Budeme mít 4. měsíce a každé dvě hodiny má hlad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Díča
Povídálka 11 příspěvků 18.12.17 08:22
Budem mit 4 mesice a kazde dve hodiny ma hlad

Maminky poraďte prosim :? Moji Dydynce budou 4 mesice 28.12. Jsme na UM, problem je v tom ze vypije kolik chce (az se mi zda ze pije malo nekdy vypije 90ml nekdy zas 120ml) Ale hlad ma kazde 2hodiny ani to mi nekdy nevydrzi… A pije opravdu kolik si rekne… Poprve jsme byli na hippu a presli jsme na nutrilon nebo na hippu mi vubec neprospivala a kazdou hodinu mela hlad… Sice ted prospiva dobre ale to ji mam nechat hodinu brecet dokud nema opravdu pit mlicko… Vubec si nevim rady :( poradte prosiim…dr rikala ze ji muzu dat klidne po 2 a pul hodine ale ani to nevydrzi a nato mi uz nerekla nic jen to ze potom uz teda nevi co s tim… :( :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

arinecka
Závislačka 4506 příspěvků 18.12.17 08:25

@Díča Jsi si jistá že má opradu hlad a nebrečí z jiného důvodu? :think:

a.milka
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 18.12.17 08:28

A neboli ji brisko? Ja jsem si takhle u malehi myslela, ze ma hlad a on mel boleni :think: jak totiz zacnou pit zacne jim pracovat traveni aaby tudiz jim to jakoby ulevi, ale nadruhou stranu protizi protoze jak prestanou zase musi ttavit nove mlicko, a po 2hodinach se um neztravi…tudiz pak vzika boleni dalsi :roll: je toto zacarovany kruh. Zkus misto um caj, vodu muze mit jen zizen. :palec:

Díča
Povídálka 11 příspěvků 18.12.17 08:38
@arinecka píše:
@Díča Jsi si jistá že má opradu hlad a nebrečí z jiného důvodu? :think:

Prave jsem si taky myslela ale byla jsem s ni na vselijake vysetreni briska zaludku a nic vse ma v poradku aj dr rikala ze je to normalni ze muze si rikat driv coz mi prijde uplne spatne prece to UM potewbuje stravit… Ale myslim ze ji brisko neboli…jednou jsem ji po tych 2hodinach zkusila dat mliko a vypila 90ml…

Díča
Povídálka 11 příspěvků 18.12.17 08:41
@a.milka píše:
A neboli ji brisko? Ja jsem si takhle u malehi myslela, ze ma hlad a on mel boleni :think: jak totiz zacnou pit zacne jim pracovat traveni aaby tudiz jim to jakoby ulevi, ale nadruhou stranu protizi protoze jak prestanou zase musi ttavit nove mlicko, a po 2hodinach se um neztravi…tudiz pak vzika boleni dalsi :roll: je toto zacarovany kruh. Zkus misto um caj, vodu muze mit jen zizen. :palec:

Zkousim ani to nepomaha :( furt si vyzaduje dalsi a dalsi…

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 1 inzerát 18.12.17 08:42

A 150 ml ti nevypije najednou? Mozna ze po tom by spala mnohem dele. Ja mam dvoumesicni mimi a davam ji 120 ml a vydrzi mi spat 3-5 hod. Nebudim ji.jak ma hlad tak se proste ozve. mozna ze kdyby vypila vic tak by i dele spala.nebo pak to brisko no

Díča
Povídálka 11 příspěvků 18.12.17 08:45
@pppetulda22 píše:
A 150 ml ti nevypije najednou? Mozna ze po tom by spala mnohem dele. Ja mam dvoumesicni mimi a davam ji 120 ml a vydrzi mi spat 3-5 hod. Nebudim ji.jak ma hlad tak se proste ozve. mozna ze kdyby vypila vic tak by i dele spala.nebo pak to brisko no

Praveze nevypije, zkousela jsem ale nechci to do ni cpat nebot pak zvraci…

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 1 inzerát 18.12.17 08:54

@Díča jasne to chapu.my meli podobny problem. Taky mi rvala po nutrilonu a vetsinou jsem ji musela dokrmit jinak rvala a rvala hlady. a po dvou hodinach se mi obcas taky vzbudila. Tak jsme presli na hipp bio combiotik i kvuli brisku. a je to lepsi. vetsinou mi ani nevypije tech 120 a je celkem spokojena.ale vy zas pisete ze vam po hipp neprospivala.tak zkusit jeste jine mliko. treba sunar. hodne holek tu psalo ze po nem deti nemely hlad ale samozrejme kazdemu mimi sedi neco jineho ze

Tereza1986
Kelišová 6753 příspěvků 18.12.17 08:55

U nás bylo to samé a byl to hlad, určitě ne bolesti břicha. Dávala jsem dřív než za dvě hodiny a dítě bylo spokojený.

arinecka
Závislačka 4506 příspěvků 18.12.17 09:01
@Díča píše:
Praveze nevypije, zkousela jsem ale nechci to do ni cpat nebot pak zvraci…

Jaké jí dáváš mléko? Moje dcera zvracela po nutrilonu, takže nekonečný kolotoč. Zkusila jsem sunar a byl klid. :think:

barabasek
Echt Kelišová 9438 příspěvků 18.12.17 09:01

@Díča Moje malá také pila méně a častěji 3h mi nevydržela asi nikdy dávala jsem i po 2h někdy po hodině.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19024 příspěvků 18.12.17 09:22

A když množství mlíka sečteš za celý den, vychází to plus mínus na denní dávku?
Můj syn vždy chtěl pít míň a častěji. Kojila sem, takže přesné ml nevím, ale když jsem musela z důvodu hospitalizace pár dní vážit, tak jsem zjistila, že si vždycky drcne míň a nahání si to zvýšeným počtem kojení.
Kojila jsem normálně co dvě hodiny, ve spurtech i hodinu, hodinu a půl.

Pokud vyřadíš ostatní důvody (viz bolení bříška), tak bych z častějšího jídla nedělala žádného strašáka, pokud se v tom součtu dítko extrémně nepřejídá ;)

Díča
Povídálka 11 příspěvků 18.12.17 11:17
@arinecka píše:
Jaké jí dáváš mléko? Moje dcera zvracela po nutrilonu, takže nekonečný kolotoč. Zkusila jsem sunar a byl klid. :think:

Prave Nutrilon pronutra 1

Díča
Povídálka 11 příspěvků 18.12.17 11:20
@Mar__tanka1983 píše:
A když množství mlíka sečteš za celý den, vychází to plus mínus na denní dávku?
Můj syn vždy chtěl pít míň a častěji. Kojila sem, takže přesné ml nevím, ale když jsem musela z důvodu hospitalizace pár dní vážit, tak jsem zjistila, že si vždycky drcne míň a nahání si to zvýšeným počtem kojení.
Kojila jsem normálně co dvě hodiny, ve spurtech i hodinu, hodinu a půl.Pokud vyřadíš ostatní důvody (viz bolení bříška), tak bych z častějšího jídla nedělala žádného strašáka, pokud se v tom součtu dítko extrémně nepřejídá ;)

Dobre moc dekuji

Díča
Povídálka 11 příspěvků 18.12.17 11:21
@barabasek píše:
@Díča Moje malá také pila méně a častěji 3h mi nevydržela asi nikdy dávala jsem i po 2h někdy po hodině.

A nemela pak boleni briska? Mohla kakatv pohode?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Gondík zamíchal všemi kartami ve StarDance. Porazit ho může jenom jeho psychika!

Předposlední soutěžící letošního ročníku taneční show Stardance …když hvězdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama