Bude mi 34 a manžel stále nechce dítě

Anonymní
26.10.19 20:42

Bude mi 34 a manžel stále nechce dítě

S manželem jsme spolu 11 let. Mně bude 34 a manželovi 42. Poslední dva roky už cítím, že bych vážně chtěla miminko, ale manžel má pořád nějaké ale.
Mě už ale nebaví čekat, bojím se, že bych se taky nemusela dočkat vůbec. Manžela miluju, ale tohle mě strašně trápí. Snažím se o tom s ním mluvit, ale mně přijde, že se akorát vymlouvá a nechce přijít o svoje pohodlí. Co byste na mém místě dělaly?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

622
26.10.19 20:44

Trvala bych na dítěti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.19 20:45

Já jsem chtěla, manžel ne. Po pul roce popichovani mi jeden večer hodil prášky do kamen se slovy, ze chce taky, za měsíc jsem otěhotněla :D akorát nám v te době bylo 21 a 22. Ve vaší situaci už bych asi lehce panikarila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.19 20:46

A proč on nechce? mluvila jsi s ním o tom otevřeně? Třeba dítě vůbec nechce a čeká až budeš na dítě stará. Ve svém věku fakt nemáš nač čekat. Navíc po 11 letech vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
404
26.10.19 20:47

Je to divné, že dítě nechce. Já bych možná zkusila i situaci trochu vyhrotit a zatlacila bych na něj, proč to dítě nechce.
Jinak bych si taky trvala na svém a dítě chtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2990
26.10.19 20:48

Jestli je jeho jediným důvodem vlastní pohodlí, asi by mi toho vadilo víc, nez jen to, že nechce děti. Hlavně bych to řešila nejpozději už před 4 lety..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22778
26.10.19 20:49

Ve 34 není na co čekat. Na to žádné ale není, nebo je riziko že nebudou vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15406
26.10.19 20:52

No tak v 42 letech bych řekla, že nechce přijít o své pohodlí a čeká, že časem přestaneš i ty to dítě chtít. To není věk, kdy by běžně muž k dítěti dozrál sám. Takže pokud opravdu chceš dítě, tak budeš muset zatlačit nebo vyměnit. On teď nechce a ty později nebudeš třeba už moci. Kdo ví, jak je na tom s plodností on… Představ si, že můžeš čekat ještě dalších pět let až se pán rozhoupe a pak zjistíte, že přirozeně to nepůjde. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.10.19 20:54
@Bellatrix Lestrange píše:
A proč on nechce? mluvila jsi s ním o tom otevřeně? Třeba dítě vůbec nechce a čeká až budeš na dítě stará. Ve svém věku fakt nemáš nač čekat. Navíc po 11 letech vztahu.

Podle mě z toho má akorát strach. Jeho táta na ně byl hrozně přísný a vůbec si nerozuměli a on mi občas říkal, že se bojí, že by byl taky takový. Nikdy ale neřekl, že by dítě nechtěl. Říká, že se na něj ale pořád moc necítí.

• Nahlásit
  • Citovat
26.10.19 20:55

@Kakika Ono to přirozeně nemusí jít už teď. Co já znám těch, kteří museli mít nejdřív to či ono a pak roky běhají po doktorech a na umělé oplodnění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47188
26.10.19 20:56

Naposled bych si s nim o detech promluvila a podle odpovedi se rozhodla. Kdyby sliboval a oddaloval. Poslala bych ho hned do haje. Pro me by to byl partner, ktery nechce zbytecny. Nikdy bych se nevzdala deti pro partnera, ktery se citi stale mlad nebo mu decka vadi. Zbytecne ztracis cas a zivot s nim.

Příspěvek upraven 26.10.19 v 20:57

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10642
26.10.19 20:56
@Anonymní píše:
Podle mě z toho má akorát strach. Jeho táta na ně byl hrozně přísný a vůbec si nerozuměli a on mi občas říkal, že se bojí, že by byl taky takový. Nikdy ale neřekl, že by dítě nechtěl. Říká, že se na něj ale pořád moc necítí.

No tak jestli se na něj necítí ve 42 letech, tak lepší už to asi nebude. Takže bych chtěla slyšet rozhodné buď a nebo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47634
26.10.19 20:58

V jeho věku asi dítě nechce vůbec a to měl říct na začátku. Ted je dost pozdě a pokud se necítí tak to prostě nepřijde. pak z necítí přejde že je na dítě starý a přece je vám takhle fajn tak co měnit :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8707
26.10.19 20:59
@Anonymní píše:

Pokud se na dítě necítí ve 42 letech, nebude to lepší ani v 50. Je to buď a nebo. Buď si dítě prosadiš teď, nebo se smíříš s tím, že nebude. No a nebo se rychle rozveď, ať máš ještě šanci najít jiného partnera, s kterým to dítě budeš mít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1526
26.10.19 20:59
@Jessica4 píše:
Je to divné, že dítě nechce. Já bych možná zkusila i situaci trochu vyhrotit a zatlacila bych na něj, proč to dítě nechce.
Jinak bych si taky trvala na svém a dítě chtěla.

Tak trvat na svém si může, ale donutit manžela k dítěti asi ne, jedině že by otěhotněla „náhodou“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama