Bude výsledek správný? Těhotenský test mamatest

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.11.21 05:14

Bude výsledek správný? Těhotenský test mamatest

Dobrý den dneska jsem si chtěla dělat těhotenský test (asi 20 dní po styku) a chtěla jsem z ráji moci jenže jsem se probudila asi v 5 a mám vstávat v 7… Potom jsem šla čůrat a z rozespalosti si neudělala ten test. Když ho budu dělat 2 hodiny po tom posledním curani ukáže to správný výsledek? Děkuji za odpověď je to můj první TT :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1588
3.11.21 05:25
@Anonymní píše:
Dobrý den dneska jsem si chtěla dělat těhotenský test (asi 20 dní po styku) a chtěla jsem z ráji moci jenže jsem se probudila asi v 5 a mám vstávat v 7… Potom jsem šla čůrat a z rozespalosti si neudělala ten test. Když ho budu dělat 2 hodiny po tom posledním curani ukáže to správný výsledek? Děkuji za odpověď je to můj první TT :(

20dni po styku uz by ukazal i po 2 litrech vody, 3 litrech mlika a 5 litrech limonády…. Muzes kdykoliv během dne. Jestli ti jde o ten jeden inkriminovany styk před 20ti dny :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26452
3.11.21 06:43

Ano ukáže, pokud jsi mezitím nevypila litr vody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8056
3.11.21 07:15

Pokud ti mešká menstruace a jsi těhotná, test to ukáže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.21 07:23

Vyšel slabě pozitivně a už jsem se objednala na gynekologii a zachvili budu vyrážet

• Citovat
  • Nahlásit
27609
3.11.21 07:26
@Anonymní píše:
Vyšel slabě pozitivně a už jsem se objednala na gynekologii a zachvili budu vyrážet

Na gynekologii? 8o aby se podívali na test, nebo co myslíš, že tam uvidí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.21 07:26

@pikola nene na potvrzení těhotenství.

• Citovat
  • Nahlásit
663
3.11.21 07:28
@Anonymní píše:
:mrgreen: 20 dni po styku ti nikdo tehotenstvi nepotvrdi. Pockej si par tydnu jeste.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27609
3.11.21 07:28
@Anonymní píše:

Proc? 8o už ti vynechala vůbec menstruace? Není potřeba tam hned letět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.21 07:29

@pikola vynechala

• Citovat
  • Nahlásit
1724
3.11.21 07:31

Hele a to tě fakt pozvali? Bo mne tenkrát zdali až na dně, kdy to vynechazelo na cca 8tt. Aby bylo vidět srdce už… ale teď mě napadá že jestli to není chtěné, tak to budeš chtít řešit jinak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27609
3.11.21 07:32
@Anonymní píše:
@pikola vynechala

Jestli máš slabý test oni tam nic neuvidí. Akorát ti můžou vzít krev :nevim: testy si můžeš dělat klidně doma, nemusíš tam hned letět. Když počkáš aspoň do 7tt už tam aspoň něco vidět bude.
Já moc nechápu proč to chceš řešit tak brzy :nevim:

Příspěvek upraven 03.11.21 v 07:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.21 07:33

@Lily-of-the-valley právě jsem řekla že ještě fakt nemůžu mít mimco. Chci dodělat školu a zajistit nejdřív střechu nad hlavou a peníze a až potom. A oni řekli že ať si dojdu teď a ze mi dají zadanku na potrat pokud se těhotenství prokáže

• Citovat
  • Nahlásit
27609
3.11.21 07:34

Tak to napiš rovnou, ne? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8693
3.11.21 07:54
@Anonymní píše:
@Lily-of-the-valley právě jsem řekla že ještě fakt nemůžu mít mimco. Chci dodělat školu a zajistit nejdřív střechu nad hlavou a peníze a až potom. A oni řekli že ať si dojdu teď a ze mi dají zadanku na potrat pokud se těhotenství prokáže

Tak snad az pak jednou to mimco budes chtit, to pujde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat