Bude se ke mně jednou chovat stejně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 14:40
Bude se ke mě jednou chovat stejně?

Ahoj, ty z vás kdo už jste s partnerem déle, chová se k vám po letech stejně jako ke svojí mámě/ženám v jeho rodině? Mám 1,5 roku přítele, prakticky spolu bydlíme, chová se ke mě krásně, ohleduplně, stará se o mě.. ALE nechová se moc hezky ke svojí mámě a ségře se kterou bydlí v dvougeneračním domě, neni na ně nějak hnusnej, nebo agresivní, když ho o něco požádají udělá to pro ně, ale spíš se o ně moc nezajímá, sám od sebe se s nimi nechce vídat moc často.. Třeba teď byla jeho ségra těhotná a když byla u doktora tak se nikdy nezaptal jak to bylo, nenabídl pomoc, před pár dny porodila a na miminko se byl podívat až třetí den protože „musel“ vymýšlet rozlučku se svobodou pro kamaráda, když jsem se divila že ségry přítel s nima nebyl moc času v porodnici, tak mi řekl že je přece dospělá, a musí něco vydržet a tam má všechno co potřebuje..Nechci a nehodlám se plést do vztahů v jeho rodině, mají složité vztahy - se ségrou si nikdy nebyli moc blízký, a rodiče se rozvedli když byl v pubertě, a máma dělala hrozný scény a chtěla po mým tehdy 14-letým příteli aby tátovi domluvil ať od nich neodchází takže se na ní dodneška podvědomě zlobí, ani kvůli tomu neměl do 25 let vztah, než si to s rodičema s pomocí psychologa trochu urovnal, náš vztah je jeho první vztah v životě, Občas mi vyvstane na mysli věta mojí mámy, ať vždycky sleduju, jak se kluk chová ke svojí mámě, že se stejně bude chovat ke mě, v jeho chování ke mě ani po roce a půl nevidím to jak se chová k mamce a ségře, a jinak k ženám obecně je gentleman a hodně slušný, tak se utěšuju tím že jeho chování k nim je ovlivněný těma špatnýma vztahama, ale pak si zase říkam že když je to první vztah tak je rok a půl ještě krátká doba na to aby se mohl jakoby přetvařovat, i když spolu bydlíme. Máte některá zkušenost s tím že i když byl partner na začátku skvělý, tak se po x letech chování otočilo? Anonym kvůli osobním informacím.

Reakce:
Ravedd
Ukecaná baba ;) 1711 příspěvků 29.07.19 14:47
@Anonymní píše:
Ahoj, ty z vás kdo už jste s partnerem déle, chová se k vám po letech stejně jako ke svojí mámě/ženám v jeho rodině? Mám 1,5 roku přítele, prakticky spolu bydlíme, chová se ke mě krásně, ohleduplně, stará se o mě.. ALE nechová se moc hezky ke svojí mámě a ségře se kterou bydlí v dvougeneračním domě, neni na ně nějak hnusnej, nebo agresivní, když ho o něco požádají udělá to pro ně, ale spíš se o ně moc nezajímá, sám od sebe se s nimi nechce vídat moc často.. Třeba teď byla jeho ségra těhotná a když byla u doktora tak se nikdy nezaptal jak to bylo, nenabídl pomoc, před pár dny porodila a na miminko se byl podívat až třetí den protože „musel“ vymýšlet rozlučku se svobodou pro kamaráda, když jsem se divila že ségry přítel s nima nebyl moc času v porodnici, tak mi řekl že je přece dospělá, a musí něco vydržet a tam má všechno co potřebuje..Nechci a nehodlám se plést do vztahů v jeho rodině, mají složité vztahy - se ségrou si nikdy nebyli moc blízký, a rodiče se rozvedli když byl v pubertě, a máma dělala hrozný scény a chtěla po mým tehdy 14-letým příteli aby tátovi domluvil ať od nich neodchází takže se na ní dodneška podvědomě zlobí, ani kvůli tomu neměl do 25 let vztah, než si to s rodičema s pomocí psychologa trochu urovnal, náš vztah je jeho první vztah v životě, Občas mi vyvstane na mysli věta mojí mámy, ať vždycky sleduju, jak se kluk chová ke svojí mámě, že se stejně bude chovat ke mě, v jeho chování ke mě ani po roce a půl nevidím to jak se chová k mamce a ségře, a jinak k ženám obecně je gentleman a hodně slušný, tak se utěšuju tím že jeho chování k nim je ovlivněný těma špatnýma vztahama, ale pak si zase říkam že když je to první vztah tak je rok a půl ještě krátká doba na to aby se mohl jakoby přetvařovat, i když spolu bydlíme. Máte některá zkušenost s tím že i když byl partner na začátku skvělý, tak se po x letech chování otočilo? Anonym kvůli osobním informacím.

To je těžký když je nevyhledává přijde ti to divný a kdyby je vyhledával byl tam denně tak by ti nejspíš vadilo že nemá čas na tebe. Upřímně nevím jakou pomoc by měl nabízet těhotný ségře tak ta snad má otce dítěte a kdyby něco potřebovala umí mluvit :think: a že se na dítě šel podívat až třetí den :nevim: jako plno chlapů mimina vůbec neberou natož ty který nejsou přímo jejich. My jsme se před 2 měsíci byli podívat u mojí ségry na synovce a manžel si ho ani pochovat nechtěl, nakonec jsem mu ho dala a odešla jinak by si ho nevzal a přitom když byla dcera mimino choval jí každou chvíli ale tohle prostě není jeho dítě a nějak extra ho to nebere :roll: a rozhodně teda nemám pocit že by se ke mě choval jako ke svojí mámě a ex byl mamánek pro mámu by se rozkrájel a ke mě se choval jako hovado

Příspěvek upraven 29.07.19 v 14:50

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 14:47

Ano, často jsem mu to i říkávala. Jak se chlap chová k matce, tak se bude chovat i k manželce a že se mi teda nelíbí jak s mamkou mluví a jedná. Dodnes se vidím, jak mu to říkám… A stejně jsem si ho vzala. A po pár letech se zlobím, jak mluví a jedná se mnou…

Bandii
Ukecaná baba ;) 1426 příspěvků 29.07.19 14:56

Mně nepřijde, že by se k nim choval nějak špatně. :nevim: Taky bych necítila potřebu letět hned v první minutu do porodnice. Možná bych tam nešla vůbec. Až potom na návštěvu domů. Asi by mě ani nenapadlo se nijak vyptávat co a jak u doktora. A to jsem ženská, u chlapa mi to přijde úplně normální.

pohledzdruhestrany
Extra třída :D 10211 příspěvků 29.07.19 15:03

A jak vypadá tvoje máma - tlustá/hubená a podob.? To je zas podstatná indikace pro chlapa. Nikdy nezačínat vztah, dokud se neokoukne tchýně, jak vypadá.

Ou
Echt Kelišová 8955 příspěvků 29.07.19 15:03

Hele - tuší že jsou někde zakopané ošklivé rány a řeší to s psychologem. To je vcelku velmi dobré znamení. Má tedy zkušenost, že to jde měnit a že jsou lidi co s tím umí pomoci.

Pokud se mezi váma začnou věci zhoršovat, tak si toho chce všimnout co nejdřív a navrhnout, že se společně vydáte za psychologem.

Jinak teda to nejrozumnější co by měl udělat je odstěhovat se a postavit se na vlastní nohy. A ne, rozhodně se s ním nesestěhovávej dřív, dokud nebude alespoň rok žít sám, a nenaučí se že nádobí se samo neumyje a že toaletní papír se nezjevuje sám od sebe na záchodě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 15:23

@Ou To urcite mam v planu, a on souhlasi, ze az udelam statnice, tak se nekam odstehujeme spolu uplne pryc, zatim se o vetsinu povinnosti stridame, co se tyce vareni a uklidu, ja vidim doma zase to jak je tata nesamostatny a prijde a sedne si ke stolu a ceka na jidlo, pak se zvedne, a odchazi, a uz asi od 13 let si rikam ze tohle nikdy :D a zatim jsem u nej ani nevidela nejaky tendence nesamostatnosti nebo ze by chtel abych se o nej starala. Ja to asi moc hrotim, a snazim se vypozorovat „vadny“ znaky, moje mamka s tatou nemaji moc dobry vztah, a mamka mi cely zivot vypravi o tom jak kdyby tenkrat brala na zretel jak se tata chova k jeho mame nikdy by si ho nebrala, ja jsem mela skoro vsechny kluky docela hajzly, pak jsem zmenila pristup k ostastnim a hlavne k sobe, pracovala jsem na sebevedomi atd a pak jsem si nasla jeho, a porad cekam kdy se objevi ten hacek, nejakej strasnej pruser, nebo spatny chovani.

Žirafka D.
Kecalka 160 příspěvků 29.07.19 16:01
@Anonymní píše:
@Ou To urcite mam v planu, a on souhlasi, ze az udelam statnice, tak se nekam odstehujeme spolu uplne pryc, zatim se o vetsinu povinnosti stridame, co se tyce vareni a uklidu, ja vidim doma zase to jak je tata nesamostatny a prijde a sedne si ke stolu a ceka na jidlo, pak se zvedne, a odchazi, a uz asi od 13 let si rikam ze tohle nikdy :D a zatim jsem u nej ani nevidela nejaky tendence nesamostatnosti nebo ze by chtel abych se o nej starala. Ja to asi moc hrotim, a snazim se vypozorovat „vadny“ znaky, moje mamka s tatou nemaji moc dobry vztah, a mamka mi cely zivot vypravi o tom jak kdyby tenkrat brala na zretel jak se tata chova k jeho mame nikdy by si ho nebrala, ja jsem mela skoro vsechny kluky docela hajzly, pak jsem zmenila pristup k ostastnim a hlavne k sobe, pracovala jsem na sebevedomi atd a pak jsem si nasla jeho, a porad cekam kdy se objevi ten hacek, nejakej strasnej pruser, nebo spatny chovani.

Tak mu trochu věř ;-)… Žádnej problém se přeci objevit nemusí. Na jeho chování k mamce a ségře nevidím vůbec nic špatného. Zřejmě mezi nimi nejsou nějaké extra vřelé vztahy, ale pokud se k nim chová slušně, udělá, pokud ho o něco poprosí atd. Tak bych v tom neviděla vůbec žádný problém. (A myslím, že o těhotenství se nezajímá spousta chlapů, pokud nejde o jejich partnerku.)… Tak přeji ať se vše vydaří. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 16:28
@Anonymní píše:
Ano, často jsem mu to i říkávala. Jak se chlap chová k matce, tak se bude chovat i k manželce a že se mi teda nelíbí jak s mamkou mluví a jedná. Dodnes se vidím, jak mu to říkám… A stejně jsem si ho vzala. A po pár letech se zlobím, jak mluví a jedná se mnou…

Podepisuju!!! Na první návštěve jsem jen čuměla a teď čumím podruhý. Jo kamarádi, tam je za miliuse za každejch okolností. Nevěřila bych a je to teda hrůza!!!

Tonka83
Stálice 63 příspěvků 29.07.19 17:14

Tohle mi přijde naprosto normální chlap. Chovat se k tobě bude tak, jak si to nastaviš, dovolíš a jak se k němu budeš chovat ty. Ale zkouší to pořád. Mám chlapa zlatyho, ale jednou za uherský musím chtě nechtě udělat scénu a vysvětlit mu, že takhle prostě ne. Nerozumím tomu, jelikož když tu scénu neudělám, začne se ke mě postupně chovat jako hovado. Nesnáším to, ale evidentně bez toho to nejde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 18:19

Pravděpodobně bude. Jsem tři roky s přítelem, mají s matkou velmi zvláštní vztah. On ji má nesmírně rád, momentálně se o ní stará až je to dojemné(maminko sem, maminečko tam) a zároveň, pokud ho ona něčím naštve, řekne něco, co on nechce slyšet, je schopen ji říct, mamko nes.. r mě, hádají se spolu, uráží se vzájemně. Toto chování zkouší i na mě. Což já si samozřejmě nechci nechat líbit. Myslím, že hlavní problém je ve výchově, jeho matka to včas neukočírovala, zvykla si, nevadí jí to a pro něj je takové chování normální. Bojuje s tím, že ke mně takto ne, a jestli to zvládne nevím.

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1358 příspěvků 30.07.19 11:25

Počkej, to myslíš vážně, že mu vyčítáš, že neřeší gynekologický kotnroly svojí ségry??? 8o
Dobrý. 8o Začíným obdivovat všechny chlapy, kteří přežijou tuhle dobu. 8o 8o 8o

marcellia
Ukecaná baba ;) 1655 příspěvků 30.07.19 11:31
@LAlezane píše:
Počkej, to myslíš vážně, že mu vyčítáš, že neřeší gynekologický kotnroly svojí ségry??? 8o
Dobrý. 8o Začíným obdivovat všechny chlapy, kteří přežijou tuhle dobu. 8o 8o 8o
:D presne!
Váš příspěvek
Reklama