Bude to se sexem po porodu lepší?

Anonymní
14.4.21 22:09

Bude to se sexem po porodu lepší?

Zdravím všechny, možná jste to některá taky zažila, tak budu ráda za vaše rady a zkušenosti :palec: Jde o to, že cca od 6. měsíce mého těhotenství (teď jsem v 9.) přítel příliš nevyhledává sex. Před těhotenstvím a do toho zhruba 6. m to bylo několikrát denně, ale postupně to z jeho strany začalo upadat, až jsme se dostali na frekvenci tak jednou týdně. Zajímá mě, jestli se to po porodu zase zlepší? Přeci jenom jsme byli zvyklí na něco jiného, taky jsme si ten sex více užívali, celkově to bylo vášnivější… Teď mi přijde, že to dělá jen proto, aby se nemusel dívat na můj kyselý ksicht :roll: Jinak chci zmínit, že se mi pořád věnuje, povídáme si, obejme mě, dá mi pusu, říká mi, že mě miluje atd.. a cítím a vím, že je to upřímné. Jen po té sexuální stránce má nějaký problém no… Jaké jsou vaše zkušenosti? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4059
14.4.21 22:16

Když si povídáte, tak proč to spolu neproberete? I když ono záleží jestli vlastně stojíš o odpověď. Nicméně ano, někteří muži, stejně jako některé ženy v pokročilém stadiu těhotenství, toto období zrovna nepovažují za vrchol erotické přitažlivosti a zpravidla se to po porodu zase vrátí tam, kde to bylo. Jen je třeba počítat s tím, že po porodu vlivem hormonů, kojení, případné bolesti po nástřihu, nevyspání se může frekvence snížit pod běžnou úroveň. Takže čistě hypoteticky na tom můžete být po porodu pořád stejně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
14.4.21 22:32

Jsem v 24tt a máme sex obden.. Ale už jde vidět na partnerovi že pro něj není dost pritazlivy můj sexy pupik😁 😁 😁 a docela i to chápu.. Každý muž to má jinak prostě… Jako co si budeme povídat kdyz se vidím v zrcadle taky mi to moc sexy nepřijde, ale myslím si že po porodu to bude zase krásný jako to bylo předtím 😊takže být tebou tak se hodím do klidu a zbytečně se nestresuju 🙂a hlavně partnera do ničeho netlac.. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3567
14.4.21 22:33

Muzes kazdym dnem porodit, jsi v konecne fazi tehotenstvi, a cekas, ze chlap bude cely nadseny s tebou v tomto stavu soulozit. V 9. mesici bych teda necekala moc casty sex, hodne paru uz nesexuje vubec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1424
14.4.21 22:35

Oni chlapi to těhotenství vnímají jinak než ženské. Mají spoustu psychických bloků, od „nechci šťouchat do dítěte“ přes „to břicho není vůbec sexy“ až k „jsi teď především matka.“ Docela často se jim to blbě vysvětluje, protože nechtějí ženskou urazit, přece jenom nosí jejich dítě… ale přesto :)
Během prvního těhotenství bylo u nás všechno v pohodě, dokud se nestalo, že manžela dítě přes břicho koplo. To byl konec… :D Už prostě nedokázal pokračovat a do konce těhotenství jsem si mohla o sexu akorát tak nechat zdát.
A teď u druhého je to zhruba to samé. Jakmile šlo břicho trochu vidět, tak má odstup.
Ale musím říct že po porodu, jakmile jsem přišla s tím, že jsem zase připravená, tak to bylo opět v pohodě. Ale bylo to náročnější, někdy jsem byla k smrti utahaná já, jindy on, někdy nebyla nálada, někdy prostě dítě řvalo, tak nebylo kdy… takže frekvence určitě není tam kde byla, ale rozhodně je to mnohem lepší než v těhotenství :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 22:36

Jednou týdně v těhotenství, to je sen a co by za to jiné daly. :lol: Jinak, ač to nechceš slyšet, tak pro většinu chlapů není těhotná ve vysokém stupni žádný rajc..Jestli se to po porodu vrátí, ti nikdo neřekne. Většinou trvá, než se dá žena do pořádku, k tomu miminko, únava, nervozita. Několikrát denně bych si to zrovna nemalovala..

• Citovat
  • Nahlásit
31172
14.4.21 22:39
@Anonymní píše:
Zdravím všechny, možná jste to některá taky zažila, tak budu ráda za vaše rady a zkušenosti :palec: Jde o to, že cca od 6. měsíce mého těhotenství (teď jsem v 9.) přítel příliš nevyhledává sex. Před těhotenstvím a do toho zhruba 6. m to bylo několikrát denně, ale postupně to z jeho strany začalo upadat, až jsme se dostali na frekvenci tak jednou týdně. Zajímá mě, jestli se to po porodu zase zlepší? Přeci jenom jsme byli zvyklí na něco jiného, taky jsme si ten sex více užívali, celkově to bylo vášnivější… Teď mi přijde, že to dělá jen proto, aby se nemusel dívat na můj kyselý ksicht :roll: Jinak chci zmínit, že se mi pořád věnuje, povídáme si, obejme mě, dá mi pusu, říká mi, že mě miluje atd.. a cítím a vím, že je to upřímné. Jen po té sexuální stránce má nějaký problém no… Jaké jsou vaše zkušenosti? :think:

Nevím, jestli budete mít čas s miminem několikrát denně. Zkraje by bylo záhodno počkat 6 neděl. Nevíš, jak moc bolavá budes po porodu. A pak pomalu a jistě. Protože už budete tři a únava dělá taky svoje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
14.4.21 23:01

Do 6 měsíce těhotenství každý den, jo? A dokonce několikrát :think: Vy musíte být teda sexuální mašiny :jazyk: :palec:
Počítej že v 6 neděli by jste pohlavní sex mít neměli. A ono až porodis mimino, tak na sex třeba ani nebudeš mít pomyšlení klidně pár měsíců 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9698
15.4.21 07:15

Pro většinu chlapů těhotná ženská navíc v 9 měsíci není vůbec sexy(ani se nedivím, sama sem si tedy sexy fakt ne připadala). A po porodu to možná bude tak, že on bude chtít a ty ne. Porodni poranění, šestinedělí, kojení, nevyspani…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7409
15.4.21 07:37

Osobně mi představa sexu několikrát denně s novorozencem za zády připadá trošku úsměvná, ale tak uvidíš, no… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.4.21 08:36

Že jim na ty fejky skáčete, dyť z vás tahají akorát informace a vy jim je ještě rády, ty informace, z vašeho soukromí napíšete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63573
15.4.21 08:44

Můj se třeba bál, aby neublížil mrneti.. Tak jsme počkali.. Po porodu je to zase v pohodě. Ale on mi to na rovinu řekl, takze v klidu. Byly náhradní aktivity, ale klasický styk nee :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63573
15.4.21 08:47
@Michelle_M píše:
Osobně mi představa sexu několikrát denně s novorozencem za zády připadá trošku úsměvná, ale tak uvidíš, no… :lol:

S novosem ještě dobrý, ale jak povyroste.. To jsou kazis**ci, by jeden brečel :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1118
15.4.21 18:40
@Michelle_M píše:
Osobně mi představa sexu několikrát denně s novorozencem za zády připadá trošku úsměvná, ale tak uvidíš, no… :lol:

No asi tak :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat