Bude fungovat ovulační test druhý den po sexu/otěhotnění?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ester_davidova
Povídálka 26 příspěvků 22.08.18 20:42
Bude fungovat ovulační test druhý den po sexu/otěhotnění?

Dobrý večer, potřebovala bych brainstorming, určitě je tu někdo, komu to zapaluje dneska víc. Vysvětlení situace - s manželem jsme se včera večer milovali, velmi neplánovaně. Posléze (když se emoce uklidnili 8)), jsem si postupně začala uvědomovat, že je přibližně dva týdny od začátku menstruace (píši přibližně, nedělám si poznámky, kdy začínám menstruaci a tím nemám přehled o svém cyklu), tedy zdálo by se, že jsme se trefili do plodných dnů a tím bych mohla být i těhotná, mně stačí okolo spermií totiž jen projít, což bych zrovinka moc nechtěla. Dnes jsem si zkusila dělat ovulační test, byl negativní. A teď kvízová otázka - pokud už bych byla těhotná, test by vlastně neměl fungovat a také by se ukazoval jako negativní? A teď babo raď.

Reakce:

eliskaj
Kelišová 5522 příspěvků 22.08.18 20:44

Pokud byl sex včera, určitě ještě nemůžeš byt těhotná :nevim: takže pokud je ovulace dnes, bude test pozitivní…

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 22.08.18 20:45

@ester_davidova Tvoje úvaha je úplně mimo. Pokud byl sex včera, tak budeš těhotná jako těhotná asi tak za týden, kdy se teprve oplozené vajíčko začne uhnizďovat v děloze. Pozitivní těhotenský test bude za takových 10 dní. Pokud jsi ovulovala včera nebo dnes, test je správně negativní, ale přesto můžeš ze včerejšího sexu otěhotnět.

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12958 příspěvků 1 inzerát 22.08.18 20:50

tak si dojdi pro tabletku po pokud se ti těhotenství nehodí a nelušti kvízy

ester_davidova
Povídálka 26 příspěvků 22.08.18 20:52

děkuji za vysvětlení. Děkuji i za radu s tabletkou, ale takto ne…tak halt by byl třetí kluk.

Megane 123
Kecalka 270 příspěvků 22.08.18 20:53

Ovulační test je negativní buď proto že ovulace už byla a nebo teprve bude…zkus testovat dál, ovulace se mohla zpozdit…pokud už byla , můžeš otěhotnět a.pokud těhotenství nechceš , más ještě pár hodin na to abys užila pilulku po :nevim: víc už nenaděláš.

blumen
Hvězda diskuse 41956 příspěvků 22.08.18 20:57
@ester_davidova píše:
děkuji za vysvětlení. Děkuji i za radu s tabletkou, ale takto ne…tak halt by byl třetí kluk.

Nebo prvni holka :mrgreen:
Test jakykoli Ti je ted k nicemu ;)

Pennya
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 6 inzerátů 22.08.18 20:58

Jen kolem projit, to mě pobavilo ???? to ja do nich podle dr můžu hustit jak se mi zachce a stejně si daj rande s vajickem jen na chvíli … no test by byl negativni pokud ovulace jiz probiha/probehla. Pozitivni byva pokud se makazdou chvilu dostavit…ale co jsem tu u holek videla, zee to pouivaj i misto tehu testu? To jsem tedy nezkousela a nevim co je na tom pravdy ☺

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 22.08.18 21:14
@Pennya píše:
Jen kolem projit, to mě pobavilo ???? to ja do nich podle dr můžu hustit jak se mi zachce a stejně si daj rande s vajickem jen na chvíli … no test by byl negativni pokud ovulace jiz probiha/probehla. Pozitivni byva pokud se makazdou chvilu dostavit…ale co jsem tu u holek videla, zee to pouivaj i misto tehu testu? To jsem tedy nezkousela a nevim co je na tom pravdy ☺

To může fungovat proto, že těhotenský hormon je hodně podobný tomu, co se testuje před ovulací, proto může být pozitivní i ten ovulační test. Ale určitě ne den po sexu, spíš až v době, kdy by byl pozitivní i ten těhotenský. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >