude 18 a sexuálně jsem začala žít asi 4 měsíce zpět. Příteli už 18 je, přede mnou měl jednu partnerku asi půl roku a v sexu problémy nebyly.
Jsme spolu s přítelem téměř rok, spát jsme spolu začali až po 8 měsících vztahu a ze začátku byl sex fajn. Přítel měl jen trosku slabší vydrž, ale sex mohl trvat třeba 5 minut. Teď poslední dva měsíce to ale začíná jít do kytek. Příteli se často ani nepostavi a pokud ano, tak než dojde k věci tak zase ochabne.
Přítel o tom nerad mluví, a vždy si to dává za vinu, ze není normální a ze nefunguje jak by měl. A tim nám to teď ve vztahu hodně neklape, už několikrát říkal, ze se se mnou asi bude muset rozejít protože není chlap když mu,,nefunguje”.
Několikrát jsem mu říkala, že sex pro mě není všechno a jsou důležitější věci, ale on je fakt zoufalý a furt tvrdí ze selhal. Poslední 3-4 týdny jsme už nic ani nezkoušeli. On nechce a já se bojim cokoli začít, aby si to pak zase nevyčítal.
Takže jsem se chtěla zeptat nemáte s tim někdo zkušenosti? Já jakožto nezkušená, vůbec nevím o co by mohlo jít a jak to třeba,,léčit”. Přítel mi toho moc neřekl, takže asi taky neví nebo mu to je hodně nepříjemné.
Není to třeba taky moje vina?
Moc děkuji za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8673
25.11.21 14:03

Jsou v zasade 3 moznosti. Budto mu nejakou zahadou klesl testosteron, nebo ho nevzrusujes a nebo je to psychickyho puvodu, nejaky trauma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
25.11.21 14:07

Zajít si k doktorovi by ho nezabilo ne? ;) Je to určitě způsob, jak řešit problém..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
25.11.21 14:44
@Anonymní píše:
Hezký den, doufám že se dozvím něco nového.
Anonymně protože je to pro přítele tabu a má tady na emiminu rodinu.
Jak jste podle názvu poznali, jedna se o problémy v sexu. Začnu asi tim, že mi za chvíli bude 18 a sexuálně jsem začala žít asi 4 měsíce zpět. Příteli už 18 je, přede mnou měl jednu partnerku asi půl roku a v sexu problémy nebyly.
Jsme spolu s přítelem téměř rok, spát jsme spolu začali až po 8 měsících vztahu a ze začátku byl sex fajn. Přítel měl jen trosku slabší vydrž, ale sex mohl trvat třeba 5 minut. Teď poslední dva měsíce to ale začíná jít do kytek. Příteli se často ani nepostavi a pokud ano, tak než dojde k věci tak zase ochabne.
Přítel o tom nerad mluví, a vždy si to dává za vinu, ze není normální a ze nefunguje jak by měl. A tim nám to teď ve vztahu hodně neklape, už několikrát říkal, ze se se mnou asi bude muset rozejít protože není chlap když mu,,nefunguje”.
Několikrát jsem mu říkala, že sex pro mě není všechno a jsou důležitější věci, ale on je fakt zoufalý a furt tvrdí ze selhal. Poslední 3-4 týdny jsme už nic ani nezkoušeli. On nechce a já se bojim cokoli začít, aby si to pak zase nevyčítal.
Takže jsem se chtěla zeptat nemáte s tim někdo zkušenosti? Já jakožto nezkušená, vůbec nevím o co by mohlo jít a jak to třeba,,léčit”. Přítel mi toho moc neřekl, takže asi taky neví nebo mu to je hodně nepříjemné.
Není to třeba taky moje vina?
Moc děkuji za rady.

Zkušenost s tím nemám :nevim: ale když zajde k doktorovi ten mu určitě poradí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
25.11.21 17:43

Určitě bych řešil to, že říká že selhal. On prostě rovnou hází flintu do žita, než aby problém řešil. Ale jak tady padlo, buď má psychický problém nebo ho nevzrušuješ.
Obojí řešit rozhodně promluvením si, nějak citlivě, když on o tom mluvit nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
25.11.21 19:05
@Tarjei píše:
Jsou v zasade 3 moznosti. Budto mu nejakou zahadou klesl testosteron, nebo ho nevzrusujes a nebo je to psychickyho puvodu, nejaky trauma?

Myslím, ze psychického původu to nebude, kdyby prožíval nějaké trauma by ji o tom nejspíše řekl. Takže nejspíš jedna z prvních dvou možností.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat