Budějovická vs. Jindřichohradecká porodnice?

17.4.16 22:21

Budějovická Vs. JIndřichohradecká porodnice?

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat na názor váš v jaké porodnici by jstte radši rodily?… Já se stále nemohu rozhodnout :) mám obě na půl cesty a nevím nevím kde by to bylo lepší, hlavně mi jde o přístup k miminku a aby byli šetrný na porodním sále a né aby to tam běželo jako na páse :) je mi 17 a mám z toho obavy abych nebyla jak v řezničině. :) Děkuji za odpovědi. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
BQ
5855
17.4.16 22:39

Doporučuju Písek pokud to je aspoň trošku možné dojezdem. :) Slyšela jsem jen samé pozitivní zkušenosti. Byla by škoda si tak brzy pokazit zážitek z porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3251
17.4.16 22:40

To radši krumlov nebo písek, ten je ted fakt super

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7320
17.4.16 22:58

V Budějovicích jsem nerodila, ale rodila jsem v Jindřichově Hradci. Byla jsem tam spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
18.4.16 07:36
@Denisa8888 píše:
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat na názor váš v jaké porodnici by jstte radši rodily?… Já se stále nemohu rozhodnout :) mám obě na půl cesty a nevím nevím kde by to bylo lepší, hlavně mi jde o přístup k miminku a aby byli šetrný na porodním sále a né aby to tam běželo jako na páse :) je mi 17 a mám z toho obavy abych nebyla jak v řezničině. :) Děkuji za odpovědi. :)

jedine ČB jinam bych nesla byla jsem tam 2× a moc spokojena - pro me bylo dulezity aby kdyby se něco stalo coz se stat proste muze tak bych mela veškerou peci jak třebas transfuzku nebo hematologa nebo neonatologii a nemusel by nikdo oddelovat me od dítěte a odpadlo by prevazeni atd ;) v Čb se to hodne zmenilo jaky to tam bylo před 7 rukama a nyní nebe a dudy a to jsem si nenechala spustit laktaci takze proste ani zadny keci o kojeni nebo rady co jak mam delat proste se zeptaj a když nechces tak te nechaji byt jinak ochotne poradi a pomůžou stejne tak pristup Dr hodne se to tam omladilo a jsou tam prijemní a mily a hodny ;) plnovat treti tak bych nesla jinam a to jsem taky resila CB CK a JH ale CB proste byla pak uz jasna volba ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
12094
18.4.16 07:49

POkud jsi napůl cesty mezi ČB a JH, tak bych zvážila Tábor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1062
18.4.16 08:15

Jsem z CK a sama jsem uvazovala jestli CK nebo CB… bohuzel teda u nas rozhodla VVV a rodime v Motole za tyden :mrgreen: ale byla jsem v Budejovicke porodnici pred tydnem a pul a muzu ti rict, ze stacila to klidny prostredi tam… moc se mi tam libilo :) ja bych Budejce volila, jsou tam mladi doktori a uplne nove prostredi :) ale nemam bohuzel krome Krumlova zadne porovnani ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2675
18.4.16 13:35

Ahoj :) Rodila jsem před 2,5lety v CB a strasny! pro druhy porod jsem zvazovala CK nebo JH, ale diky problemum v tehu jsem pro jistotu sla opet do CB a zazila jsem tam nejkrasnejsi porod :) To se ani popsat neda. navíc je to tam ted krasy, na pokoji jste 2, personal az na par sester fajn. Ale PA, zazila jsem 3, proste dokonaly. jsou to 3m, co jsem porodila druhého chlapeka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat