Bude to střevní viróza?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
120
15.6.22 17:29

Bude to střevní viróza?

Od včerejška odpoledne špatně od žaludku, později k večeru jsem několikrát zvracela, zvýšená teplota 37,3 a ráno 3× šílený průjem, jen hnědá voda. Občas zimnice, občas nával pocení. Nemůžu jíst ani pít, všechno hned zvracím. To mi ještě chybělo do těch veder teď :roll: Nevím že by tu řádily nějaké virózy, může to být z jídla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
41508
15.6.22 17:34
@-Blanch- píše:
Od včerejška odpoledne špatně od žaludku, později k večeru jsem několikrát zvracela, zvýšená teplota 37,3 a ráno 3× šílený průjem, jen hnědá voda. Občas zimnice, občas nával pocení. Nemůžu jíst ani pít, všechno hned zvracím. To mi ještě chybělo do těch veder teď :roll: Nevím že by tu řádily nějaké virózy, může to být z jídla?

to ti přece nikdo neřekne takhle. Může to být cokoliv, střevní chřipka, salmonela nebo jiná brebera z jídla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
15.6.22 17:36
@vokishka píše:
to ti přece nikdo neřekne takhle. Může to být cokoliv, střevní chřipka, salmonela nebo jiná brebera z jídla.

Já vim, spíš takovej povzdech. Dva měsíce po covidu a zase něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2633
15.6.22 19:11

Samozřejmě netuším, jestli je to tvůj případ, ale… My si prošli minulý týden střevní virozou celá rodina. Bylo to celkem peklo a s malým synem se to táhlo týden. U nás jen 2-3 dny. Asi pět známých napříč ČR mi řeklo, že buď to mají za sebou, nebo někdo z rodiny, nebo to řádí u jejich dětí ve škole atd atd. takže nejsi jediná. Tak ať to máš brzy za sebou :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
15.6.22 19:42
@Mutlice píše:
Samozřejmě netuším, jestli je to tvůj případ, ale… My si prošli minulý týden střevní virozou celá rodina. Bylo to celkem peklo a s malým synem se to táhlo týden. U nás jen 2-3 dny. Asi pět známých napříč ČR mi řeklo, že buď to mají za sebou, nebo někdo z rodiny, nebo to řádí u jejich dětí ve škole atd atd. takže nejsi jediná. Tak ať to máš brzy za sebou :pankac:

Jo tak to díky za info. Já si říkala že to musí být zase něco ve vzduchu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat