Bude s tím problém?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineEnicka
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 22.10.18 09:05
Bude s tím problém?

Dobrý den, potřebovala bych poradit.Jsem na rodičovské dovolene a 22.listopadu termín porodu. Měla jsem nastoupit na mateřskou 11.října, jenže mě to úplně vypadlo z hlavy a pro ten papír na ossz jsem si byla až dnes a dala ho zaměstnavateli až dnes. Takže s týdenním opožděním. Stalo se to někomu? Byl kvůli tomu nějaký problém?

Reakce:

anniething
Povídálka 35 příspěvků 22.10.18 09:47

Já taky dávala ten papír zaměstnavateli tejden po tom, co jsem už na mateřský vlastně byla a myslim že to bylo fuk, maximálně ti pozdějč přijde ta první mateřská…

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 22.10.18 09:54

Problém to nebude, já dala papíry na mateřskou v čas a naše účetní je zanesla na ssz až měsíc potom co jsem byla na mateřské, ještě že manžel vydělává dobře a měli jsme našetřené, protože první peníze (teda byl to pěkný balík) přišly až v den našeho odchodu z porodnice.

Uživatel je onlineEnicka
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 22.10.18 09:58

To je mi jedno ,ze přijdou později. Tak špatně na tom nejsme ,ze bysme je potřebovali hned.Spis ,aby mě je pak vůbec dali :) Byla by škoda o ne přijít.

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6470 příspěvků 22.10.18 12:56

@Enicka a jaký datum si tam dala jako nástup do té žádosti? Správný nebo dnešní?

Uživatel je onlineEnicka
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 23.10.18 09:08

Toho 11.října mě tam sestra napsala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Válka o syny? Plekanec jim podřizuje kariéru, Vondráčková se ale k návratu do Česka nemá!

Hokejista Tomáš Plekanec se v Česku probírá nabídkami na budoucí angažmá,... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >