Bude test v pondělí pozitivní?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.1.22 19:56

Bude test v pondělí pozitivní?

Dobrý večer, jsem studentka a potřebuji se na něco zeptat. V sobotu a neděli mi bylo špatně, v pondělí jsem si dělala antigenní test a ten byl pozitivní. Momentálně jsme celá třída v karanténě, ale na co se chci zeptat je to jestli je možnost, že mi ten test (antigenní) vyjde ještě v pondělí pozitivní nebo už ne.
Prosím o zachování anonymity z osobních důvodu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11560
19.1.22 19:57

Ano, je možné že vyjde opět pozitivní. Mě vycházel antigen pozitivně 10 dní.

Příspěvek upraven 19.01.22 v 20:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38945
19.1.22 20:16
@Anonymní píše:
Dobrý večer, jsem studentka a potřebuji se na něco zeptat. V sobotu a neděli mi bylo špatně, v pondělí jsem si dělala antigenní test a ten byl pozitivní. Momentálně jsme celá třída v karanténě, ale na co se chci zeptat je to jestli je možnost, že mi ten test (antigenní) vyjde ještě v pondělí pozitivní nebo už ne.

možnost je, to ti nikdo neřekne, jak to bude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17404
19.1.22 20:25

Jestli mas doma Ag test, zkusila bych to v nedeli vecer a podle toho se rozhodla. Je to mozne, ale v soucasne situaci se s Tebou asi nikdo bavit nebude, i kdyz mas covid cerstve prodelany…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38945
19.1.22 20:28
@Hobitka píše:
Jestli mas doma Ag test, zkusila bych to v nedeli vecer a podle toho se rozhodla. Je to mozne, ale v soucasne situaci se s Tebou asi nikdo bavit nebude, i kdyz mas covid cerstve prodelany…

tak hlavně pět dnů karantény nic není. Může být klidně nakažlivá i v to pondělí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17404
19.1.22 20:31

@vokishka Tak 5 dnu neni moc, ale pravidla jsou, jaka jsou :nevim:, Omikron proleti tak nebo tak… Pokud ji bylo blbe jen v sobotu a v nedeli, tak uz spis infekcni opravdu nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.22 20:50

Tak jak chápu je to možné. Opravdu blbě mi bylo jen ty 2 dny a lehká únava přetrvává, ale nic strašného.

• Citovat
  • Nahlásit
10
19.1.22 20:51

@karkarka 10 od příznaků?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
19.1.22 20:51

Mně jednou taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.22 20:52
@karkarka píše:
Ano, je možné že vyjde opět pozitivní. Mě vycházel antigen pozitivně 10 dní.Příspěvek upraven 19.01.22 v 20:30

Dobře. Tak uvidím.

• Citovat
  • Nahlásit
41774
19.1.22 21:13
@Anonymní píše:

A můžeš v pondělí do školy? Tam tě otestují. Já bych si teda koupila vlastní test a otestovala se ráno před odchodem do školy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11560
20.1.22 07:34
@Miladaaa09 píše:
@karkarka 10 od příznaků?

Ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1344
20.1.22 07:41

Kolega z práce měl pozitivní testy ještě 2 mesice od vymizení příznaků…dodržoval tedy pracovní karanténu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.22 20:30

Dobrý večer, ještě mně napadlo jít v neděli nebo pondělí na PCR test projistotu. Je možnost na PCR testu, že to ještě bude vidět či ne?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat