Bude mi 15 let, je to blbá brigáda?

Anonymní
5.9.21 08:05

Bude mi 15 let, je to blbá brigáda?

Dobrý den, je mi letos 15 a chodím do devítky. Až dokončím tuten školní rok, chtěla bych na léto na brigádu. Mamka by mi přes známost zařídila doplňování zboží v potravinách. Já bych to klidně brala, ale kamarádka mi řekla, že ta práce je trapná. Co si o tom myslet? Peníze chci někdy až potřebuji..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10081
5.9.21 08:08
@Anonymní píše:
Dobrý den, je mi letos 15 a chodím do devítky. Až dokončím tuten školní rok, chtěla bych na léto na brigádu. Mamka by mi přes známost zařídila doplňování zboží v potravinách. Já bych to klidně brala, ale kamarádka mi řekla, že ta práce je trapná. Co si o tom myslet? Peníze chci někdy až potřebuji..

Kamarádka je trapná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.9.21 08:08

Kamarádka ti asi závidí, ne?
Mysli na ty peníze. Na doplňování zboží není nic trapnýho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.21 08:09
@Žižkovská žena píše:
Kamarádka ti asi závidí, ne?
Mysli na ty peníze. Na doplňování zboží není nic trapnýho.

Taky si myslím, že to není trapný. Ono ani moc možností se zš a ještě ke všemu v 15 není.

• Citovat
  • Nahlásit
2302
5.9.21 08:10

Zadna prace neni trapna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6508
5.9.21 08:14
@hani28 píše:
Zadna prace neni trapna.

Předběhla jsi mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3845
5.9.21 08:14

Čím driv začneš vydělávat, tím driv pochopíš hodnotu peněz, muzes si víc dovolit. Za me dobra zkušenost projít si i nižší nekvalifikovane pozice, ne každý hned muže dělat ředitele zeměkoule. Kamarádky rodiče asi nebudou skladnici, když se tak nad tuto profesi povyšuje a přitom sama není nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.21 08:17
@hospodki píše: Čím driv začneš vydělávat, tím driv pochopíš hodnotu peněz, muzes si víc dovolit. Za me dobra zkušenost projít si i nižší nekvalifikovane pozice, ne každý hned muže dělat ředitele zeměkoule. Kamarádky rodiče asi nebudou skladnici, když se tak nad tuto profesi povyšuje a přitom sama není nic

Kamarádky táta jezdí kamoinem a máma je doktorka.

• Citovat
  • Nahlásit
6591
5.9.21 08:23
@Anonymní píše:
Žádná práce není trapná a věř, že jednou budeš o krok před kamarádkou když začneš sbírat pracovní zkušenosti uz v 16letech.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6508
5.9.21 08:23
@Anonymní píše:
Kamarádky táta jezdí kamoinem a máma je doktorka.

Hele, ono je jedno, co dělají. Kamarádka nejspíš závidí. Co myslíš, že jde dělat v 15 se základkou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1566
5.9.21 08:32

Co je trapneho na doplnovani zbozi? V 15.letech bud za tu brigadu rada, aspon pochopis hodnotu penez. Kamaradka je trapka a jiste ma lepsi brigadu, mineno ironicky. Kasli na madam at si skubne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24385
5.9.21 08:41

Trapná je kamarádka, za žádnou práci se nemusíš stydět. Je to praxe do budoucna, jsou to tebou vydělané peníze. Lepší doplňovat zboží v obchodě, než natahovat ruku k rodičům :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
398
5.9.21 08:49
@Anonymní píše:

Co je na tom trapnýho? Ať se raději tvoje kamarádka zamyslí nad sebou, zda je trapná nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578
5.9.21 08:53

Kamarádku neposlouchej, spíš bych řekla, že ti závidí. Pokud peníze chceš, určitě brigádu vezmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
5.9.21 09:08

Určitě to vem. Není to trapná brigáda. Aspoň si vydelas nějaké peníze 😊Kamarádku neposlouchej. Taky si myslím, že závidí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat